Admin tarafından gönderilenler

  Güzel anılar biriktirebilmiş olmanıza vesile olabilmek çok mutluluk verici. Bu yüzden hala burada yazılar yazıyorsunuz.


  Bugün ben de sizlerin yazdıklarına yanıt vermek istedim. Oyunu malesef tekrar açamayız çünkü bizler de unuttuk nasıl yaptığımızı. Zaten açılmış olsa bile diğer serverlara yetişmemiz veya yarışmamız çok mümkün olmayacaktır. Ciddi bir emek isteyecektir. Karşılığını da bulamayacaktır.


  Artık insanlar MMORPG yerine MOBA tarzında oyunlara yöneliyorlar. Belki MMORPG türü tekrar ileride kendine oyun sektöründe bir yer bulabilir.

  seni anılarınla baş başa bıraktık biz


  Çok teşekkür ederim.


  Sizin adınızı kullanmıyorlar alphayı anımsatan bir sv yapmışlar ki eski arkadaşlarımızı görmek güzel oldu. Umarım devamını getirirler.


  Umarım sizler için hayırlı olur. Ben bana bir uyarı yapıldığı için size bildirme gereği duydum. Eğer bizimle bir alakası olmadığının bilincinde iseniz sorun yok zaten. Keyifli oyunlar dilerim.

  Merhaba arkadaşlar,


  Bana gelen bir bildirime göre adımızı kullanarak insanları kandırmayı deneyen bazı girişimler mevcut.

  Bu sebeple bir alandaysanız uyarmak zorunda olduğumu düşündüm. Bu işe artık devam etmiyoruz.


  Bu forum da sadece anı amaçlı açıktır.

  İşinin hakkını veriyordun işinde iyisin ona lafımız yok ama oyuncularını mutlu etmek için gerekli çabayı göstermedin, umrunda olmadı. Sadece kar odaklı değil de hem kar hem de oyuncu memnuniyetini düşünseydin çok daha iyi bir izlenim bırakırdın.

  Bunca talep altında kim ne kadar verimli olabilir? Bir karar aldığında herkesi aynı anda mutlu etmek keşke kolayca mümkün olabilse.

  Tkmt2 sürecinde çıkarcı ve adaletsiz bir insandın bunu biliyoruz. Oyunu açman için iltifat ediyorlar sana. Amacın oyuncuları mutlu etmek değildi, kar etmekti.

  Teşekkür ederim ama yapabildiğim buydu. Elbette nihai amacım para kazanmaktı. Ama bunu yapabileceğim en iyi şekilde yapmaya çalışarak insanları mutlu etmeye ve işimi hakkını vererek yapmaya çalıştım.


  Ben bu işin içerisindeysem benim düşünceme göre iyi olmalıydı.


  Kusura bakma lütfen.

  peki o zaman admin senin cok iyi yerlerde olman gerektigini birkere daha yüzüne vuruyorum :D başkada vurmam gerçekten sen mükkemmel bir yöneticiydin bununlada kalmayalım ben senin gibi oyun yapabilen birini daha görmedim görsem bu derece sana hayran kalmazdım bunu tüm samimiyetimle söylüyorum

  Dünyaya baktığınızda benden çok daha iyi bu işleri yapanlar olduğunu göreceksiniz. Oyun konusuna gelirsek unutmayın bu bir ekip işidir. Herşeyi ben yapmıyordum. İnsanlığıma ise bu övgünüz bunu kabul edebilirim. İyi bir insan olduğumu düşünüyor ve olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim.

  yapman gerek admin ben bu kadar söylüyorum sana ben alıştım diye degil senin gibi bi degeri şu oyun camiası kaybetcek ona üzülüyorum .

  Teşekkür ederim beni bir değer olarak gördüğün için. Sadece işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir çalışandım. Bu işi yapan veya oynayan herkes hayatına devam ediyor ve benimle bir ilgileri yok :)

  yahu şu metin2 camia'sı senin yaptıgın işleri kopyalıyor ve hala yapamıyorlar :D bunu görüyosun dimi turkmmo da geziyorsun :)

  Çok çok nadir takip ediyorum. Dediğim gibi bu işlerden oldukça koptum. Metin2 işini bitirdim, bitirmek zorundayım.

  admin yaptıgın files başka fileslere benzemiyor . yaptıgın iş % 100 olarak mükkemmelin ötesinde allah aşkına ya ben anlamıyorum cidden neden kim seni bu triiplere sokuyor kim diyo yaptıgın iş iyi degil tamam sen kendine göre daha iyisini yapabilirim kafasında olabilirsin fakat bizler için mükkemmel bi oyun deneyimiydi ben geç başladım 5 sene oynadım baska oyunlarda oynadım yıllarca fakat yok hala yok

  Daha iyisini yapan vardır. Sen sadece alıştığın ve sana eski günleri anımsatacak bir oyunun peşindesin. Beni kimse bir triplere sokmuyor :) Metin2 nin Avrupa yayım haklarına sahip firma ne diyor? Telif hakkı bizde, bu işi yapamazsınız. Nasıl bu işi yapmamı bekliyorsunuz. Hadi para kazanmadan yapabilirsiniz deseler ki niye diyecek adamın oyuncusunu bölüyorsun. Nereye kadar sürebilir?

  Burada benim size yalan söylediğim gibi bir sonuca varmanızı doğru bulmuyorum.

  O zamanlar kapatmayı istemiyor olabilirdim. Sonuçta severek yapıyordum işimi. Ancak zaman geçtikçe bitmesinin daha doğru olduğunu gördüm. Şu an bile üzerimdeki baskıya bir bakın :) Sadece konuşmamıza rağmen ısrar ediyorsunuz ve ben cevap vermek durumunda kalıyorum.

  Giden item çar emek umrumuzda değil ki sıfırdan aç yine yapar oynarız sorum şu ki senin yaptıgın alt yapı sistem hiçbir serverda yok

  O aşamayı zaten geçtik. Dünya malının bir sonu olduğuna göre bunun da sonu olacaktı.

  Ben de açıkçası bu kadar emeğimizi çöpe atmayı istemiyorum ama oyunu da tekrar açmak doğru değil. Bakın üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçti kapanalı. Biz de unuttuk bu işleri. Hem kolay değil hem riskli hem stresli. Neden bana getirisi olmayacak bir iş için bu yükün altına gireyim? Yapılmamalı. Yaşandı ve güzel olarak bitti. Siz de söylüyorsunuz bir sürü oyun var etrafta. Onları deneyimleyin. Belki de kaybetmenin verdiği o özlem size burayı kafanızda mükemmel olarak algılatıyor ve tekrar açılmasını istiyorsunuz. O kadar güzel miydi gerçekten? Değildi tabiki.