Sokorro tarafından gönderilenler

Beni bu serverda kesebilen 2-3 ninja vardı ki onlarda eze eze 9-3 kesemediler hiç bir zaman. En kötü oynadığım zamanlarda bile 10-7 yenildim. Şimdi boş boş konuşma istersen h3ro1903 ün nasıl bir ninja olduğunu herkes bilir ama beni sevmedikleri için boş boş konuşurlar :) Karabüyü vs Ninja olayını hatırlamıyorum ama Ninja vs Ninjada 2008 den bu bugüne kadar kimse beni 9-3 kesemedi :) Tr de başladım istersen aç bir ninja geç karşıma dicemde sen anca devir alırsın ya da Halının üstüne dizersin 2-3 bin kendi çapında hava yaparsın. Yakında YouTube kanalı açıp yayınlara başlayacağım umarım ilerde bu server açılırda yayınlarımda bu serverı tanıtma fırsatım olur. Bu server açılana kadar TR de h3ro1903 efsanesi devam edecek. Şimdi halının üstüne 2-3 bin daha koy ve bir fotoğraf daha çek .

6-1 Dışında tabiki o istisnaydı heralde :^^

admin bence anket aç oyun açılsa kaç kişi olucam 1200geçer bence bişi kaybetmessin anket aç 2haftalık lütfen

Adamın oyuncu sıkınıtsı mı var sanıyosun
    hiç reklam yapmadan bu kadar oyuncu getirdiyse reklam yaparak 10 katınıda yapar
    açmak istemiyor zorlamayın

Şuanki Kullandığımız Abanoz Küpelerde Bir Şey Karşılığı Ruh Kristaline Dönüşmesi Lazım
    Abanozlar Çöpe Gidecek Yoksa.

oyunun en saglam karekteri buyulu suradir. kimi kandirmaya çalışıyorsun sen yok 2 k mış 3k mış ufak at da civcivler yesin. Senin vurdugun duz vurus benim atigim atesli okla birebir damageye sahip :evil:

Bende Oynuyorum En Sağlam Olduğunu Nerden Çıkardın?

arkadaşların demesine bakılırsa en savunmasız karakter güçlü beden 4 k düz atan bile varmış roketlemi atıyorlar neyle atıyorlar gözlerim kanayarak yorumları okuyorum dur bakalım daha neler çıkacak.

Bu Sorunun Tam Tersi Büyülü Silahta Var Savaşlık İtemler İle (Titan Kalkanı) Savaşta 18K Yiyorum Pala İle.
    En Aşağı 16K Yiyorum Bunun Bi Değişmesi Lazım Büyülü Silahı İyice Batırmaya Başladılar Yine.

Eski ronark haritasını isterken server ahalisi neden bu haritayı kullanıyoruz madem bunu kullanıcaz şu ortadaki direklere bi ayar vermenizi rica ediyorum ayrıca 1 anıt boslarla mı uğraşıcaz anıt mı kesicez dream daki gibi son vuruşu yapıp bosu alıcaklarsa boşa zaman kaybetmeden uğraşlarımıza son verelim Anıt istiyoruz sizden hala szel ve ignatör dolaşıyor haritada

Doğru Diyosun. Anıt Olsa Çok Çok Daha İyi
    Millet Bossu Kesip Çıkıyor Savaş Falan Kalmıyor. Şu Haritada Alphadaki Gibi Olsa da Bi Kovalamaca Olsa

Ronark Bölgesinin metin ve bosslar olmadan olan hali getirilecek. Bu eklemeler gerekirse gelecekte yapılabilir.

Savaş Becerileri aktifleştirildi.

Ronark Bölgesinde Metin ve Bosslar Olmayacak Dediniz. Neden Fikir Değiştirdiniz Acaba?
    Savaş Becerileri İle İlgili Anket Yaptınız mı ? Veya Bunu Sizden Kim İstedi ?
    Bunları Merak Ediyorum. @Admin Cevaplarsan Sevinirim.

Dreamda Oyuncu Kalmadığı İçin Ronark Kalabalık Gözüksün Diye Küçülttüğünüzü Oyuncular Biliyor.
    Yenilik Falan Değil Alphadaki Ronarkı İstiyoruz.

Catayı dream gibi yapacağız dediniz eyvallahta ronarkı alphada ki gibi yapmalısınız.

Catacombu İstediği Gibi Yapsın. Fakat Dreamdaki Ronark Tatsız Tuzsuz . Tamamen Oyuncu Yok Diye Yapılan Bir Map.
    Şuan Oyuncuda Var Alphadaki Ronark Gelsin Bi Zahmet.

Ronark Bölgesi Hakkında Hiç Bir Açıklama Yapmadınız Sanırım.
    Ronark Bölgesi Ne Zaman Gelecek Ve Alpha'daki Ronark Gibimi Olacak Yoksa Dreamdaki Kısa Kovalamacasız Bir Mapmi Olacak?

@Admin @support