UyuzSaman tarafından gönderilenler

Biz herkesin alması gereken uyarıyı aldıktan sonra gerekeni yaptık. Bundan öte yapabileceğimiz bir şey yok. Bu yazdıkların da işleri zora sokmaktan başka bir şeye yaramaz. Açmayı düşünmüyorduk. Hiç gerek yok.

Kararınıza saygı duyuyorum tabiki,herkesden bir söylem gelince bende fikrimi beyan etmek istedim.

Arkadaşlar bu oyunu kapatmak kolay değildi. Dolayısıyla açmak ta kolay değil. Biz işimizi ciddiye alıyoruz. Biz bir işe başladığımızda onu yarı yolda kesmiyoruz. Bunu göz önüne aldığımızda yıllarca sürdüreceğimiz bir metin2 işine tekrar girişmek istemiyoruz. Oyunun temelinin başka bir firmaya ait olması da ciddi bir sebeptir. Bu oyun kapandı hala buradasınız demek ki işimizi iyi yapmışız. Bana serverlardan örnek veriyorsunuz. Bu serverlar ne kadar sürekliliği olan oyunlar? Nereye kadar gidecek? Bir problem olduğunda nereye kaçacaklar? Ben bunları düşünüyorum. Neden kendimi bu duruma düşüreyim söyler misiniz? Siz istiyorsunuz diye bir oyun açılamaz. İsteyen kişi sayısı 10000 değil. En fazla 100. Bu riske ve yeni bir başlangıca neden girişelim...

Peki bu işe başlatken temelinin gene başka bir firmaya ait olduğunu bilmiyormuzdunuz. O zamanda aynıydı gene aynı değişen bir şey yok. Siz sanmıyormusunuz ki yaptırım yapacak olsalar geçmişe dönük yaptığınız işleri bulamayacaklar. Bunlar sizin gözünüzde bahanr bence uğraşmakdan yoruldunuz artık ondan dolayı açmak istemiyorsunuz.

Ufak bir düşünceniz varsa eğer Admin bizden bi 20 kişi minimum çıkar :D toplanma birlik bakımından 2 3 lonca biliyorum onlarda 20 20 çıksa ölüsünden 80 kişi hazırda sıfırdan olsa başlarım vesayre diyen kişileride saymıyorum burada hani olmasa da olur olmaz demiyorum ama sen bize öyle bir ortam yarattın ki buradaki dostluklardan kopamıyoruz nedenini bilmiyorum ama ya düşünce ya iyi niyet yada espiritüel açıdan olsun çok güzel geleceğe yönelik bir şey yarattın bize ve bu ortam whatsapp grup konuşmaları dışında akıla gelip aramalar dışında hiç bir türlü denk gelmiyor gelemiyor ipin ucunu bir yerden sarkıtsan tırmanacağız öyleyiz yani

Gonu ne gonu ?

Bot olabilir değişen birşey olmayacak çünkü elle atmak yerine kendi kendine arabilir. Ama taş olayı gelmemeli önceden de olduğu gibi para kasar [lexicon]efsun[/lexicon] atarız.

Bu soruyu sorduğunuz güzel oldu. Alpha daki gibi yapmayı düşünüyorum. Örümcek zindanına kasılacak şekilde. Slotlar normal seviyede olacak. Zindan 3. kat şu anda olmayacak.

Slot sayısı sonradan yaptığınız gibi fazlamı olacak azmı peki