MuRaT tarafından gönderilenler

  Sen ne saçmalıyon? Sende elimden geçtin h3ro1903 biliyorsun değilmi? Bıçakçıya bıçakçı 9-3 kesmiştim hani? Sonra karabüyüme kafa tutmuştun 6-0? Lanet olsun herkezi ezip geçmişim aşırı iyiyim.

  Anlatım ve ikna edebilme çabana hayran kaldım,bravo :thumbup::thumbup::thumbup:

  Kazasız belasız bir mt2 serüveninde bir TkMt2 rüzgarı esti,geçti ve kalitesiyle iz bıraktı.Dolayısı ile burada olanlarda kaliteyi anlatmadı,yaşadı.Artık anılarda olacaksa şayet TkMt2 ve forumda sohbet amaçlı ise amacına uygun kullanılmalı.Şöyle saçma konuları onaylamasanız ve yeni modüller,konular ekleseniz daha uygun olur gibi.

  [Blocked Image: https://i.hizliresim.com/PO92JN.jpg]  Selamun aleyküm öyle bir geçerken uğradım baktım herkes paradan puldan bahsediyor yok hesap bakiyesi, yok 1 mil k cash, 350 k cash bu ne yav böyle . Admincim gerçekten bi sorayım dedim bu paraya kac k cash veriyorsunuz :D yok eğer yetmezse bi bu kadarda pazar carında var :D Bu arada resme 2 nerde diyenler olabilir öyle fakir zihniyetlere sesleniyorum kağıt para olarak en büyük para birimi olan 200 TL ile halıya bu kadar sığdırabildik malum 2 yi de yazsaydık Drone ile fotoğraf cekmemiz gerekebilirdi o kadar görgüsüz olmayalım dedik :D Neyse işin şakası burda para muhabbeti yapan arkadaşlara ORGİNAL DENGESİZ ' LERDEN Selamlar . Heh bu arada bu muhabbetleri gördükten sonra gerçekten onca sene bu insanlarla oyun oynamadığımıza şaşırıyoruz :D Dostlar alınmasın ...

  ( admincim senin bugattiye benzin parası olarak yeter bence :D )

  Aleyküm selam,mütevazi bir resim olmuş.

  Nasıl gidiyor arkadaşlar? Nasılsınız?

  Nasıl gitsin admin,haberleri seyrediyorsundur.Ülke fokur fokur kaynıyor,gelecek endişesi hat safhada,Dolar 4,Euro 5 TL sınırında,motorin litresi 5,20 , benzin litresi 5,80 TL civarlarında.Asgari ücret artışı beklenirken 100TL desteği kalktı... vs vs bunca gerçek,acı gerçek durur iken eğlence sektörünü unutuyor insan :) Gelecek endişesi taşıyan bilinçli ve sorumlu insanların tek yapabileceği iyi bir eğitim alabilmek iken,eğitim sisteminde de mağlum değişimler oldu.Yani nereden bakarsan bak can sıkıcı durumlar.


  Sen nasılsın iyimisin,işlerin güçlerin nasıl.?

  Verdiğin oranlar anlatım olarak doğru,ancak öyle zamanlar oluyor ki internet cart diye kopuveriyorda :) Bahane aramak yanlış zaten,bugün senin başına gelen yarın onun başına gelebilir.Kaymaklı yoğurt iyi gider :))

  O zaman bu millet boşu boşuna mı 1-1 item diziyor ben bu kısmı anlamadım? Anlayan birisi beni de aydınlatırsa sevinirim.

  Boşu boşuna olmaz,sonuçta Adminin dediği sistem oyunun sağladığı aksiyon için.Yani sizin birisi ile atacağınız ws de bu 1/1 itemler yine lazım olacaklar.

  Herşeyin eşit olduğu oyuna ait karakterler ile herşeyi efsununa kadar aynı olan İtemleri ve silahlarla ws atılacak.Oyunculuğu iyi olan kazanacak.özeti bu şekilde aslında katılıma teşvik eder bir davet içeriyor.Bahane olarak kimse İtemim vardı yoktu diyemeyecek.
  Ayrıca böyle şeyler ayarlayabilme bilgisi olan yönetimden yine farklı şeyler isteme ufkunuda geniş tutabileceğinizi göstermiş oldular.

  Oyun güzel admin,eski silah görsellerini elden geçirseniz,savaşcı zırhı kırmızı olması pek hoş değil,alphada olan zırhın rengi güzeldi.Ufak tefek sorunlar sorun değil çözüyorsunuz.

  [lexicon]Okçu[/lexicon] ninja silahın tipine el atarsanız güzel olur.[lexicon]Efsun[/lexicon] olarak sersemletme yada büyü hızı olabilir.Kritik/delici şans faktörü de olsa sabit olmamalı .önceden alphada olduğu gibi zehirleme yada yakma gelse güzel olur.O baloncuklar süper bişeydi.

  Oyuna gelen itemi ilk alan oyuna yeni gelen dönüşümü ilk yapan koca yürekli insan :D

  Artık eser yok o halimden,alpha çok güzel ve özel bir serverdi.Benim çok eğlendiğim ve keyif aldığım tek mt2 sunucusu.Şu an Novayı takip ediyoruz,yerine oturmayan konular var,beklemedeyiz artık :)
  Aylardır tatil yapa yapa sıkıldım ya.

  Ruh kristali takılarının özellikleri değiştirilmeli işe yaramaz bildiğin çöpler şu halleriyle

  Oyuna geldiği günden beri küpesi hariç diğerlerinin işe yaradığı görülmedi ki.Oyuna geldiği ilk gün gecesinde ben cekmiştim,özelliklerine bile bakmamıştım hatta benden alan kişide ilk gaza gelip benden satın almıştı ve sonrasında geri vermek istemişti.Böylede bir anımı paylaştım sizinle 8o

  [lexicon]PayPal[/lexicon]’e alternatif olarak CashU,Skrill gibi wallet ödeme yöntemleri,kredi kartı kullanımı eklenebilir.S sadece bankamatik ATM si ve hesaba para yatırma olmasın,cash alanlara az-çok fark etmez ödül olsun,e n azından ayda 1 defa kampanya olsun.