lVlEFA tarafından gönderilenler

Boş işler müdürleri gene sahada top koşturmakta şu oldu şu gitti hep aynı insanlar hep değişmeyen kelimeler Modanız geçti bb..

Kardo Alphada senin ismin

Normalde bir cevap vermeyecektim Admin e söylemiştim bu yorumu silmesini ama silmedi hatta eminim ki benim yorumumu silecek. Ben tkmt2 yi nerdeyse ilk açıldı zamanlardan beri oynuyorum ve herkes beni CİHAN olarak tanıyor. Alp olayını çıkarma sebebini biliyorum ki zaten bilen kişilerde var ama dediğim gibi bu serverda pek sevilen birisi değilim o yüzden kimse beni savunmuyor ki kimsenin savunmasına ihtiyacımda yok. Adını hatırlamıyorum biriyle arenaya gidecektin benim bütün itemlerimi istemiştin bende 1-2 item veririm sıkıntı değil ama tüm itemlerimi verecek kadar sana güvenmiyorum demiştim çünkü itemlerim o zamanın en değerli itemleri arasındaydı. Sende benden itemleri alamadığın için arenaya gidememiştin (rezil olmuştun) sonra kendi çapında beni loncadan mı atmıştın ya da öyle bir muhabbet olmuştu da ben mi çıkmıştım orasını hatırlamıyorum ( sen atmış ol kralsın sen :D ). Sürekli karakter değiştirdiğim doğrudur o zamanları bilen bilir serverda bıçakçıların gücü aşırı düşüktü ben İyileştirme şaman oynadım, bedensel oynadım, zihinsel oynadım, karabüyü oynadım, okçu oynadım. Kısacası aklına gelebilecek her hesabı yaptım. Oyunda ki en yüksek lwl Axines miydi sanırım öyle bir karakter vardı bedensel. Ben o arkadaşla arenaya girmiştim ki aramızda nerdeyse 7-8 lwl fark vardı ama 3-0 ya da 3-1 kesebilmiştim ve kendi itemlerimle kesmiştim (karabüyüydüm bu arada). Aaaa çok özür dilerim hocadan yani Kwon dan 1 tek kalkanını almıştım blok yoktu benim kalkanımda diye o kadar. Hani benim karakterlerim çok değersiz ve kötüymüş ya onu açıklamak istedim. Sonra zaten karabüyüyü iyileştirme şamanla değiştirmek istedi birisi değiştik ama bir ton yalan dolan bir şeyler oldu onun senle alakası yok o konuları açmayalım :) Uzun lafın kısası beni sevmek zorunda değilsiniz ama benim oynadığım karakterler hiç bir zaman ezik olmadı. Sürekli hesap değiştim Alpha döneminde 1 hesabın içinde 4 tane 120 karakter vardı siz düşünün artık ama elimden geldiği kadar sağlam dizdim hepsini ki Bıçakçıma kimse kötü diyemez. Serverın yarısından çoğu kesemedi bile kesebilen 3-4 kişi vardı ki bunlardan hiç birisi eze eze 9-0, 9-3 gibi skorlarla kesemedi. Hırsızlık ile suçlandım ama beni tanıyan tanıyor bu oyuna milyarlarca para yatırdım sayın Admin in IBAN numarasını kaç sene geçmesine rağmen hala aklımdan ezbere söyleyebilecek kadar Cash çekmişim siz düşünün. Sizce bu kadar para yatıran birisi 3-5 kuruşluk itemlere göz diker mi ? Neyse siz beni sevmemeye devam edin benim için sıkıntı değil. Oyundaki 5-6 kişi sevmiş sevmemiş benim hayatımı etkilemez. Umarım ilerde bu server açılır o zaman çok ciddiyim her karakterden 1 tane dizecem ama 4 karakter var hepsinden 1 tane değil. 2 tane ninja olacak birisi okçu diğeri bıçakçı. 2 tane sura olacak birisi büyülü diğeri karabüyü. Anlayacağınız 8 tane hesabım olacak. Karabüyünün güçlü olduğu dönemlerde bıçakçıyı kestikleri için sevinen arkadaşları o zaman görecem :) Neyse bu benim son yorumum umarım admin bunu silmez. Nerdeyse 5 gündür şu yorumu silmesi için rica ediyorum post numarasına kadar söyledim rapor ettim ama silinmedi. Umarım buda silinmez sayın Admin im :)

Bu kadar uzun yazmanı gerektirecek ne yaptılar sana kaslı jojuk :D

Pet olmadan yarım bir hesap ile Ünvan aldım ki kimse imkan bile vermemişti :) Dedenin hesabıydı hatta bir ton eksiği vardı hemde hatırlamıyorum bile :D Ben oyunu bırakmasına vs attım ve sözümü tuttum. Bir çoğunuz bunu bile yapamazsınız. Neyse haaa uşağummm haaa :D

Ben oyunda her şeyin ss ini alırım kendi loncamdaki adamın ss ini alırım ama atmam. Haaaa 1-2 ay sonra o loncamdaki adam başka loncaya gider ya da arkamdan konuşur ya da terbiyesizlik yapar işte o zaman tüm ss leri sürerim foruma. Senin yaşın kaç abisi bana evlat diyorsun :D Bordo Klavyeli seni :D Benim gözümde şu oyunda 2-3 tane oynayan ninja oyuncusu vardı. Alpha zamanındakileri değilde son zamandakileri söylüyorum. Birincisi servetin kardeşi. Diğeride final turunda beni 2-0 dan 3-2 kesen bir arkadaş ama adını hatırlamıyorum. Hatta gördüğüm nadir ninja oyuncularından olduğu için özellikle ws teklif ettim 5 set attık onuda 3-2 almıştım. Beni sevmek zorunda değil kimse. Ben bu oyuna milletle anlaşmak için girmedim hiç bir zaman. Abilerim oldu, kardeşlerim oldu her zaman saygılı davrandım ama kıvırmayı sevmem ben. Bir gün başka bir yerdeyken 2. gün başka bir yere geçmem. Oyunun başından beri hep neysem o oldum ki bu yüzden sevilmedim zaten. Kimse Cihan ı sevmek zorunda değil ama h3ro1903 ü gördüğünüz zaman saygı duyacaksınız ;) Bu sana son cevabımdı ki niye cevap verdiğimi bile bilmiyorum çok gereksiz. Hadi kolay gele 8o

+ SS aldıgını bilseydim aldıgın ss kadar fazlası ile kesilmişliğin var. Bilemedik işte böyle yapacağını ekmek yediğin loncaya ihanet edeceğini. Bende sana neden cevap yazdım anlamıs değilim kulakların çınlasın :!:8o

Pet olmadan yarım bir hesap ile Ünvan aldım ki kimse imkan bile vermemişti :) Dedenin hesabıydı hatta bir ton eksiği vardı hemde hatırlamıyorum bile :D Ben oyunu bırakmasına vs attım ve sözümü tuttum. Bir çoğunuz bunu bile yapamazsınız. Neyse haaa uşağummm haaa :D

Ben oyunda her şeyin ss ini alırım kendi loncamdaki adamın ss ini alırım ama atmam. Haaaa 1-2 ay sonra o loncamdaki adam başka loncaya gider ya da arkamdan konuşur ya da terbiyesizlik yapar işte o zaman tüm ss leri sürerim foruma. Senin yaşın kaç abisi bana evlat diyorsun :D Bordo Klavyeli seni :D Benim gözümde şu oyunda 2-3 tane oynayan ninja oyuncusu vardı. Alpha zamanındakileri değilde son zamandakileri söylüyorum. Birincisi servetin kardeşi. Diğeride final turunda beni 2-0 dan 3-2 kesen bir arkadaş ama adını hatırlamıyorum. Hatta gördüğüm nadir ninja oyuncularından olduğu için özellikle ws teklif ettim 5 set attık onuda 3-2 almıştım. Beni sevmek zorunda değil kimse. Ben bu oyuna milletle anlaşmak için girmedim hiç bir zaman. Abilerim oldu, kardeşlerim oldu her zaman saygılı davrandım ama kıvırmayı sevmem ben. Bir gün başka bir yerdeyken 2. gün başka bir yere geçmem. Oyunun başından beri hep neysem o oldum ki bu yüzden sevilmedim zaten. Kimse Cihan ı sevmek zorunda değil ama h3ro1903 ü gördüğünüz zaman saygı duyacaksınız ;) Bu sana son cevabımdı ki niye cevap verdiğimi bile bilmiyorum çok gereksiz. Hadi kolay gele 8o

ŞU YAZDIĞIN KELİMELERDEN HİÇBİRİNİ GEÇİRDİGİMİZ ZAMAN SÜRESİNCE GÖRMEDİM SENDE. NE SAYGI NE SEVGİ :D BİZ (BİZEFSANEYİZ) KENDİ LONCAMIZDAKİ KİŞİLERİN VS ATTIGIMIZDA SS'SİNİ ALIP FORUMA ATMADIK SENİN GİBİLERİ ÇIKTI TABİ.OYUN BIRAKMASINA VS ATTIN BAŞKA ÇARLA LONCAYA GİRDİN KİMSEYE BAHSETME DEDİN :D HANİ TUTTUĞUN SÖZ ? .s

Beni bu serverda kesebilen 2-3 ninja vardı ki onlarda eze eze 9-3 kesemediler hiç bir zaman. En kötü oynadığım zamanlarda bile 10-7 yenildim. Şimdi boş boş konuşma istersen h3ro1903 ün nasıl bir ninja olduğunu herkes bilir ama beni sevmedikleri için boş boş konuşurlar :) Karabüyü vs Ninja olayını hatırlamıyorum ama Ninja vs Ninjada 2008 den bu bugüne kadar kimse beni 9-3 kesemedi :) Tr de başladım istersen aç bir ninja geç karşıma dicemde sen anca devir alırsın ya da Halının üstüne dizersin 2-3 bin kendi çapında hava yaparsın. Yakında YouTube kanalı açıp yayınlara başlayacağım umarım ilerde bu server açılırda yayınlarımda bu serverı tanıtma fırsatım olur. Bu server açılana kadar TR de h3ro1903 efsanesi devam edecek. Şimdi halının üstüne 2-3 bin daha koy ve bir fotoğraf daha

AYNI LONCADAKİ ADAMIN SS'LERİNİ FORUMA ATMAK TAM SENLİK BİR İFADE.BİŞE YAZICAMDA ONAY VERMİCEKLER. NE GEÇTİ ELİNE NEŞESİNE ATTIGIMIZ VS'LERİN SS'LERİ FORUMA ATMAN. BİRKAÇ KEZ 3-0 KESİLDİGİN SS'LERİ HAFIZANDAN SİLME EVLAT

(VEFA-KADİR) BawerNiiNJA

Sözde bir serwer acılacaktı. Tkmt2 tarzında. Onlarda yalan oldu hanii.

GreenMont olsa 1-120 serverler'de kusak simya olsun farketmez girer oynarım anlamasam'da.