Furby tarafından gönderilenler

Şuan saçma sapan yayıncılar saçma sapan serverların reklamlarını yapıyorlar. Bende o serverda başlayacam diye milleti kandırıp binlerce kişiyi o servera yığıyorlar. Hadi yarısından çoğu oyunu bıraksa 100-200 kişi kalsa oda bir şey bence. 2-3 yayıncıya reklam verilse bir ton oyuncu çeker server. Milet ws turnuvalı server arıyor ama hiç bir serverda WS turnuvası yok. Çoğu serverda 5-6 ay açık kalıp sonra kapatıyor ki öyle serverada benim gibiler başlamak istemiyor. Yazılım mühendisliği okuyan bir arkadaşım eğlencesine bir server açmak istiyor. Kendisine sordum böyle böyle telif sıkıntıları olabilirmiş diye ama araştırmış ve öyle bir şey yok dedi. Şuan serverın açılmama nedeni Admin in açmak istememesi. Adamın belki başka işi gücü var. Belki sizinle uğraşmak istemiyor. Daha evinde evcil hayvan beslemenin sorumluğunu alamamış insanlar buraya gelip ''aç serverı ne olacak ya'' diyorlar. Bir hata oluyor bir şey oluyor tonla adam admine yükleniyor bu niye böyle? bunu düzelt! diye . Düşün evinde yüzlerce evcil hayvanın var hepsinden ayrı bir ses :D:D Düşün hepsi evin kirasını vermeden 1 saat önce halıya parayı diziyor '' Lider benim '' diyor :D Uzun lafın kısası server açmak zor iş arkadaşlar bence admine saygı duyalım. Admin ben kanadaya taşınıyorum. Olurda server açılırsa oradan girebilirim dimi ? :D

Adım Alp diye geldin yanıma Ufuk abi der dururdun sonra Cihan oldun ve gelmiş 1.5 sayfa yazdığın mesajdaki iddalarına inanılmasını mı bekliyorsun? Ne insanlar var ya..

Ufuk abi mi ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sen beni güldürdün allahta seni güldürsün :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ahahhahahahhahahha karnıma ağrı girdi gülmekten :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D arif v 216 ya gitmiştim 2 gün önce valla orada bu kadar gülmedim :D

Kardo Alphada senin ismin neydi. Arşive bakıyım bi

h3ro1903. Alphada Apathe dışında kimse kesemedi beni zaten 3-5 ay oynayabildim sonra hesabım soyulmuştu. Bu arada bıçakçı ws bıçakçıda Apathe dışında kimse kesemedi diyorum zaten diğer karakterlere karşı çok iddiam yoktu. 54 ort 10 delici yb vardı birde 20 bec 12 güç 10 kritik olması lazım. Hani silahlarım öyle süper değildi sadece ninja 1-1 diziliydi hesap. Bir bak bakalım.

Adını Alp diye tanıtıp yanımıza gelmişti bu Cihan mı herneyse işte DengesizMuhtar bir bu 2 muhattap alıp prestij kastırmam ben buna sizlerede tavsiyem odur senin her tarafın ninja olsa kaç yazar ya çocuk :D

Normalde bir cevap vermeyecektim Admin e söylemiştim bu yorumu silmesini ama silmedi hatta eminim ki benim yorumumu silecek. Ben tkmt2 yi nerdeyse ilk açıldı zamanlardan beri oynuyorum ve herkes beni CİHAN olarak tanıyor. Alp olayını çıkarma sebebini biliyorum ki zaten bilen kişilerde var ama dediğim gibi bu serverda pek sevilen birisi değilim o yüzden kimse beni savunmuyor ki kimsenin savunmasına ihtiyacımda yok. Adını hatırlamıyorum biriyle arenaya gidecektin benim bütün itemlerimi istemiştin bende 1-2 item veririm sıkıntı değil ama tüm itemlerimi verecek kadar sana güvenmiyorum demiştim çünkü itemlerim o zamanın en değerli itemleri arasındaydı. Sende benden itemleri alamadığın için arenaya gidememiştin (rezil olmuştun) sonra kendi çapında beni loncadan mı atmıştın ya da öyle bir muhabbet olmuştu da ben mi çıkmıştım orasını hatırlamıyorum ( sen atmış ol kralsın sen :D ). Sürekli karakter değiştirdiğim doğrudur o zamanları bilen bilir serverda bıçakçıların gücü aşırı düşüktü ben İyileştirme şaman oynadım, bedensel oynadım, zihinsel oynadım, karabüyü oynadım, okçu oynadım. Kısacası aklına gelebilecek her hesabı yaptım. Oyunda ki en yüksek lwl Axines miydi sanırım öyle bir karakter vardı bedensel. Ben o arkadaşla arenaya girmiştim ki aramızda nerdeyse 7-8 lwl fark vardı ama 3-0 ya da 3-1 kesebilmiştim ve kendi itemlerimle kesmiştim (karabüyüydüm bu arada). Aaaa çok özür dilerim hocadan yani Kwon dan 1 tek kalkanını almıştım blok yoktu benim kalkanımda diye o kadar. Hani benim karakterlerim çok değersiz ve kötüymüş ya onu açıklamak istedim. Sonra zaten karabüyüyü iyileştirme şamanla değiştirmek istedi birisi değiştik ama bir ton yalan dolan bir şeyler oldu onun senle alakası yok o konuları açmayalım :) Uzun lafın kısası beni sevmek zorunda değilsiniz ama benim oynadığım karakterler hiç bir zaman ezik olmadı. Sürekli hesap değiştim Alpha döneminde 1 hesabın içinde 4 tane 120 karakter vardı siz düşünün artık ama elimden geldiği kadar sağlam dizdim hepsini ki Bıçakçıma kimse kötü diyemez. Serverın yarısından çoğu kesemedi bile kesebilen 3-4 kişi vardı ki bunlardan hiç birisi eze eze 9-0, 9-3 gibi skorlarla kesemedi. Hırsızlık ile suçlandım ama beni tanıyan tanıyor bu oyuna milyarlarca para yatırdım sayın Admin in IBAN numarasını kaç sene geçmesine rağmen hala aklımdan ezbere söyleyebilecek kadar Cash çekmişim siz düşünün. Sizce bu kadar para yatıran birisi 3-5 kuruşluk itemlere göz diker mi ? Neyse siz beni sevmemeye devam edin benim için sıkıntı değil. Oyundaki 5-6 kişi sevmiş sevmemiş benim hayatımı etkilemez. Umarım ilerde bu server açılır o zaman çok ciddiyim her karakterden 1 tane dizecem ama 4 karakter var hepsinden 1 tane değil. 2 tane ninja olacak birisi okçu diğeri bıçakçı. 2 tane sura olacak birisi büyülü diğeri karabüyü. Anlayacağınız 8 tane hesabım olacak. Karabüyünün güçlü olduğu dönemlerde bıçakçıyı kestikleri için sevinen arkadaşları o zaman görecem :) Neyse bu benim son yorumum umarım admin bunu silmez. Nerdeyse 5 gündür şu yorumu silmesi için rica ediyorum post numarasına kadar söyledim rapor ettim ama silinmedi. Umarım buda silinmez sayın Admin im :)

Cihan senin hayal gücüne hep hayran kalmışımdır bunu tekrar dile getirmek isterimX/ Öncelikle ben bu arkadaşı tanıdıgımda dream da bi tane saçma nick bi şamanı vardı benim de onun nicki kadar saçma bi nickim vardı ne yalan söyleyim^^ Bunun şamanını kaan ile oyunda ki nicki 1910 sürekli keserdik saçma saçma triplere girerdi oyun oldugunu unuturdu :thumbdown:velhasıl aradan çok günler geçti ove diye bi ninja çıktı bal yapmayan arı gibiydi sadece laf defalarca ninja kemerine vs dedim arenada o sıralar benim için kemer degerliydi ama arkadaş bi türlü gelemedi o arenaya dışarda tabi sürekli keserdim artık sıradan birşey olmuştu cihanı kesmek baktı ninja şaman iş yapmıyor savaşçı açtı arkadaş itemlerini tamamlayamadan suraya döndü karabüyü sanırsam :D fakat onlada pek birşey yaptıgını oyunda söyleyemem şimdi benim merak ettigim senı bu oyunda efsane kılan şey nedir :/ gel gelelim vs turnuvalarına itemler bir çok kişiyde aynıydı bi nevi oyunculukdan ötürü krıtık ön plandaydı ama tarafımca iyi karakterler vardı Büyülü surada oyunda skyron berk abi ile jage berat gerisi boş karabüyüde umut ile kwon vardı ninjada okçuda genelde furkan bıçakcıda umut iyi oynardı hakkını yememek gerek her ne kadar uyum sorunu yaşasakda kendisi ile :) savaşçıyı coo sinan tarafımca ve bir kaç ismini daha hatırlamadıgım arkadaş:) şamana birşey demek istemiyorum şimdi buraya kadar okuyan arkadaşlar diyecek ki aradan bu kadar süre geçmiş bu ne saçmalamış böyle X/ forumda böyle dolaşırken bu arkadaşa denk geldim aradan o kadar süre geçmiş üstüne kapanmış birilerine birşey anlatma çabalarına giriyor cihan senin her karakterini burda herkes sabaha kadar defalarca kesmiştir yok ninjayı böyle oynarım felan geç bunları oyunda olsak arenaya gelmeyecek adamsın ss vermemek için bırakmasına vs atıp isim degiştiren adamsın sen :) kime ne sallıyorsun buradan neyse oyun kapalı oldugu halde gol atmaya devam ediyorum 8o

Son yazımı yazmıştım zaten yazdıklarına yorum yapmayacam beni tanıyan tanır :) Sadece bir yanlışı düzeltmek istiyorum ben servetlerle oyunu bırakmasına ws atmıştım sadece ondada yenildim.Yenilince oyunu bıraktım zaten. Hatta 1 ya da 2 gün sonra ninja turnuvası vardı o turnuvaya girip saçma sapan dans falan ediyordum o turnuvada 4.-5. turda elendikten sonra zaten oyundan çıktım ve bir daha girmedim :) Yazdıklarına cevap bile vermeyecem haklısındır abisi doğru ben NİNCA oynamayı bile bilmiyorum :) Hadi kolay gele ;)

6-1 Dışında tabiki o istisnaydı heralde :^^

6-1 ? Yani beni bir kere 3-0 kestin bir kerede 3-1 ? Yorum yok doğrudur :) Hatta ninja neymiş ya ben ninja oynamayı dahi bilmiyorum :) Bu benim bu foruma yazdığım son yorum. Bundan sonra Tr de devam ediyorum metin2 hayatıma. Kendine güvenen varsa TR de geçsin karşıma. Hadi eyvallah. Admin server açılınca bir şekilde haber verirseniz sevinirim. İyi forumlar :)

Oyuna Başladığın Hafta İlk Turdan Gittin 2 Haftada Öyle Sonra Oyunu Bıraktın :)

Pet olmadan yarım bir hesap ile Ünvan aldım ki kimse imkan bile vermemişti :) Dedenin hesabıydı hatta bir ton eksiği vardı hemde hatırlamıyorum bile :D Ben oyunu bırakmasına vs attım ve sözümü tuttum. Bir çoğunuz bunu bile yapamazsınız. Neyse haaa uşağummm haaa :D

AYNI LONCADAKİ ADAMIN SS'LERİNİ FORUMA ATMAK TAM SENLİK BİR İFADE.BİŞE YAZICAMDA ONAY VERMİCEKLER. NE GEÇTİ ELİNE NEŞESİNE ATTIGIMIZ VS'LERİN SS'LERİ FORUMA ATMAN. BİRKAÇ KEZ 3-0 KESİLDİGİN SS'LERİ HAFIZANDAN SİLME EVLAT

(VEFA-KADİR) BawerNiiNJA

Ben oyunda her şeyin ss ini alırım kendi loncamdaki adamın ss ini alırım ama atmam. Haaaa 1-2 ay sonra o loncamdaki adam başka loncaya gider ya da arkamdan konuşur ya da terbiyesizlik yapar işte o zaman tüm ss leri sürerim foruma. Senin yaşın kaç abisi bana evlat diyorsun :D Bordo Klavyeli seni :D Benim gözümde şu oyunda 2-3 tane oynayan ninja oyuncusu vardı. Alpha zamanındakileri değilde son zamandakileri söylüyorum. Birincisi servetin kardeşi. Diğeride final turunda beni 2-0 dan 3-2 kesen bir arkadaş ama adını hatırlamıyorum. Hatta gördüğüm nadir ninja oyuncularından olduğu için özellikle ws teklif ettim 5 set attık onuda 3-2 almıştım. Beni sevmek zorunda değil kimse. Ben bu oyuna milletle anlaşmak için girmedim hiç bir zaman. Abilerim oldu, kardeşlerim oldu her zaman saygılı davrandım ama kıvırmayı sevmem ben. Bir gün başka bir yerdeyken 2. gün başka bir yere geçmem. Oyunun başından beri hep neysem o oldum ki bu yüzden sevilmedim zaten. Kimse Cihan ı sevmek zorunda değil ama h3ro1903 ü gördüğünüz zaman saygı duyacaksınız ;) Bu sana son cevabımdı ki niye cevap verdiğimi bile bilmiyorum çok gereksiz. Hadi kolay gele 8o

Sen ne saçmalıyon? Sende elimden geçtin h3ro1903 biliyorsun değilmi? Bıçakçıya bıçakçı 9-3 kesmiştim hani? Sonra karabüyüme kafa tutmuştun 6-0? Lanet olsun herkezi ezip geçmişim aşırı iyiyim.

Beni bu serverda kesebilen 2-3 ninja vardı ki onlarda eze eze 9-3 kesemediler hiç bir zaman. En kötü oynadığım zamanlarda bile 10-7 yenildim. Şimdi boş boş konuşma istersen h3ro1903 ün nasıl bir ninja olduğunu herkes bilir ama beni sevmedikleri için boş boş konuşurlar :) Karabüyü vs Ninja olayını hatırlamıyorum ama Ninja vs Ninjada 2008 den bu bugüne kadar kimse beni 9-3 kesemedi :) Tr de başladım istersen aç bir ninja geç karşıma dicemde sen anca devir alırsın ya da Halının üstüne dizersin 2-3 bin kendi çapında hava yaparsın. Yakında YouTube kanalı açıp yayınlara başlayacağım umarım ilerde bu server açılırda yayınlarımda bu serverı tanıtma fırsatım olur. Bu server açılana kadar TR de h3ro1903 efsanesi devam edecek. Şimdi halının üstüne 2-3 bin daha koy ve bir fotoğraf daha çek .

Kesmiş yada kesilmiş olman çok normal. Savaşçı ve Şamanla oyunculuğunu belli edemezsin. Kritiğe baktığı için. Ninja ve Surada belli edebilirsin oyunculuğunu ve ben oyunculuğumu belli ettim. 3-0 kestim İtemleri vermeden kaçtın. Elinde 27-28 Beceri hayalet olanları, nelerini dengesizce tokatladım. Kendine güvenenleri korumasız kesip dalga geçtim. Neurotic (AzazeL) iyi bilir beni. Haydi Sercan ona söyle seni finalde korumasız nasıl kestiğimi. Ağababanızım inkar etmeyin. Ağlamaya devam. Bb.

Admin kimlerin nekadar ünvan aldığını görebiliyormusunuz? Foruma atabilme şansınız varsa lütfen. (NOVA: 11 Sura, 7 Ninja, 1 Savaşçı, 1 Şaman Olması lazım)

Halı güzelmiş. Onu yapan adam kör olmuştu dimi ?

Çözme tutmadı diye yakarışlarını bile özledim be kardeş diyip seni etiketleyecektim wolfchease ama düello sırasında hesabında kim vardı o hala muamma olduğundan dolayı içimden gelmedi.

Tkmt2 ile ilgilli şunları söylemek istiyorum;
    Oyun güzeldi eyvallah ama geri gelse o eski tadı yakalayamacagımızı düşünüyorum çünkü kimse o jenerasyonda değil herkes büyüdü gelişti hazları değişti o eski rekabet yaşanmaz o eski yaşanılan kavgalar komik geliyor şuan düşününce herneyse güzel dönemdi geri açılmaması en doğru karar bir nostalji olarak kalsın. Admin  

Tüh be seninde hesabı tam dizmiştim server kapandı :( Neyse açılırsa tekrardan dizerim hesabını sen üzülme ;)

Admin Tamam oyunu açmak istemiyorsun bu konuda ısrar etmicem ama senden bi ricada buluncam bi buluşma ayarlıyalım yönetim ve oyuncular buluşsak o kadar yıl serverinde oynuyoruz bi tanışma olsa çok güzel olur ama tabi oyunda birbirine kanlı bıçaklı olanlar var onlar problem olur diyorsan merak etme hepsinin hırsı oyunundan belki yüzyüze tanışsalar can ciğer olucak insanlar :)

Dostum düşünsene ben geliyorum birde oraya. Reelde Ninja turnuvası yaparız artık :D

Admin madem bu serverı açmıyorsun değişik bir etkinlik yapsak meselaaaa Tr de bir Lonca aç TK2 diye. Bizde o loncaya girelim. Bir Discord ya da TeamSpeak sunucusu al ve tüm oyuncuuları orada topla. Her Lonca her bayrak orada olsun. Haberleşip savaşalım ya da hep beraber kasalım gelişelim. Şuan gelişmek zaten TR de çok kolay eskisi gibi değil emekle de birşeyler yapılabiliyor. Ben bu serverın açılmasını beklerken TR de başlamıştım biraz dizdim hesabımı hani gelen arkadaşlarada yardım ederim. Hemde hep beraber bir arada olmuş oluruz ? Benim aklıma böyle bir yöntem geldi. Tabi ki %99 luk kesim için saçma gelecektir. Bir yorum bırakırsan çok sevinirim Admin  

admin senin bi büyük projen vardı hatırlarmısın bilmiyorum oyunu aylık ücretli yapiyim diye bi aralar çok bahsediyordun istekliydin yap şimdi ücretli giren girer girmeyen girmesin

Dostum adam açmak istemiyor hani parasındada değilim diyor daha hala neyin diretmesi bu ? Anlaşılan bir sıkıntı olmasından korkuyor. Sonuçta çocuk oyuncağı değil böyle işler ...

Ehe ne kadar komik :D :D :D :D Bizi de bilen bilir de burda kimseyle PARA yarıştırmak değil derdimiz herkes Resme odaklanmış :D Adminin de derdinin para olmadığını çok iyi bildiğimiz için İRONİ yaptık hani belki anlarsınız diye de Resim ilginç geldi tabi ona odaklanmışsınız. El yapımı Halı bu bunu yapan kör olmuş .

Senin için özel olarak Drone ile cekip atıcam mamicim sen inanmazsan içimde kalır :( Delirmelerini özledim :( :D

İroni halıya 3-4 bin dizmekle olmuyor neyse :) Ben halılar gördüm üstünde insan yok ben ne insanlar gördüm altında halı yok ... ahhahahahhahahahaha