ForGive tarafından gönderilenler

Az vs atmadık 😂 MissAlice

Forumun açık kalması çok güzel bence. En azından eski güzel günleri bir nebzede olsa hatırlatırıyor, iyi ya da kötü bir çok dostluğumuz oldu. Bazı şeylerin hatıra olarak kalması daha güzel. Bu da onlardan birisi. Admin ❤️

İyiyiz şükür admin bey ben bekir bu arada valla şey yapıyorum işte bi pvp açılıo alev asası yoksa siliyorum her hafta sonu foruma girip bakıyorum admin bey bişeyler yazmışmı diye çalışıyorum nargileciyim bu arada mutlaka beklerim herkezi . işte çalışıyorum foruma giriyorum pvp leri geziyorum ama hala tkmt2 yi istiyorum tkmt2 düello lonca savaşı videolarını izliyorum her zaman özlüyorum tabiki rekabeti özlüyorum savaşmayı özlüyorum dostluk ayrı saten biz hala dostuz bitmeyen bir dostluk içinde bu arada size teşekkür ediyorum admin bey . siz olmasaydınız oyun olmazdı oyun olmasaydı dostlarım olmazdı minnettarım admin bey size . ya bide diğer pvp lerin nesne marketi vb. ları çok kötü illa farm çarı die bişey çıkmış onu açmak zorundayım kasmak zorundayım boss kesmek zorundayım tkmt2 de nesne marketten hepsi çözülüyordu şöyle kalıcı bir server olsada güvensem orayada liralar yatırsam ama yok işte en çokda özlediğim ne biliyomusun admin bey söylimmi tabikide şaman turnuvaları valla varya tkmt2 arenası gibi gzel bir sistem arena başka hiç bir yerde yok dier pvp ler şaka gibi resmen çölde gidip ws atıyoruz allahım sana geliyorum mesela sonra greenmont hiç bir yerde yok iğrenç köyler çok kalabalık hiç güzel değil ıyy hele ki o diğer pvp lerin adminleri 2 ay içinde paraları kazıyorlar 2 3 kere muhabbet edip çıkıyorlar sonra sw yi kapatıyorlar ıyy iğrenç ama siz çok farklısınız admin bey .bi ara size yalan söylemiştim bug buldum demiştim sizi arenaya çekmiştim sizde gelmiştiniz bana tek atıyodunuz sonra şaka yaptım dedim bana ceza verdiniz konuşmama cezası çok güzel günlerdi admin bey. Neyse Ben yaptıkalrımı yapmaya devam edicem her hafta onu burayı takipteyim İnşallah Açarsınız Admin Bey . Yeni Bir Tkmt2 Her yerde yazsa efsane geri dönüyor diye düşünsene efsane olmazmı mesela şu sloganı yaparız birileri demiş öldü şimdi desinler efsaneler tkmt2 geri döndü falan die offf efsane olur valla açarsanız eğer bu sloganı düşünün bence admin bey benim sloganımda şuydu (Şaman Olmak Zulumse Bekir De Gülümse) Neyse Nöbetteyiz admin Bey Saygılarımla Bekir Saltaş ...

Üşenmedim okudum ?

AUG çıkarsa senin Groza çıkarsa benim, hadi iletişelim. 8)

Burası kapandıktan sonra M2 oynamayı bıraktım. Bir kaç oyun denesem de MMO/RPG tarzı oyunları oynamaya, karakter geliştirme, görev yapma vs gibi şeylere pek sabrım kalmadığını fark ettim. PUBG oynayanlar yeşillendirebilir. Bu arada Radical Heights oyununu da tavsiye ederim. Retro tarzı BattleRoyal oyunu. 80'ler dönemini az biraz bilenler, takip edenler, duyanlar, tanık olanlar çok sevecektir diye tahmin ediyorum.

Duo atalim abi gel ?