IHIagim tarafından gönderilenler

İyi Geceler ... zZz

  O kadar banka ile çalışıyorum 2.000 veyatta 3.000Tl sabit bir para çekme şansım var (ATM)lerden kaldıki bankadan çekecek olsan paranın tamamı nasıl olurda vermiyorlar hadi onuda geçtim 2.075 Tl küsüratsız vermek yerine 2.081.36 vermelerine şaşırdım hem günlük limiti aşmışsın hemde 36 kuruşluk bir küsürat ile para çekmene fırsat veriyorlar bankanın ismini öğrenmemde sakınca var mı ? Neyse konumuza dönelim bu iş para teklifi yaparak yardım kampanyası düzenliyerek yada böyle hesap bakiyesini atıp hava atarak olacak iş değil admine bir bakıma hak veriyorum hatta iş yeri işletenlerin çoğuda konuyu bariz olarak biliyordur telif hakkı öyle kolay yollardan halledilebilecek birşey değil adamlar uğraştıktan sonra donunuza kadar alma fırsatları var bunu gününü boş bilgisayar başında asosyalizimden oluşan genç grupları bilmez hayat onların penceresinden mutlu bir güne başlamasını öğütlüyen güneş ışıklarıyla uyanıp ailesine olan saygısızlıkları o kadar yüksek seviye olmuştur ki ailecek kahvaltı bile etmeyiyerek bilgisayar başında oyun oynamakla geçip gider tkmt2’nin açılmasını canı gönülden isterim ama benim mutluluğum yüzünden başka bir insanın zarar görmesindense mutluluğu başka yerlerde ararım düşün taşın admincim tamam belki telif yemeye bilirsin belki güzel paralarda kazanabilirsin ama her zaman işlerin yolunda gideceği düşünülmemeli burda ahkam kesenlerin hiç birini başın derde girdiği zaman göremezsin bunu bil ve ona göre seçimini yap günlerdir suskunluğumuda bu mesajımla bozuyorum

  İMF den teklif geldimi sana hiç

  Admin açarsan CoolerTEAM olarak sadece benden 350 k (tl) paran hazır. Diğer ahaliyi felan karıştırmıyorum. Alpha olsun para sıkıntı değil admin yaşatırız seni yahu, yap herşeyi alphada ki gibi hatta istersen biraz daha pahalı yap. Yanlış anlamada novayı açtın bi silah 5 tl yok yani kardeşim bi sigara olmuş 13 küsür lira bi silah neden o kadar ucuz bi kraliyet 10 lira millet para çarına kraliyet takıyordu hatta bırak para çarını pazar çarına takan bile vardı tanıdığım biri şekli seviyorum derdi :)) açılmasını sadece canımız sıkkınken savaşmak ronarka girmek felan fistan.


  Veya dersen burdaki onlineler yetmez bana şuanda rövaşta olan 1-120 aç abicim sen aç ama bilgili kişi açsın sen yönet şahsen ben arada da olsa vakit buldukça gelirim. Ek gelir kaynağını neden istemez bir insan, neyse 2018 diyorlardı telif için az kaldı bakalım.

  iyi hoş güzel demişsin de herkes senin benim gibi cash cekemiyor ki yüklü miktarda parası olmayanlarıda düşünmek lazım silah fiyatlari iyi şuan önceden dediğin gibi kraliyet 25 tl silahlar 10 TL idi (92) silahları Alpha da ne kadar ucuz o kadar iyi bence

  OYUN ACILSINDA İSTERSE 6 KİŞİ OLSUN ACILSINDA SADECE ACILSIN CARLARIDA İSTEMEM OYUNU ACIN GİRELİM YETER BANA SAYGILAR

  olurda açılırsa zaten herkesin charları geri verilecekti ama sen istemiyon madem sana vermezler

  BİRDE BİR MESAJA CEVAP VERMEYİ BİLMİYORUM. ÖĞRETİRMSİNİZ

  Böyle veriliyor.

  Admin beyin yazdıklarını okuyorum da "olmaması için neden yok ama olması içinde neden yok" yaklaşımına geçti.. En başta asla olmaz kapanır mahkemelik olur ölür biteriz yapısındalardı.. Benim tkmt2 için oynayabilcek vaktim yok mesela ama olan arkadaşlar her daim vardırlar ve bu inatçı yapının değişip tkmt2 yolunun açılacağına eminim. Bunu yazın kenara ;)

  Amdin bey yeteri kadar para kazandı galiba ondandır.