xADANALIx tarafından gönderilenler

Bilmeyen yok zaten Rakibinin olmadığını..!! Nova kapanmasaydı 26 beceri asa nın tadına iyi bakcaklardı ama neyse şanslılarmış 😂😂

Bizi bilen bilir bilmeyende berna gibi bilir canım 😂 dur 26 beceriliyi asayı hatırlatma 😂

Senin kral olma sayını hatırlayamadım 😂

Ne demişler: Sarı bayrağın kralı iken kırmızı bayrağa geçiş yapan kralın adıdır [Kral]D3LiAdaNaLi 😎 😱😄

Aman gardaşım Admin ile o gün çok uğraştım Banladıydı hemen beni 😂 Millet savaşta hp basamıyordum 😂 Hep Admin yüzünden. Seviliyorsun Admin bey:love:

Millete fırsatmı bırakıyordunki olsunlar. :thumbdown:

Rakip yoktu canım ya 😂

Eskilerden Admin olarak Rivals vardı aranızda bilen bilir. Bizlere demişti ki JanJan loncasını kurduğumuzda sizleri istemiyorum silin oyunu.Biz gene Rivalsi dinlemedik tabi oyuna devam ettik bir gün sarı köye gelip hepimizi öldürüyor ve gene diyordu sizleri istemiyorum gidin. Ama biz gene inatla devam ettik. Admin sen oyunu kapatmasan biz bir kitle olarak bu oyunu sürdürmeye devam ederdik. İnsan ailesinden ne olursa olsun vaz geçemez DeliAdanılısı, UyuzŞamanı, Karareisi ile bir birini oyunda 5 gram sevmeyen bir kitle olsak bile Tkmt2 yi seviyorduk. Oynuyorduk , bu oyunda ilk hesap devredenlerden birisiyimdir. Bu oyundan inanmazsınız kazandığım para ile 80 gr altın aldım. Kulağa şaka gibi geliyor bazen birisine dediğim zaman Tr de o kadar kazanmak için vs vs yapman gerek. Ama burası tr değil Tkmt2 idi. Kazandığım 80 gr altın ile altın fiyatları yükseldiğinde bozdurduğum da 24.500 Tl yaptı. Bu oyuna 2011 yılında 250 lira yatırdım halbuki. Para kazanmamış birisi olsam bile bu oyunu oynamak isterdim. Nedenini başta söyledim , sigara zarar verir ; ama içersin. Tkda öleydi:) zararı yoktu tabi ki. Hatta flash belleğimin içersinde tkmt2'ye ait 2 gb bir klasör var başladığımdan beri edindiğim silahlar takıldığım insanlar vs. Arada açıp 20 beceri 12 güç 50 str 10 kritik efsununu attığımda çektiğim resme bakıp of çekiyorum ne silah efsunlamışım. Bilen bilir internet cafemiz vardı o yıllar masa 9 da oturuyor cafede rutin bir sessizlik bir efsun geldi 28 beceri 8 zeka kristale attım, yanımda bir cocuk oturuyor sebepsizce kafasına vurdum; çünkü 28 beceri şoku yaşıyorum işe yarıyor yaramıyor önemli değil 28 beceri geldi daha ne olacak. Admin daha ne diyim.

Bi öğrenemediniz D3LiAdaNaLi :D Haklısın yazdıklarınla sonuna kadar:thumbup:

Admin büyüksün reis ❤️

Teşekkür ederim ama yapabildiğim buydu. Elbette nihai amacım para kazanmaktı. Ama bunu yapabileceğim en iyi şekilde yapmaya çalışarak insanları mutlu etmeye ve işimi hakkını vererek yapmaya çalıştım.

Ben bu işin içerisindeysem benim düşünceme göre iyi olmalıydı.

Kusura bakma lütfen.

ADAM 'sın ReiS :*

O zamanlar kapatmayı istemiyor olabilirdim. Sonuçta severek yapıyordum işimi. Ancak zaman geçtikçe bitmesinin daha doğru olduğunu gördüm. Şu an bile üzerimdeki baskıya bir bakın :) Sadece konuşmamıza rağmen ısrar ediyorsunuz ve ben cevap vermek durumunda kalıyorum.

Seviyoruz seni reis ya

Ben de açıkçası bu kadar emeğimizi çöpe atmayı istemiyorum ama oyunu da tekrar açmak doğru değil. Bakın üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçti kapanalı. Biz de unuttuk bu işleri. Hem kolay değil hem riskli hem stresli. Neden bana getirisi olmayacak bir iş için bu yükün altına gireyim? Yapılmamalı. Yaşandı ve güzel olarak bitti. Siz de söylüyorsunuz bir sürü oyun var etrafta. Onları deneyimleyin. Belki de kaybetmenin verdiği o özlem size burayı kafanızda mükemmel olarak algılatıyor ve tekrar açılmasını istiyorsunuz. O kadar güzel miydi gerçekten? Değildi tabiki.

Giden item çar emek umrumuzda değil ki sıfırdan aç yine yapar oynarız sorum şu ki senin yaptıgın alt yapı sistem hiçbir serverda yok

Ben de açıkçası bu kadar emeğimizi çöpe atmayı istemiyorum ama oyunu da tekrar açmak doğru değil. Bakın üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçti kapanalı. Biz de unuttuk bu işleri. Hem kolay değil hem riskli hem stresli. Neden bana getirisi olmayacak bir iş için bu yükün altına gireyim? Yapılmamalı. Yaşandı ve güzel olarak bitti. Siz de söylüyorsunuz bir sürü oyun var etrafta. Onları deneyimleyin. Belki de kaybetmenin verdiği o özlem size burayı kafanızda mükemmel olarak algılatıyor ve tekrar açılmasını istiyorsunuz. O kadar güzel miydi gerçekten? Değildi tabiki.

Harbi hiç getirisi yok mu ?

bence bişey olmicagini biliyorlar senin tanıdıgın avukat vs bilgili insanlar yok mu araştirdin mi peki . sana daha öncede anlattım metin2 tc nin kapanmasının sebebi metin2 sitesinin panelini 1-1 yapmasıydı kendiside acıkladı gitti baya bi para verip yeni panel kodlattırdı kendine . dünyadan haberin yok

Yok kapattı sonunda meteor2 iyi açtı işte eski tc ayrıca isimden dolayı telif diye biliyorum