Admin tarafından gönderilenler

  Herkese selam. Beni tanıyanınız ya var ya yok. Sevenler vardı ozamanlar sevmeyenlerde. Serverın eski oyuncularından biriyim. Oynadığım zamanlarda başından kalkamadığım tek serverın böylesine acı bir şekilde insanlar feryad ederken ciğeri beş para etmez insanların server açmaları ve tutması ama bu serverın açılamamasıbeni gerçek anlamda üzdü. Oyuna başladığımda 10 yaşında felandım. Şimdi oldum 19. Burdan bana 3 sene boyunca oynadığım karaktere, ninjaya, sevgi kazandıran Apathe abime selamlar olsun. :) Hep hayranlıkla bakardım sana o oynayışına :D Keşke açılsada yine o hayranlıkla o savaşlarını izlesem. İnsanlık zaten çok zor bir dönemden geçiyor ve tadımız kaçık. Adminden 'belki' bir güzellik gelir umuduyla her hafta buraya bakmaya çalışıyorum. Hesabımı bulmak bugüneymiş :D. İlerileyen zamanlarda serverın tekrar açılması dileğim hiç kaybolmayacak. Bu oyunda tanıdığım kadar kaliteli ve loyal insanları ben daha gerçek hayatımda tanıyamadım. Serkan abi olsun, Servet abi ve Coolerlar olsun gerek Hodrimeydan gerek Tufan gerek o gerek bu Lonca, koskocaman bir aileydi bu oyun. Nekadar birbirni sevmeyen insanda olsa bu oyunun şuan açılacağı söz konusu bile olsa, ne düşmanlık kalır ne bişey. Tek diyeceğim belki admınınde kendine göre sebeplerı var, belk, uğraşmak istemiyor. Ama birşey söyliyeceğimi oda şu: ben bu oyun kapandığından beri hiçbir oyundan zevk alamıyorum ve yorumlardan gördüğüm kadar birçok kişide benimle aynı duyguları paylaşıyor. Admın eğer bu oyunu böyle ucuz sebeplerden dolayı açmıyorsan, yok oyun benim değil dosyalar bende yok canım istemiyor kaldıramam telif hakları var vesayre... cidden üzülürüm. Bu kitle telif hakları olsa bile o riske girmeye deyecek bir kitle. Birkaç tane daha böyle pvp serverlar var, senelerdir açıklar, ne kapatıldılar ne bişey yapılabildi. Böyle basit bahanelerin arkasına saklanıyorsan eğer, cidden ayıp edersin. Yinede dileğim herşey gönlünce olsun, hayırlı geceler.


  Hep birlikte Metin2 veya Metin2 dışında bir oyunda buluşup tekrar eğlenebilirsiniz.

  Bir duyuru yapmak istiyorum;


  Çalıştırdığımız, alt yapısına destek verdiğimiz veya sürdürdüğümüz herhangi bir oyun yok.

  Lütfen bu söylentilere göre hareket etmeyin.

  Ben de sana Nvidia GTX 1660Ti modelini öneririm.


  GTX 1660ti modelinde bir ekran kartını 1800 ~ 2000TL fiyat bandında satın alabilirsin.


  Benim sana tavsiyem bir ekran kartı alırsan firmanın sunduğu en üst soğutma modeliyle satın alman.


  Fiyatı biraz daha artırıp uzun ömürlü olmasına, fabrika çıkışlı overclock yapılmış olmasına ve 0dB Fan gibi ekstra özelliklere sahip olabilirsin.


  Ancak dolar kurunun yükselişiyle beraber üst seviye GTX 1660Ti ların fiyatlarının 2500 ~ 3000 TL bandına gittiği de bir gerçek.


  %18 KDV indirimi günleri oluyor bazen. O günlerde gerçekten uygun fiyata satın alınabiliyor bu ürünler.


  Performans olarak sana 2K çözünürlükte rahat rahat oyunları oynatacaktır. Full HD çözünürlükte zaten sorunsuz oynatır.


  1660Ti da SLI desteği olmadığını ve 2. bir 1660Ti ile birleştiremeyeceğini de söylemeliyim.

  Aynı şekilde diğer arkadaşların da bahsettiği AMD RX5x00 serisinde de crossfire desteği yok.


  Bahsettiğim, satın aldığın ekran kartını değiştirmeden daha güçlü bir GPU performansı elde etmek için bir yükseltme seçeneğidir.

  Güzel yazılarınız için teşekkür ederim.


  Aynı tadı alamazsınız çünkü hepimiz değişiyoruz.

  Eski günler hiçbir zaman birebir geri gelmez.

  Selamün aleyküm arkadaslar. Öncelikle sunu söylemeliyim ki gameforgenin uyguladığı telif cok tehlikeli ve ne yazık ki maddi manevi cok zarara ugratıyor. Admin'in oyunu açmaması gayet normal birşey, onun yerinde olmadiğiniz için bu durumu anlamanız zor. Şunuda söyliyim, suan bende TKMT2 benzeri server arayışındayım ama ne yazık ki bunu bulmak neredeyse imkansız, TKMT2 admininin kendine has bir FİLES DATA'sı var, bu DATA bireysel üretilmiş birşey. Buradan da anlaşıldıgı üzere TKMT2 benzeri bir server bulmak neredeyse imkansız birşey, eskiyi güzel bir anı olarak hatırlayacağız, sayın Admin şunu belirtmek isterim ki senin oyununun oluşturdugu rekabeti, aksiyonu, heyecanı şuana dek hiçbir serverde yaşayamadım ;) Sağlıcakla kalın.

  Güzel anılar biriktirebilmenize vesile olduğum için mutluyum. :)

  Kendinize iyi bakın ...

  Güzel anılar biriktirebilmiş olmanıza vesile olabilmek çok mutluluk verici. Bu yüzden hala burada yazılar yazıyorsunuz.


  Bugün ben de sizlerin yazdıklarına yanıt vermek istedim. Oyunu malesef tekrar açamayız çünkü bizler de unuttuk nasıl yaptığımızı. Zaten açılmış olsa bile diğer serverlara yetişmemiz veya yarışmamız çok mümkün olmayacaktır. Ciddi bir emek isteyecektir. Karşılığını da bulamayacaktır.


  Artık insanlar MMORPG yerine MOBA tarzında oyunlara yöneliyorlar. Belki MMORPG türü tekrar ileride kendine oyun sektöründe bir yer bulabilir.

  seni anılarınla baş başa bıraktık biz


  Çok teşekkür ederim.


  Sizin adınızı kullanmıyorlar alphayı anımsatan bir sv yapmışlar ki eski arkadaşlarımızı görmek güzel oldu. Umarım devamını getirirler.


  Umarım sizler için hayırlı olur. Ben bana bir uyarı yapıldığı için size bildirme gereği duydum. Eğer bizimle bir alakası olmadığının bilincinde iseniz sorun yok zaten. Keyifli oyunlar dilerim.

  Merhaba arkadaşlar,


  Bana gelen bir bildirime göre adımızı kullanarak insanları kandırmayı deneyen bazı girişimler mevcut.

  Bu sebeple bir alandaysanız uyarmak zorunda olduğumu düşündüm. Bu işe artık devam etmiyoruz.


  Bu forum da sadece anı amaçlı açıktır.

  İşinin hakkını veriyordun işinde iyisin ona lafımız yok ama oyuncularını mutlu etmek için gerekli çabayı göstermedin, umrunda olmadı. Sadece kar odaklı değil de hem kar hem de oyuncu memnuniyetini düşünseydin çok daha iyi bir izlenim bırakırdın.

  Bunca talep altında kim ne kadar verimli olabilir? Bir karar aldığında herkesi aynı anda mutlu etmek keşke kolayca mümkün olabilse.

  Tkmt2 sürecinde çıkarcı ve adaletsiz bir insandın bunu biliyoruz. Oyunu açman için iltifat ediyorlar sana. Amacın oyuncuları mutlu etmek değildi, kar etmekti.

  Teşekkür ederim ama yapabildiğim buydu. Elbette nihai amacım para kazanmaktı. Ama bunu yapabileceğim en iyi şekilde yapmaya çalışarak insanları mutlu etmeye ve işimi hakkını vererek yapmaya çalıştım.


  Ben bu işin içerisindeysem benim düşünceme göre iyi olmalıydı.


  Kusura bakma lütfen.

  peki o zaman admin senin cok iyi yerlerde olman gerektigini birkere daha yüzüne vuruyorum :D başkada vurmam gerçekten sen mükkemmel bir yöneticiydin bununlada kalmayalım ben senin gibi oyun yapabilen birini daha görmedim görsem bu derece sana hayran kalmazdım bunu tüm samimiyetimle söylüyorum

  Dünyaya baktığınızda benden çok daha iyi bu işleri yapanlar olduğunu göreceksiniz. Oyun konusuna gelirsek unutmayın bu bir ekip işidir. Herşeyi ben yapmıyordum. İnsanlığıma ise bu övgünüz bunu kabul edebilirim. İyi bir insan olduğumu düşünüyor ve olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim.