Neurotic tarafından gönderilenler

  Alesta serverının demirbaş oyuncusu ve Metin2 TR yönetiminde sözü olan Edilee takma adıyla tanınan kişi de "Rache 2" adı altında kendi pvp serverını açıyormuş. Demek ki bu telif işleri falan yalan dolan oldu ve TKMT2 güme gitti.

  O bütçe aralığında en iyi seçenek GTX1660ti modeli olur. AMD için Radeon 5600XT altı kartların hiç birisi almaya değmez. İşlemci için 1600AF 12nm olan tercih edilmeli, 2600 ile arasında performans farkı yok denecek kadar az. Ryzen 3600 alınamıyorsa 1600 alınıp ilerde 4. nesile geçiş beklenmeli.

  Yani sevgili cengizcim o sw de tek kral ola bilen saman bendim sen baska karakterlerle ile bunu basarabilidin (: kral saman rutbesi ikisi ayni anda olan tek samandim ve sonsuza kadar oyle kalacak ne bilim (:

  Yahu bazı dönemler o işler nasıl işler bir bilsen, entrikalar, pembe diziler, brezilya dizileri falan ortaya karışık nasıl bir şey aman aman.. Loncaya geri gel sırada ki Kral sensin kardeşimler, peşlerine kızlar takmalar falan. Neyse bilen bilir kimin ne dalavereler çevirdiğini. Bazı insan modelleri güç için her şeyi yaparlardı maalesef, insanlık, kişilik, karakter, onur falan hep oyun dışında kalan şeylerdi o tarz oluşumlar için.

  Senin yaptığının %0.01'ini bile yapamamışlar zaten sen canını sıkma. Bir kaç aşırma dosyayla 1.5 senedir ortaya koydukları şey anca bir çöp. Minareyi çalan kılıfını hazırlar derler, bunlar o kadar beceriksiz, yeteneksiz hırsız ki 1.5 senedir bir server kurgulayıp açamıyorlar. 3. - 5. sınıf Çin ürünü gibi bir oyunla ilgilenmek isteyen varsa gitsin oynasın zaten orada.

  İyiyiz nabalım Pubg de aug kovaliyoruz :)

  AUG çıkarsa senin Groza çıkarsa benim, hadi iletişelim. 8)

  Burası kapandıktan sonra M2 oynamayı bıraktım. Bir kaç oyun denesem de MMO/RPG tarzı oyunları oynamaya, karakter geliştirme, görev yapma vs gibi şeylere pek sabrım kalmadığını fark ettim. PUBG oynayanlar yeşillendirebilir. Bu arada Radical Heights oyununu da tavsiye ederim. Retro tarzı BattleRoyal oyunu. 80'ler dönemini az biraz bilenler, takip edenler, duyanlar, tanık olanlar çok sevecektir diye tahmin ediyorum.

  Biriside çıkıp demiyorki kuşçu kestin tebrik ederim helalin var. İnkar ettiğinizde çıldırıyorum:D. Server oradaydı. Yokmu gören duyan? 3 Bayrak düşmanki bana oradalarsa bile ben yoktum derler. Sercan korumasız kesildikten sonra AzazeL ismini haritada görmedim birdaha. Bunuda açıkla bize. Neden?^^


  İlk başlarda sadece 1-1 sura itemleri vardı yavaş yavaş dizmeye başladım. Senle atarken titan felan taktım kemerde yoktu kesmen normaldir. İtemlerim tam olup kesseydin tebrik ederdim. Yoksa havacı kesebilirmi karabüyüyü Dream gibi bir yerde?


  Halen hile diyorlar ya yazık. Bir kaç lonca toplu şikayet etti. Askıya aldı hesabı araştırmak için. Bilgisayarıma baktılar bişey çıkmadı. Açıldı sonra hesabım. Admin bu konularda bilgili hile felan kullansam affetmezdi bulurdu.

  Boş yapma, illa resim arşivini arayıp tarihi, nicki vs gösteren screen shot mı bulalım? Seni kestikten aylar sonrasında bile bedensel ile liderlik turnuvasına girip finale çıkarak finalde Batuya kesilip kaybetmiştim, oraya gelene kadar da iki karabüyü kesmiştim, artık şu rezilliklerine bir son versen? ?( Hile hurda sende, düellolarda kaçmak, silah değiştirmek sende, bahanelerini de yalanlarını da al hadi yaylan ufaklık, bir yerden sonra çekilmez oluyorsun.