GANDALF tarafından gönderilenler

Dünyaya baktığınızda benden çok daha iyi bu işleri yapanlar olduğunu göreceksiniz. Oyun konusuna gelirsek unutmayın bu bir ekip işidir. Herşeyi ben yapmıyordum. İnsanlığıma ise bu övgünüz bunu kabul edebilirim. İyi bir insan olduğumu düşünüyor ve olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ed

Haklısınız admin bey ben bekir yine bu arada sizi gerçekten tebrik ederim yaptığınız oyun pahabiçilemezdi bir çok sw ronark ve 1-1 arenayı yapmaya çalışsada yapamıyordu beceri sistemi yok tu insanlar artık metin 2 yi ticarete çevirdiler tkmt2 deki savaş tutkusu hiçbir yerde yoktu demekki tkmt2 artık hiç açılmıcak konuşmalarınızdan bunu anladım yapabileceğimiz bir şey yok ama bizi bunca sene eğlendirdiniz için size teşekkür ederim bizde zorlamayalım artık ama şey yapabiliriz mazileri konuşmak için felan bir buluşma düzenleyebiliriz çokta güzel olur hem admin beyi tanırız hemde oyundaki bir çok güzel insanı yani böyle bir şeyi hakettik bence bunu bize hor görmeyin saygılarımla admin bey sizi seviyoruz <3

Olması ne kadar doğru? Olamıyor malesef.

Peki neden neden yani bizimle iletişimi koparmıyorsun admin bey kesin olarak açmicaksan bizimle evlenmek için konuşmuyorsun bir düşüncen var ama ne çözemedim admin bey lütfen ya bize güzel bir haber verip sw yi açın yada bu kadar insanı ümitlendirmeyin lütfen bir şeyler söyleyin neden boş cümlelerle oyalıyorsunuz bir kaç kesin bir cümle söyleyin :)

İyiyiz şükür admin bey ben bekir bu arada valla şey yapıyorum işte bi pvp açılıo alev asası yoksa siliyorum her hafta sonu foruma girip bakıyorum admin bey bişeyler yazmışmı diye çalışıyorum nargileciyim bu arada mutlaka beklerim herkezi . işte çalışıyorum foruma giriyorum pvp leri geziyorum ama hala tkmt2 yi istiyorum tkmt2 düello lonca savaşı videolarını izliyorum her zaman özlüyorum tabiki rekabeti özlüyorum savaşmayı özlüyorum dostluk ayrı saten biz hala dostuz bitmeyen bir dostluk içinde bu arada size teşekkür ediyorum admin bey . siz olmasaydınız oyun olmazdı oyun olmasaydı dostlarım olmazdı minnettarım admin bey size . ya bide diğer pvp lerin nesne marketi vb. ları çok kötü illa farm çarı die bişey çıkmış onu açmak zorundayım kasmak zorundayım boss kesmek zorundayım tkmt2 de nesne marketten hepsi çözülüyordu şöyle kalıcı bir server olsada güvensem orayada liralar yatırsam ama yok işte en çokda özlediğim ne biliyomusun admin bey söylimmi tabikide şaman turnuvaları valla varya tkmt2 arenası gibi gzel bir sistem arena başka hiç bir yerde yok dier pvp ler şaka gibi resmen çölde gidip ws atıyoruz allahım sana geliyorum mesela sonra greenmont hiç bir yerde yok iğrenç köyler çok kalabalık hiç güzel değil ıyy hele ki o diğer pvp lerin adminleri 2 ay içinde paraları kazıyorlar 2 3 kere muhabbet edip çıkıyorlar sonra sw yi kapatıyorlar ıyy iğrenç ama siz çok farklısınız admin bey .bi ara size yalan söylemiştim bug buldum demiştim sizi arenaya çekmiştim sizde gelmiştiniz bana tek atıyodunuz sonra şaka yaptım dedim bana ceza verdiniz konuşmama cezası çok güzel günlerdi admin bey. Neyse Ben yaptıkalrımı yapmaya devam edicem her hafta onu burayı takipteyim İnşallah Açarsınız Admin Bey . Yeni Bir Tkmt2 Her yerde yazsa efsane geri dönüyor diye düşünsene efsane olmazmı mesela şu sloganı yaparız birileri demiş öldü şimdi desinler efsaneler tkmt2 geri döndü falan die offf efsane olur valla açarsanız eğer bu sloganı düşünün bence admin bey benim sloganımda şuydu (Şaman Olmak Zulumse Bekir De Gülümse) Neyse Nöbetteyiz admin Bey Saygılarımla Bekir Saltaş ...

Böyle bir şey yazarak kendini tatmin ediyorsun adam seni yerle bir etmiş hala neyin kafası bu yani bu karşı cins tavırlarını bırak adamın imzası senin baya bir farkla kaybettini gösteriyor şimdi kendini tatmin etmen dileğiyle bb, wolf

Sen Bunu Sadece Kara Büyüde Yapmıyorsunki Savaşçıda Dünya Turu Ninjada Arı Gibi Şamanda marsa Gidip Geliyorsun Seni Bilen Biliyor Burda Boş Kelime Dökme Topuklarını Görim ...

Oyun İle Alakalı Net Bir Karar İstiyorum Bizler Kaç Yıllık Müşteri-Oyuncun İsek Senin Bunu Bize Söylemen Lazım Burası Cocuk Parkına Dönmüş Amacını Hala Anlamış Değilim

Nasıl gidiyor arkadaşlar? Nasılsınız?

İyiyiz Admin Eyw Konuşmaları Okudumda İnsanların Akklında Hep Bir Şüphe Bırakıyorsun Her İsteğe Cevabın Şuanlık Öyle Bir Düşüncemmiz Yok Yazmışsın İnsanlara Net Bir Cevap Verirsen Sende Kurtulursun Onlarda Oyunun Efsane Bir Çok Pvp Oynamayı Denedim Ama Simyaymış Kuşakmış Yok Çok Tuhaf Geliyor Bana Eminim Buradaki Bir Çok Kişiyede Öyle Oluyordur Yani Şurada Konuşan İnsanların Senden Hala Bir Beklentisi Var Bizler kaç Yıllık Senin Müşterin İsek Bize Bu Kararı Net Bir Şekilde Söylemen Lazım Bizde Bir Umutla Beklemeyelim Amacın Nedir Anlamadım Acacaksan Şu Tarihte Şu Zaman Acıcam Yaz Açmicaksan Oyun Açılmayacaktır Yaz Bizler Senin Müşteriniz Veli Nimetin O Yüzden Bunu Bize Söylemen Mecburi Oyun Oynama Bizimle .