Nasılsınız

İyi Geceler ... zZz
  • Takipte kalıp ağlamaya devam edebilirsin ^^

İlk alıntı yapan kendisi olduğu halde takipte kal diyebiliyor ilginç :D

Üstelik birşey anlatmaya çalışan sensin yani ağlamak senin adına söylenebilir ben ne diyorum hehee :D

• Kardo Alphada senin ismin neydi. Arşive bakıyım bi

h3ro1903. Alphada Apathe dışında kimse kesemedi beni zaten 3-5 ay oynayabildim sonra hesabım soyulmuştu. Bu arada bıçakçı ws bıçakçıda Apathe dışında kimse kesemedi diyorum zaten diğer karakterlere karşı çok iddiam yoktu. 54 ort 10 delici yb vardı birde 20 bec 12 güç 10 kritik olması lazım. Hani silahlarım öyle süper değildi sadece ninja 1-1 diziliydi hesap. Bir bak bakalım.

• Kardo Alphada senin ismin

Normalde bir cevap vermeyecektim Admin e söylemiştim bu yorumu silmesini ama silmedi hatta eminim ki benim yorumumu silecek. Ben tkmt2 yi nerdeyse ilk açıldı zamanlardan beri oynuyorum ve herkes beni CİHAN olarak tanıyor. Alp olayını çıkarma sebebini biliyorum ki zaten bilen kişilerde var ama dediğim gibi bu serverda pek sevilen birisi değilim o yüzden kimse beni savunmuyor ki kimsenin savunmasına ihtiyacımda yok. Adını hatırlamıyorum biriyle arenaya gidecektin benim bütün itemlerimi istemiştin bende 1-2 item veririm sıkıntı değil ama tüm itemlerimi verecek kadar sana güvenmiyorum demiştim çünkü itemlerim o zamanın en değerli itemleri arasındaydı. Sende benden itemleri alamadığın için arenaya gidememiştin (rezil olmuştun) sonra kendi çapında beni loncadan mı atmıştın ya da öyle bir muhabbet olmuştu da ben mi çıkmıştım orasını hatırlamıyorum ( sen atmış ol kralsın sen :D ). Sürekli karakter değiştirdiğim doğrudur o zamanları bilen bilir serverda bıçakçıların gücü aşırı düşüktü ben İyileştirme şaman oynadım, bedensel oynadım, zihinsel oynadım, karabüyü oynadım, okçu oynadım. Kısacası aklına gelebilecek her hesabı yaptım. Oyunda ki en yüksek lwl Axines miydi sanırım öyle bir karakter vardı bedensel. Ben o arkadaşla arenaya girmiştim ki aramızda nerdeyse 7-8 lwl fark vardı ama 3-0 ya da 3-1 kesebilmiştim ve kendi itemlerimle kesmiştim (karabüyüydüm bu arada). Aaaa çok özür dilerim hocadan yani Kwon dan 1 tek kalkanını almıştım blok yoktu benim kalkanımda diye o kadar. Hani benim karakterlerim çok değersiz ve kötüymüş ya onu açıklamak istedim. Sonra zaten karabüyüyü iyileştirme şamanla değiştirmek istedi birisi değiştik ama bir ton yalan dolan bir şeyler oldu onun senle alakası yok o konuları açmayalım :) Uzun lafın kısası beni sevmek zorunda değilsiniz ama benim oynadığım karakterler hiç bir zaman ezik olmadı. Sürekli hesap değiştim Alpha döneminde 1 hesabın içinde 4 tane 120 karakter vardı siz düşünün artık ama elimden geldiği kadar sağlam dizdim hepsini ki Bıçakçıma kimse kötü diyemez. Serverın yarısından çoğu kesemedi bile kesebilen 3-4 kişi vardı ki bunlardan hiç birisi eze eze 9-0, 9-3 gibi skorlarla kesemedi. Hırsızlık ile suçlandım ama beni tanıyan tanıyor bu oyuna milyarlarca para yatırdım sayın Admin in IBAN numarasını kaç sene geçmesine rağmen hala aklımdan ezbere söyleyebilecek kadar Cash çekmişim siz düşünün. Sizce bu kadar para yatıran birisi 3-5 kuruşluk itemlere göz diker mi ? Neyse siz beni sevmemeye devam edin benim için sıkıntı değil. Oyundaki 5-6 kişi sevmiş sevmemiş benim hayatımı etkilemez. Umarım ilerde bu server açılır o zaman çok ciddiyim her karakterden 1 tane dizecem ama 4 karakter var hepsinden 1 tane değil. 2 tane ninja olacak birisi okçu diğeri bıçakçı. 2 tane sura olacak birisi büyülü diğeri karabüyü. Anlayacağınız 8 tane hesabım olacak. Karabüyünün güçlü olduğu dönemlerde bıçakçıyı kestikleri için sevinen arkadaşları o zaman görecem :) Neyse bu benim son yorumum umarım admin bunu silmez. Nerdeyse 5 gündür şu yorumu silmesi için rica ediyorum post numarasına kadar söyledim rapor ettim ama silinmedi. Umarım buda silinmez sayın Admin im :)

Bu kadar uzun yazmanı gerektirecek ne yaptılar sana kaslı jojuk :D

• Normalde bir cevap vermeyecektim Admin e söylemiştim bu yorumu silmesini ama silmedi hatta eminim ki benim yorumumu silecek. Ben tkmt2 yi nerdeyse ilk açıldı zamanlardan beri oynuyorum ve herkes beni CİHAN olarak tanıyor. Alp olayını çıkarma sebebini biliyorum ki zaten bilen kişilerde var ama dediğim gibi bu serverda pek sevilen birisi değilim o yüzden kimse beni savunmuyor ki kimsenin savunmasına ihtiyacımda yok. Adını hatırlamıyorum biriyle arenaya gidecektin benim bütün itemlerimi istemiştin bende 1-2 item veririm sıkıntı değil ama tüm itemlerimi verecek kadar sana güvenmiyorum demiştim çünkü itemlerim o zamanın en değerli itemleri arasındaydı. Sende benden itemleri alamadığın için arenaya gidememiştin (rezil olmuştun) sonra kendi çapında beni loncadan mı atmıştın ya da öyle bir muhabbet olmuştu da ben mi çıkmıştım orasını hatırlamıyorum ( sen atmış ol kralsın sen :D ). Sürekli karakter değiştirdiğim doğrudur o zamanları bilen bilir serverda bıçakçıların gücü aşırı düşüktü ben İyileştirme şaman oynadım, bedensel oynadım, zihinsel oynadım, karabüyü oynadım, okçu oynadım. Kısacası aklına gelebilecek her hesabı yaptım. Oyunda ki en yüksek lwl Axines miydi sanırım öyle bir karakter vardı bedensel. Ben o arkadaşla arenaya girmiştim ki aramızda nerdeyse 7-8 lwl fark vardı ama 3-0 ya da 3-1 kesebilmiştim ve kendi itemlerimle kesmiştim (karabüyüydüm bu arada). Aaaa çok özür dilerim hocadan yani Kwon dan 1 tek kalkanını almıştım blok yoktu benim kalkanımda diye o kadar. Hani benim karakterlerim çok değersiz ve kötüymüş ya onu açıklamak istedim. Sonra zaten karabüyüyü iyileştirme şamanla değiştirmek istedi birisi değiştik ama bir ton yalan dolan bir şeyler oldu onun senle alakası yok o konuları açmayalım :) Uzun lafın kısası beni sevmek zorunda değilsiniz ama benim oynadığım karakterler hiç bir zaman ezik olmadı. Sürekli hesap değiştim Alpha döneminde 1 hesabın içinde 4 tane 120 karakter vardı siz düşünün artık ama elimden geldiği kadar sağlam dizdim hepsini ki Bıçakçıma kimse kötü diyemez. Serverın yarısından çoğu kesemedi bile kesebilen 3-4 kişi vardı ki bunlardan hiç birisi eze eze 9-0, 9-3 gibi skorlarla kesemedi. Hırsızlık ile suçlandım ama beni tanıyan tanıyor bu oyuna milyarlarca para yatırdım sayın Admin in IBAN numarasını kaç sene geçmesine rağmen hala aklımdan ezbere söyleyebilecek kadar Cash çekmişim siz düşünün. Sizce bu kadar para yatıran birisi 3-5 kuruşluk itemlere göz diker mi ? Neyse siz beni sevmemeye devam edin benim için sıkıntı değil. Oyundaki 5-6 kişi sevmiş sevmemiş benim hayatımı etkilemez. Umarım ilerde bu server açılır o zaman çok ciddiyim her karakterden 1 tane dizecem ama 4 karakter var hepsinden 1 tane değil. 2 tane ninja olacak birisi okçu diğeri bıçakçı. 2 tane sura olacak birisi büyülü diğeri karabüyü. Anlayacağınız 8 tane hesabım olacak. Karabüyünün güçlü olduğu dönemlerde bıçakçıyı kestikleri için sevinen arkadaşları o zaman görecem :) Neyse bu benim son yorumum umarım admin bunu silmez. Nerdeyse 5 gündür şu yorumu silmesi için rica ediyorum post numarasına kadar söyledim rapor ettim ama silinmedi. Umarım buda silinmez sayın Admin im :)

Adım Alp diye geldin yanıma Ufuk abi der dururdun sonra Cihan oldun ve gelmiş 1.5 sayfa yazdığın mesajdaki iddalarına inanılmasını mı bekliyorsun? Ne insanlar var ya..

• Adım Alp diye geldin yanıma Ufuk abi der dururdun sonra Cihan oldun ve gelmiş 1.5 sayfa yazdığın mesajdaki iddalarına inanılmasını mı bekliyorsun? Ne insanlar var ya..

Ufuk abi mi ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sen beni güldürdün allahta seni güldürsün :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ahahhahahahhahahha karnıma ağrı girdi gülmekten :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D arif v 216 ya gitmiştim 2 gün önce valla orada bu kadar gülmedim :D

• Ufuk abi mi ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sen beni güldürdün allahta seni güldürsün :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ahahhahahahhahahha karnıma ağrı girdi gülmekten :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D arif v 216 ya gitmiştim 2 gün önce valla orada bu kadar gülmedim :D

Hadi işine kendin gibi adamlardan prim kas sen kimsin çocuk ya

• Ağlayarak takip edebilirsin. :)

İlk yazan olarak kendi eylemini yazmışsın :D

• Imzama bak ve takipte kal ^^

Dedi ve 1 yıldır boş çabasıyla takipte kaldı. :D

• Dedi ve imzama bakarak derin bir of cekip aglamaya devam etti ^^

İzle şimdi :D

Dediğin durum içerisine girmediğime göre 1 yıldır boş çabanla birlikte takipte kaldığını açıklamış ve kanıtlamış oldun.

Asıl tencerenin kapağı kapatıldığına göre son mesajımı atmış ve köşeme çekilmiş bulunuyorum. ;) Haydi şimdi 1 yıl daha bu çaba içerisinde devam et. 8o

gg.

• Her ne kadar şu yazıyı yazarken yaşadığın kafayı merak etsem de, imzamdaki videolara bakıp ağlamanı söylicem ^^Bu arada videoda da görüldüğü gibi GG EASY :)

• Böyle bir şey yazarak kendini tatmin ediyorsun adam seni yerle bir etmiş hala neyin kafası bu yani bu karşı cins tavırlarını bırak adamın imzası senin baya bir farkla kaybettini gösteriyor şimdi kendini tatmin etmen dileğiyle bb, wolf

EVLADIM DALGASINIZ -- DENİZDE HERKEZ KAPTAN

lGANDALFl

• Böyle bir şey yazarak kendini tatmin ediyorsun adam seni yerle bir etmiş hala neyin kafası bu yani bu karşı cins tavırlarını bırak adamın imzası senin baya bir farkla kaybettini gösteriyor şimdi kendini tatmin etmen dileğiyle bb, wolf

Diğeri yazdığı yazıya karşılık cevaplarını aldı gitti.

O halde sen " böyle birşey yazarak kendini tatmin ediyorsun..." aynı şekilde benden sana devam eder. Hoşgeldin :P