SamanBoyleOLur tarafından gönderilenler

  tutmaz hocam tutmaz bir daha açarsa o küçük kitleninde yarısından fazlası oynamaz yeni oyuncunun gelmesi için çok ciddi tanıtım gerekiyor çünkü rekabet artık çok fazla önüne gelen server açmış iş iyice ticarete döndü. Tk özelinde de bağını kopardı artık kitlesiyle. O yüzden bu saatten sonra ancak buraya girer iki kelam laf ederiz...

  Dipnot: TK nın birebir aynısı farklı bir yapılanma ve isim adı altında hayata geçirildi fakat testten öteye geçemedi neden ? Çünkü bu rekabetli pastadan pay alacak kadar tanıtım yapıp yatırım ve planlama yapmadi.

  Her şey zamanında güzeldi :)

  Kurtlar vadisi ilk 97 bölümü düşün ne zaman izlesen aynı şekilde keyiflenirsin. Neden çunku klasikleşmistir klasikler eskimez beğenilmenin altın oranını taşırlar. O yüzden bu oyunda bir klasik haline geldi en azindan benim için. O ronarka ne zaman girsem ayni heyecan olacak yani bunun kaçarı yok :)

  piyasada boş beleş oyuncuları sadece robot gibi metin kesmeye yönlendirerek zamanını çalan tonlarca server varken ve bu serverlarda da binlerce oyuncu varken senin gibi kaliteli bir serverdan uzak kalmak...

  Önüne gelen server açıyor admin dava meselesi artık seni tehtid eden bir unsur olmaktan çıkmalı bence yani eğer yeni bir başlangıç yapmak istersen önünde bir engel yok...

  Aslında TK benzeri bir server yapıldı fakat oynanmadı ve kapatıldı. Sanırım bazı şeyler için artık zamanda geriye gitmekten başka çare yok. Bu oyun şuan yine açılsa eskisi gibi olamaz ve oynanmaz arkadaşlar...

  Bu yıl Ağustos ayında ikinci senesi dolmuş olacak. Kapanışın ardından geçen 2 yıl. Halen daha burada duran konu açan açılan konuları sessiz sedasız okuyan kitleler görüyorum. Bu bile Bu oyunun oyuncu için nerelere çıktığını göstermeye yeterde artar bile.

  Gecenin bu saatinde Ramazan ramazan bu adrese girmemi sağlayan his eski sevgiliyi yada artık görüşmediğin eski Bir dostu özleme hissi ile aynı olmalı.

  Tekrardan Merhabalar TKMT2 ailesi

  11-05-2019- Belki bir gün yeniden Ronarkda Bir o base Bir bu base iki baş gidip gelebiliriz kim bilir...

  Teşekkür ederim.

  İkna olman için ne olması gerekiyor yada biz ne yaparsak ikna olursun diye düşünmüyor değilim ki bence bunu sadece ben değil kemik kadrodan çoğu kişi düşünüyordur Admin

  Hala alternatifi olmayan bir oyunun forumunda sana tekrar aç diyen bunca oyuncuyla muhattap oluyorsun en azından bunun verdiği heyecanın hatrına bir adım atman gerekmezmi.

  Yaptığın şey en gelişmiş pvp server değil daha gelişmiş yabancı kaynaklı serverlarda var en kalabalık pvp serverda değil kat kat daha kalabalık olanları da var senin yaptığın oyun kendi içinde Türkiye şartlarına göre en eşsiz serverlardan biri olma niteliği taşıyor. Kurduğun düzen her oyuncunun yapabileceği ayak uydurabileceği bir düzen değil belkide bu yüzden bu kadar çok istiyoruz.

  Velhasıl kelam oyuna başladığımda lise birinci sınıftım şuan üniversiteyi bitirme arefesinde gibi bir durumdayım ve bu oyun aracılığıyla başka şehirlerden tanıştığım kişilerle halen daha görüşmekteyim bu oyun bana yabancı bir şehirde bir kapı oldu desem yalan olmaz hatta eksik bile olur.

  İnsanların böyle deneyimler elde ettiği ve böyle paylaşımlar yapabildiği bir platformu kurdun ve bu platform kendi içinde taklitçiliğin bu kadar yaygın olduğu günümüz piyasası içinde hep özgün kalmayı başardı ve halen daha bir benzeri yok.

  Bence kendinle gurur duyabilirsin...

  Sigara alkol madde hiçbirinden muzdarip değildim de tek bağımlılığım buydu Admin


  Şimdi açıyorum de yine doluşur buralar. Gerçi kurdan dolayı senin içinde pahalı olabilir malum sunucu fiyatları artmıştır

  Admin

  Kapat o zaman burayıda madem açmaya cesaretin yok ve etik bulmuyorsun kimseye umut vermenin manası yok. Bizim nasıl olduğumuzu sordun düşüncelerimizi aldın ve artık veda edip yapacağın yeni işlere bakma zamanı.

  Bu işi yapmak güzel olduğu kadar aynı zamanda külfet arkadaşlar. Farzedin ki tekrar açıldı oyun. Herşey serbest oldu ve açıldı. Biz bu işi en azından nesne marketini açtığımız anda aylarca sürdürmek durumundayız. Kapatma sürecinin aylar sürmesinden bu durumu anlayabilirsiniz. Herşeyi bitirmişken yeniden başlatmak o kadar kolay değil. Kaldı ki Metin2 nin yayıncısı buna izin vermez.

  Bu kadar evham yapmayın. Piyasadaki binlerce serverin hangisinde bir problem var ? Bir karar alırken paranoyak derecesinde düşünmeyin. Ortada evhaminizi destekleyen bir ispat varsa kapanan davalik olan bir server varsa bu davranışınızi normal karşılarız ama ortada bir durum yok. Lütfen insanların vazgecemedigi sevdiği ve orjinalinden çok daha iyi olan bir şey yaptığınızin artık farkına varıp hu eserinize sahip çıkın.

  iyiyiz çok şükür Admin

  Lakin geçen farkettimde oyunu harbiden özlemişim. Server kapanınca başka serverlar araştırdım ama hiçbiri bu ortamı sağlayamacakti. Bunun için oynamama gerek yoktu o kadar emindim. Her zaman derim burası pvplerin bir numarası. Futbolda Şampiyonlar ligi gibi düşünün. En azından benim için böyle.

  Tekrardan eskisi gibi keyifli zaman geçirebileceğimiz internet kafelerde yanımızdaki farklı oyun masalarina inat ronarkda savasabilecegimiz şu oyunu açma ihtimalinin verdiği umut bana yetti. Tekrardan açarsan eskisinden çok daha sağlam olarak aynı hataları yapmayarak başlarsın buna hiç şüphemiz yok lakin acmaman kuru bir korkudan ibaret. Yasal süreçlerin tüm dünya üzerindeki yüzbinlerce pvp için başlayıp tamamlanmasi heralde Gameforgeyi batirir. Kaldiki bu süreç bizim gibi kitlesi az ama öz olan bir servere gelene dek çoook uzun süreler geçer. Bence bu kadar paranoya olmayın.

  HP ler fazla olsun skillerde grand seviyesinde yada M10 seviyesinde olabilir. Söyleki bu turnuvalar bizi geçmişe götürüp nostalji yapmamızı sağlıyor. Birde her sersemletmeli beceride sersem yemememiz saglanmali. Arada yiyelim ama her seferinde yemeyelim. Özetle uzun sürmesi bize keyif verecektir @Admin

  sadece okcumu çok vuruyor ? Savaşçının tek atığını söyleyen yok [lexicon]bıçakçı[/lexicon] ninjanin tek atığını söyleyen yok karabuyuye vuramiyoruz bile adalet den bahsedeceksen önce onlardan bahsetki samimice yaklasalim dediklerine .

  Ama ask olsun sana oldumu şimdi bu hiç çok ayip gerçekten. Savaşçı yada bıçakci ninja veyahut karabuyu olmasi gerektiği gibi. Diğer serverlerde nasillarsa burada da aşağı yukarı aynı düzlemdeler. Vuruş değerleri açısından. Ayrıca düze almak kadar basit bir.oyunculukda söz konusu değil o yuzden eğer objektif olacaksan denklemin iki tarafinida gözden geçir. Biz burada okcunun gayet basit bir oyunculuk ile inanilmaz hasarlar verip tüm dengeleri bozdugundan şikayetçiyiz bir savascinin kilide girip şiddetli vurup kacamadan ölmesinden yada kilide girip savrulma pahasina ve tekrar kacamama pahasina adam kesmeye çalışan bicakcidanda şikayetçi değiliz. Yine ayni şekilde Samanin hasar VEREMEYEN bir karakter olmasından şikayetçiyiz.

  adalet nerde ? Adam sadece düz ok ile dünya kadar np kassin biz skil atmamiza ragmen 20 ye yakin kill alinca sevinçten havalara uçalım.
  Ronarkda da kimsenin canını indiremeyelim.


  Sözde ikimizde bu oyunun musterisiyiz ama bir taraf keyif aliyorken diğer taraf tüm hazzini kaybetmiş durumda şimdi soruyorum size @Admin bu yaptığınız ile iyi bir hizmet kaliteli bie hizmet ne kadar bagdasiyor?