SamanBoyleOLur tarafından gönderilenler

İyi Geceler ... zZz

Bu yıl Ağustos ayında ikinci senesi dolmuş olacak. Kapanışın ardından geçen 2 yıl. Halen daha burada duran konu açan açılan konuları sessiz sedasız okuyan kitleler görüyorum. Bu bile Bu oyunun oyuncu için nerelere çıktığını göstermeye yeterde artar bile.

Gecenin bu saatinde Ramazan ramazan bu adrese girmemi sağlayan his eski sevgiliyi yada artık görüşmediğin eski Bir dostu özleme hissi ile aynı olmalı.

Tekrardan Merhabalar TKMT2 ailesi

11-05-2019- Belki bir gün yeniden Ronarkda Bir o base Bir bu base iki baş gidip gelebiliriz kim bilir...

Teşekkür ederim.

İkna olman için ne olması gerekiyor yada biz ne yaparsak ikna olursun diye düşünmüyor değilim ki bence bunu sadece ben değil kemik kadrodan çoğu kişi düşünüyordur Admin

Hala alternatifi olmayan bir oyunun forumunda sana tekrar aç diyen bunca oyuncuyla muhattap oluyorsun en azından bunun verdiği heyecanın hatrına bir adım atman gerekmezmi.

Yaptığın şey en gelişmiş pvp server değil daha gelişmiş yabancı kaynaklı serverlarda var en kalabalık pvp serverda değil kat kat daha kalabalık olanları da var senin yaptığın oyun kendi içinde Türkiye şartlarına göre en eşsiz serverlardan biri olma niteliği taşıyor. Kurduğun düzen her oyuncunun yapabileceği ayak uydurabileceği bir düzen değil belkide bu yüzden bu kadar çok istiyoruz.

Velhasıl kelam oyuna başladığımda lise birinci sınıftım şuan üniversiteyi bitirme arefesinde gibi bir durumdayım ve bu oyun aracılığıyla başka şehirlerden tanıştığım kişilerle halen daha görüşmekteyim bu oyun bana yabancı bir şehirde bir kapı oldu desem yalan olmaz hatta eksik bile olur.

İnsanların böyle deneyimler elde ettiği ve böyle paylaşımlar yapabildiği bir platformu kurdun ve bu platform kendi içinde taklitçiliğin bu kadar yaygın olduğu günümüz piyasası içinde hep özgün kalmayı başardı ve halen daha bir benzeri yok.

Bence kendinle gurur duyabilirsin...

Sigara alkol madde hiçbirinden muzdarip değildim de tek bağımlılığım buydu Admin

Şimdi açıyorum de yine doluşur buralar. Gerçi kurdan dolayı senin içinde pahalı olabilir malum sunucu fiyatları artmıştır

Admin

Kapat o zaman burayıda madem açmaya cesaretin yok ve etik bulmuyorsun kimseye umut vermenin manası yok. Bizim nasıl olduğumuzu sordun düşüncelerimizi aldın ve artık veda edip yapacağın yeni işlere bakma zamanı.

Bu işi yapmak güzel olduğu kadar aynı zamanda külfet arkadaşlar. Farzedin ki tekrar açıldı oyun. Herşey serbest oldu ve açıldı. Biz bu işi en azından nesne marketini açtığımız anda aylarca sürdürmek durumundayız. Kapatma sürecinin aylar sürmesinden bu durumu anlayabilirsiniz. Herşeyi bitirmişken yeniden başlatmak o kadar kolay değil. Kaldı ki Metin2 nin yayıncısı buna izin vermez.

Bu kadar evham yapmayın. Piyasadaki binlerce serverin hangisinde bir problem var ? Bir karar alırken paranoyak derecesinde düşünmeyin. Ortada evhaminizi destekleyen bir ispat varsa kapanan davalik olan bir server varsa bu davranışınızi normal karşılarız ama ortada bir durum yok. Lütfen insanların vazgecemedigi sevdiği ve orjinalinden çok daha iyi olan bir şey yaptığınızin artık farkına varıp hu eserinize sahip çıkın.

iyiyiz çok şükür Admin

Lakin geçen farkettimde oyunu harbiden özlemişim. Server kapanınca başka serverlar araştırdım ama hiçbiri bu ortamı sağlayamacakti. Bunun için oynamama gerek yoktu o kadar emindim. Her zaman derim burası pvplerin bir numarası. Futbolda Şampiyonlar ligi gibi düşünün. En azından benim için böyle.

Tekrardan eskisi gibi keyifli zaman geçirebileceğimiz internet kafelerde yanımızdaki farklı oyun masalarina inat ronarkda savasabilecegimiz şu oyunu açma ihtimalinin verdiği umut bana yetti. Tekrardan açarsan eskisinden çok daha sağlam olarak aynı hataları yapmayarak başlarsın buna hiç şüphemiz yok lakin acmaman kuru bir korkudan ibaret. Yasal süreçlerin tüm dünya üzerindeki yüzbinlerce pvp için başlayıp tamamlanmasi heralde Gameforgeyi batirir. Kaldiki bu süreç bizim gibi kitlesi az ama öz olan bir servere gelene dek çoook uzun süreler geçer. Bence bu kadar paranoya olmayın.

HP ler fazla olsun skillerde grand seviyesinde yada M10 seviyesinde olabilir. Söyleki bu turnuvalar bizi geçmişe götürüp nostalji yapmamızı sağlıyor. Birde her sersemletmeli beceride sersem yemememiz saglanmali. Arada yiyelim ama her seferinde yemeyelim. Özetle uzun sürmesi bize keyif verecektir @Admin

sadece okcumu çok vuruyor ? Savaşçının tek atığını söyleyen yok [lexicon]bıçakçı[/lexicon] ninjanin tek atığını söyleyen yok karabuyuye vuramiyoruz bile adalet den bahsedeceksen önce onlardan bahsetki samimice yaklasalim dediklerine .

Ama ask olsun sana oldumu şimdi bu hiç çok ayip gerçekten. Savaşçı yada bıçakci ninja veyahut karabuyu olmasi gerektiği gibi. Diğer serverlerde nasillarsa burada da aşağı yukarı aynı düzlemdeler. Vuruş değerleri açısından. Ayrıca düze almak kadar basit bir.oyunculukda söz konusu değil o yuzden eğer objektif olacaksan denklemin iki tarafinida gözden geçir. Biz burada okcunun gayet basit bir oyunculuk ile inanilmaz hasarlar verip tüm dengeleri bozdugundan şikayetçiyiz bir savascinin kilide girip şiddetli vurup kacamadan ölmesinden yada kilide girip savrulma pahasina ve tekrar kacamama pahasina adam kesmeye çalışan bicakcidanda şikayetçi değiliz. Yine ayni şekilde Samanin hasar VEREMEYEN bir karakter olmasından şikayetçiyiz.

adalet nerde ? Adam sadece düz ok ile dünya kadar np kassin biz skil atmamiza ragmen 20 ye yakin kill alinca sevinçten havalara uçalım.
    Ronarkda da kimsenin canını indiremeyelim.

Sözde ikimizde bu oyunun musterisiyiz ama bir taraf keyif aliyorken diğer taraf tüm hazzini kaybetmiş durumda şimdi soruyorum size @Admin bu yaptığınız ile iyi bir hizmet kaliteli bie hizmet ne kadar bagdasiyor?

faydalı olan şeyleri desteklerim.diyorsunda Şaman için bu duzenlemeler yapılırken neredeydin ? Tutturmussunuz .Bir tane şaman destek karakteri mavali. Destek karakterine neden atak skili konmuş o vakit 3 tane atak skilimiz var ve şuan her biri zehir yada ateş hasarlarindan hatta onuda geçtim bir savaşçıy yadas suranin silahsız yumrukla vurduğu düz vurusundan daha az vuruyor. Hatta vurmuyor bile orda o rakamların yazdığına bakmayin vurdugumuz hasarın daha fazlası ozut ve Yong ile hemen telafi ediliyor zaten. Böyle bir saçmalık olabilirmi ? Neden bu saçmalığa göz yumuyorsun. Çünkü haktan hakkaniyetten yana değilsin onum yerine tam bir çıkar adamısın.

Sizlerde [lexicon]Okçu[/lexicon] Yapın Birtane Uzaktan Uzağa Savaşalım? Niye Bukadar Yoruyorsunuz Kendinizi. Bu Server Açıldığından Beri [lexicon]Okçu[/lexicon] Oynayan Var, Hangi [lexicon]Okçu[/lexicon] Şu Karakter Güçlü Çok Vuruyor Diye Konu Açtı? Ozamanlar Sesiniz Çıkmıyordu? Şimdi [lexicon]Okçu[/lexicon] Sayısı Artınca İğne Size Dokundu Bağırmaya Başladınız. Nedense Hep Aynı Kişiler ve Tayfası :)

senin tayfanın dışındakiler hep aynı kişiler oluyor o halde anladığım kadarıyla ?

sıfır miss metrelerce uzaktan sabit vuruş değeri ve seri seri ok atabilme özeliği. Tüm bunlara ek olarak grupça üç Dört okcunun one çıkıp aynı kişileri düz oka tutması. Ve tabi maksimum hp 20 k civarında. Ki benim gibi şaman larda o kadarda yok. Güzel strateji aslinda. Şimdi bir daha dusundumde. Zamanında maksimum 5-6 k skil vurabilen samanlar için bile skil hasarlarinam menzil kuralı getiren @Admin. In bu konuda hiç bir şey yapmamasini çok ilginç buluyorum. Isin sadece matematigine bakmak yeterli oysaki 5-6 vuruş ile çoook uzaklardan 10 k canı götürüp gayette güvende np kasabiliyorsunuz. Ne güzel iş valla

Kendi Konunda Şamanların Gücünü Arttıramadın, Şimdi Burda Diğer Karakterlere Çamur Atma. Dediğin Gibi Beğeniyorsan Okçuyu Sende [lexicon]Okçu[/lexicon] Oyna. Büyük Şeytan Yayı Düz Çok Vuruyor Diyordunuz Şimdi Ortalamalı Yay Demeye Başladınız, Alphadada 50 Üstü Yay 3-4k Vuruyordu Burda da 1,5-2 K Vuruyor Düzensizlik Nerde? [lexicon]Zihinsel[/lexicon] Ruh Vuruşuyla 10K Vururken Neden Sessiz Kalıyorsunuz? Mantıklı Konuşun Mantıklı, İstiyorsunuz ki Hem Düellolarda Yarışayım Hemde Topluda Çok Vurayım. Öylede Bir Dünya Yok. Karar Vereceksiniz Hem 1-1 Hemde Topluda Bir Karakter Güçlü Olamaz. Oyunun Dengesiyle Oynayıp Durmayın!

Seni Kim Zorluyor [lexicon]Okçu[/lexicon] Oynamaman İçin? Serverın İlk Günlerinde [lexicon]Okçu[/lexicon] Bonusunu Değiştirelim Dediğimde Oynama Ozaman [lexicon]Okçu[/lexicon] Diyenler Şimdi Bende Size Diyorum [lexicon]Okçu[/lexicon] Oynayın Ozaman !

Sen Hangi Karakteri Oynasan Fayda Etmez Yeğen. Boşa Boş İşler Peşinde Koşma, Sen Video Alsanda Almasanda Admin Neyin Ne Olduğunu Gayet İyi Biliyor.

arkadaşım [lexicon]zihinsel[/lexicon] ruh vuruşunu 10 metre öteden vuramiyor bilmem farkindamisin acaba ? Ayrıca biz okçut tamamen kaldırılsın demiyoruz. Şuanda çok suistimal ediliyor. Ve bu suistimalin başında sen ve arkadaslarinda yer alıyor.

ayip ediyorsunuz beyler okçular mükemmel durumda. Onlar sizi sadece gidikliyor canınız az ya ondan öyle hissediyorsunuz. Ağlamayın lütfen :/ Zaten sırf [lexicon]okçu[/lexicon] savaş karakteri olduğundan mütevellit bıçakci egitimine Sahip bir ninja bile elinde ortalamli düz yay ile savaşıyor. Bence tüm server [lexicon]okçu[/lexicon] oynayalım konu kapansın.