Heineken tarafından gönderilenler

Alpha... Sen ne büyüksün

İftarı yaptım uzandım bir anda Tk'ya basladigim ilk günler geldi aklima

7. Sınıftaydım daha 13 yaş altı ban yiyormuş kuzen sakın yaşlarınızı söylemeyin dediğim zamanlar.. ahhh be şuan 22 yaşındayım. 2010 da başladïgïm Tk serüveni 2016 da son buldu.

Bir daha açılır mı açılmaz mı bilemem lakin hepimizde derin duygular bırakti bu arada dc linki bir daha verir misiniz giremiyorum da suresi dolmus sanirim

Hepinize Merhabalar Ben Atlantice.

SultanOguzHan, SultanAhmetHan, SultanSezginHan üçlüsünün ortancası

Şuanda Global bir serverde gezerken Lesya (Aysel Teyzemizi) gördüm onla denkleştik Hikmet'in arkadaşı Necati ile buradayım dedi sizle paylaşmak istedim
    Bunca yıl sonra denk gelmek güzel bir duygu yaşattı

Online daha fazla düşünülüyor, eski tadı tattırmaya uğraş veriyorlar. Zaman durmuyor herkes büyüyor fakat hayat devam ediyor, kafa dağıtmak için girmek istiyen olacaktır. Akşam işten gelmişiniz mesela skype ortamında yanında çay veya alkol felan herneyse işte muhabbet kuruyorsun savaşıyorsunuz felan güzel işler olacak. Haftaya da göreceksiniz zaten. Vakit mevzusuna gelince şahsen kendi adıma konuşayım zamanında oynadığımın yarısını bile oynuyamam, çünkü hayatımda çok koşturmaca var. Zorlamıyoruz kimseyi arkadaşlar, bi tercih sadece bu. TKMt2 güzel işler yaptı 7-8 sene içerisinde, şimdi ise yönetmek istemiyor. Bunun bir çok nedeni olabilir reel hayata girmeyeceğim fazla, örneklerinden: Kazancı yeterli olmayabilir, uğraşma isteği olmayabilir, vakti olmayabilir. Gayet doğal şeyler bunlar ben saygı duyuyorum açmasına. Açsa da günde gireceğim en fazla 1.5-2 saat, benim demek istediğim dostlarınla savaşlar felan gerçekten güzel oluyordu. Çok uzun yazdım : ) Fikrin içinde teşekkür ederim ayrıca.

Serverin yetkilisi değilim bu arada, yanlış anlaşılmasın.

Dostum güzel güzel anlatmışssın eyvallah da ben buna tamamen emek hırsızılığı olarak bakarım bu adamlar dediğin gibi 7-8 sene uğraş vermişler son ana kadar getirmişler serveri sonra birisi çıkıp aynı files üzerinden bir server açıyor 8 senelik emeğin üzerine yatıyor Yahu hepsini anlarım Oyun yetkilisinin nicki ''Admin'' bari bukadar özenti olmasalardı neyseki Rivals falan yapmamışlar Kaldı ki Hodrimeydan ekibi tarafından yapıldıgı bariz belli... Oyunu oynadığım zaman boyunca yerimde durmadım tek tabanca ona buna sıktım önüme kim geldiyse mesafemi koydum kestim forumda sergiledim sözün özü ben ne oncuyum ne buncuyum ByBitter oyunu bıraktıktan sonra yalnız kurt takılan birisiydim Sözün özü bu adamlar taraf tutmadan becerebilecekler mi yöneticiliği sanmıyorum.. Kaldı ki bi taraftan biri yoksa rekabette yokdur siz bu oyundan zevk alıyordunuz cünkü kıyasıya rekabet ortamı vardı haliyle dostta kazandınız ŞİMDİ aynıları olabilir mi ? Olmaz...

Admin Serveri açmamanın nedeni özel hayatın mı yoksa telif korkusu mu şayet telif korkusuysa göz boyamadan ibaret youtube aracılığı ile videolara telif atmak oldukça kolay bunu bugün sen ben bile yapabiliriz. Sözde 2017 nin son çeyreğine doğru tüm pvp serverler kapanacaktı :) 2018 e girdik ses seda yok bunu yapamazlar kaldı ki şirket daha kendi ülkesi olan Almanya da bile bunun için uğraşmıyor ya da uğraşamıyor Bugün Global serverların çoğusu alman tabanlı server.
    Ha özel hayatınsa 7 yıldır bu işi yapıyo olmanın verdiği yorgunluksa anlarım

Tüm oyuncu ve Yetkililerin hayatına başarılar dilerim

yıl 2013 falan katta para kasıyorum slot bitincede dans ediyorum duygulardan bazı haraketleri falan yapıyorum Rivals bian da karşıma dev olarak çıkmıştı adam yarım saat beni izliyomuş niye level atlamıyo bu adam diye :D :D 65 lv çarla para kasan bi malım tabi o zamanlar adamda haklı hiç 65 lv para çarı görmemiş .D :D bi an aklıma gelince yazmak istedim Belki Admin de olabilir emin degilim ya rival ya admin :D :D

Bu arada beyler 2010 dan beri oynuyorum ama hala anlayamadım Admin ve Rivals aynı kişi mi :D