TelefonCekm1 tarafından gönderilenler

Kesmiş yada kesilmiş olman çok normal. Savaşçı ve Şamanla oyunculuğunu belli edemezsin. Kritiğe baktığı için. Ninja ve Surada belli edebilirsin oyunculuğunu ve ben oyunculuğumu belli ettim. 3-0 kestim İtemleri vermeden kaçtın. Elinde 27-28 Beceri hayalet olanları, nelerini dengesizce tokatladım. Kendine güvenenleri korumasız kesip dalga geçtim. Neurotic (AzazeL) iyi bilir beni. Haydi Sercan ona söyle seni finalde korumasız nasıl kestiğimi. Ağababanızım inkar etmeyin. Ağlamaya devam. Bb.

Admin kimlerin nekadar ünvan aldığını görebiliyormusunuz? Foruma atabilme şansınız varsa lütfen. (NOVA: 11 Sura, 7 Ninja, 1 Savaşçı, 1 Şaman Olması lazım)

Hakkınla bir tane kazanmış turnuvan yok burda tatava yapıyorsun bide böbürleniyorsun şukadar kazandım diye

Admin Tamam oyunu açmak istemiyorsun bu konuda ısrar etmicem ama senden bi ricada buluncam bi buluşma ayarlıyalım yönetim ve oyuncular buluşsak o kadar yıl serverinde oynuyoruz bi tanışma olsa çok güzel olur ama tabi oyunda birbirine kanlı bıçaklı olanlar var onlar problem olur diyorsan merak etme hepsinin hırsı oyunundan belki yüzyüze tanışsalar can ciğer olucak insanlar :)

Admin iyi hatırlıyorum buraya bi arkadaş Coma Derindarbenin pvp serverler hakkında işlem telif hakkında bir video atmıştı comanın bu videoyu atma sebebi aslında pvp serverlin kapatılması değilde youtuberlerın pvp server video çekmelerini engellemekti çünkü youtube artık herkesin izlediği büyük bir kitleydi ve pvp serverlere fazla oyuncu çekmeye başlamıştı gameforceda bunu farketti ve youtuberlara telif atmaya başladı hemen ardından da coma bu açıklamayı yapmıştır zaten gameforce,derindarbeyi takip eden herkes bunun farkında o yüzden herkes pvp server açmaya devam ediyor kimse kapatmıyor zaten işlem yapıldığı falanda yok o videodan sonra comadan da game forcedenda ardı gelmedi.

TR'ye ne oldu bilmiyorum. Ama bu TKMt2 nin tekrar açılacağı anlamına gelmez. Biz fırsat kollamıyoruz.

Admin hepimiz biliyoruz bu işi yapmaktan sıkıldın tekrar yapmak istemiyorsun ama şu oyuncularının yazdığı mesajlara bak hepsi umutla belki açar diye bekliyor belki inanmazsın biz bu serverle büyüdük bu oyun içinde dost edindik hala görüştüğümüz abilerimiz kardeşlerimiz var real hayatta.Senden tekrar düşünmeni rica ediyorum...

admincim iyiyiz ama oyunu ve seni çok özledik konuyu görünce duygulandım valla sigara yaktırdın aç be gözünü sevdiğim şu serveri yatırdığımız tüm paralar sana helal olsun hiç bir server senin kaliteni taşımıyor