kinghero tarafından gönderilenler

İyi Geceler ... zZz

Buna benzer bir oyunu ne buldum nede gördüm açılmasını çok isterdim ama admin çok kararlı duruyor açmamakta. Şu sv yi açta herkes sevinsin yap bir güzellik admin. Eski oyuncuların hepsi zaten gelmeye dünden razı açılsa ben mesela direk gelirim koşa koşa çünkü eşini benzerini bulamadım bu sv nin arkadaşlık açısından da düşmanlık açısından da :D. Ronark da suikast atıp topluluk içine bıçak çevirme ile okçu şaman yollamayı özledim. "Jegs"

Bu tarz sorularınızı artık cevaplamayacağım. Biz işimizi gerektiği ölçüde iyi bir şekilde icra ettik. Taklitler sadece aslını yaşatır. Üreten bizdik. Artık umrumda değil.

Bu lafa katılıyorum "Taklitler sadece aslını yaşatır."

Üzülerek belirtmek isterim ki Admin bey, yenilerde mevcut. Şifrelemeye önem göstermemişsiniz yenik zaferiniz sanırım.?

Bu arada şunu söylemek isterim ki yeni açılıcak olan server tk ya benzesede aynı zevki vermicek ve veremez tutacağınıda düşünmüyorum. Tk da herkes bir emek verdi ve o bütün emekler tk kapanak gitti bitti. Eski tk oyuncuları artık çocuk değil kaç yaşına geldik oyundan daha önemli şeyler var hayatta ve eskisi kadar zamanımız da yok oyuna ayırabilceğimiz yani demek isteiğim şu ki bu tk ya benzicek server açılsa bile çok fazla uzun süreceğini sanmıyorum eski oyunculardan kim kaldı 150 kişi çıkar mı ?

Şu oyunda çok fazla arkadaş edindim keşke tekrar açılsa o dostluk ve ezeli rekabet geri gelse az hodri kesmedim :D:D az okçu topluluğa atmadım bıçak çevirme ile :D hiç bir sv de tk tadı vermiyo admin aç gitsin şu sv yi en az 150 kişi gelicek bence. Sen kapanıcak dedin diye herkes gitti ama ena z zaten 150 kişi var biraz reklamla çok rahat varırız 300 e falan yap bi güzellik de aç şu güzelim tk yı Admin

Şu Tk geri açılsa keşke hiç bir sv Tk nın tadını vermiyor ordaki arkadaşlık ordaki tatlı rekabet :D hiç bir svde yok ben bulamadım keşke şu güzel sv tekrar açılsa ve bu telif olayının bir sorun yaratıcağını düşünmüyorum şuan açılsa en az 150 kişi gelir tahminimce aç gitsin şenlenelim admin :)
    -Jegs