Hayat Nasıl Gidiyor?

İyi Geceler ... zZz
  • Eskilerden Admin olarak Rivals vardı aranızda bilen bilir. Bizlere demişti ki JanJan loncasını kurduğumuzda sizleri istemiyorum silin oyunu.Biz gene Rivalsi dinlemedik tabi oyuna devam ettik bir gün sarı köye gelip hepimizi öldürüyor ve gene diyordu sizleri istemiyorum gidin. Ama biz gene inatla devam ettik. Admin sen oyunu kapatmasan biz bir kitle olarak bu oyunu sürdürmeye devam ederdik. İnsan ailesinden ne olursa olsun vaz geçemez DeliAdanılısı, UyuzŞamanı, Karareisi ile bir birini oyunda 5 gram sevmeyen bir kitle olsak bile Tkmt2 yi seviyorduk. Oynuyorduk , bu oyunda ilk hesap devredenlerden birisiyimdir. Bu oyundan inanmazsınız kazandığım para ile 80 gr altın aldım. Kulağa şaka gibi geliyor bazen birisine dediğim zaman Tr de o kadar kazanmak için vs vs yapman gerek. Ama burası tr değil Tkmt2 idi. Kazandığım 80 gr altın ile altın fiyatları yükseldiğinde bozdurduğum da 24.500 Tl yaptı. Bu oyuna 2011 yılında 250 lira yatırdım halbuki. Para kazanmamış birisi olsam bile bu oyunu oynamak isterdim. Nedenini başta söyledim , sigara zarar verir ; ama içersin. Tkda öleydi:) zararı yoktu tabi ki. Hatta flash belleğimin içersinde tkmt2'ye ait 2 gb bir klasör var başladığımdan beri edindiğim silahlar takıldığım insanlar vs. Arada açıp 20 beceri 12 güç 50 str 10 kritik efsununu attığımda çektiğim resme bakıp of çekiyorum ne silah efsunlamışım. Bilen bilir internet cafemiz vardı o yıllar masa 9 da oturuyor cafede rutin bir sessizlik bir efsun geldi 28 beceri 8 zeka kristale attım, yanımda bir cocuk oturuyor sebepsizce kafasına vurdum; çünkü 28 beceri şoku yaşıyorum işe yarıyor yaramıyor önemli değil 28 beceri geldi daha ne olacak. Admin daha ne diyim.

Oysa Herkes Öldürür Sevdiğini!..

• Eskilerden Admin olarak Rivals vardı aranızda bilen bilir. Bizlere demişti ki JanJan loncasını kurduğumuzda sizleri istemiyorum silin oyunu.Biz gene Rivalsi dinlemedik tabi oyuna devam ettik bir gün sarı köye gelip hepimizi öldürüyor ve gene diyordu sizleri istemiyorum gidin. Ama biz gene inatla devam ettik. Admin sen oyunu kapatmasan biz bir kitle olarak bu oyunu sürdürmeye devam ederdik. İnsan ailesinden ne olursa olsun vaz geçemez DeliAdanılısı, UyuzŞamanı, Karareisi ile bir birini oyunda 5 gram sevmeyen bir kitle olsak bile Tkmt2 yi seviyorduk. Oynuyorduk , bu oyunda ilk hesap devredenlerden birisiyimdir. Bu oyundan inanmazsınız kazandığım para ile 80 gr altın aldım. Kulağa şaka gibi geliyor bazen birisine dediğim zaman Tr de o kadar kazanmak için vs vs yapman gerek. Ama burası tr değil Tkmt2 idi. Kazandığım 80 gr altın ile altın fiyatları yükseldiğinde bozdurduğum da 24.500 Tl yaptı. Bu oyuna 2011 yılında 250 lira yatırdım halbuki. Para kazanmamış birisi olsam bile bu oyunu oynamak isterdim. Nedenini başta söyledim , sigara zarar verir ; ama içersin. Tkda öleydi:) zararı yoktu tabi ki. Hatta flash belleğimin içersinde tkmt2'ye ait 2 gb bir klasör var başladığımdan beri edindiğim silahlar takıldığım insanlar vs. Arada açıp 20 beceri 12 güç 50 str 10 kritik efsununu attığımda çektiğim resme bakıp of çekiyorum ne silah efsunlamışım. Bilen bilir internet cafemiz vardı o yıllar masa 9 da oturuyor cafede rutin bir sessizlik bir efsun geldi 28 beceri 8 zeka kristale attım, yanımda bir cocuk oturuyor sebepsizce kafasına vurdum; çünkü 28 beceri şoku yaşıyorum işe yarıyor yaramıyor önemli değil 28 beceri geldi daha ne olacak. Admin daha ne diyim.

Hasan yazdığını okurken anı yaşadım gerçekten iki silahınıda biliyorum. Delikanlı adamdın. Hakemsiz şahitsiz o servet değerindeki silahı vsde bırakıp gidecek adam şuanda Metin2 Tarihinde yok emin olabilirsin. Bende bir anımı paylaşayım sizle akranlarım o zamanlarda çalışırdı asgari ücretle ve ben o parayı Tkmt2den kazanıyordum lan neden çalışayımki derdim. Ama öyle yükselerden uçmak yalan konuşmayım . Ozamanlarda hızlıyız (ergeniz) Bu kazandığım paraları biriktirip o yaşlarda 94 Model şahin almıştım. Yani ben burdaki oyunculara çapınız kadar konuşun derken bundan bahsediyordum. Fazla zengin olduğumdan değil sizden fazla anılarımız olduğundan. Burdaki ileri geri konuşan arkadaşların Tkmt2 ile ilgili yazacakları 2 satırken bizim sayfalar dolusudur.

Tek hatam şu dimi oyunda mütevazi olmaya çalışmak yerine egolu takılmayı tercih ettik.

Bi öğrenemediniz D3LiAdaNaLi :D Haklısın yazdıklarınla sonuna kadar:thumbup:

EfsaneKinG<3 EfsaneQueeN

D3LiAdaNaLi <3 D3Li1sTaNBuLLu

• Hala Herkes Kavga Peşinde Hey Allahım ..:D Bazıları Hic Degismiycek .. :D Çoluk Çocuk Misali ..;)

Özledim Ronarkta Yanlızken Kaçıp , Yanında Yandascıları Olunca Sesi Çıkanları ..;(;(

Havlama Sesi Artınca , Taşı Doğru Yere Attığını Anlıyor İnsan .. ;);)8)8)

• Adam oyuna 250 Tl para yatırdım 24 bin Tl kazandım diyor

Yahu bu yüzden kapandı zaten sizin gibiler yüzünden kapandı oyun Admin'in cebine para girmedikden sonra ve ya hak ettiğinden azı girdikten sonra oyunu sürdürmenin ona zaman ayırmanın ne anlamı var

Adamı işinden edenler sizin gibiler

birde marifetmiş gibi anlatıyorsunuz üstüne kiminiz çıkıp valla söylediklerinde haklısın diyor aferin size ya

Ağlamayın hacı oyun neden kapandı diye Sebebi belli...

• Adam oyuna 250 Tl para yatırdım 24 bin Tl kazandım diyor

Yahu bu yüzden kapandı zaten sizin gibiler yüzünden kapandı oyun Admin'in cebine para girmedikden sonra ve ya hak ettiğinden azı girdikten sonra oyunu sürdürmenin ona zaman ayırmanın ne anlamı var

Adamı işinden edenler sizin gibiler

birde marifetmiş gibi anlatıyorsunuz üstüne kiminiz çıkıp valla söylediklerinde haklısın diyor aferin size ya

Ağlamayın hacı oyun neden kapandı diye Sebebi belli...

Anlayamayacağın duygular paylaştığım için kusura bakma.

Oysa Herkes Öldürür Sevdiğini!..

• Bi öğrenemediniz D3LiAdaNaLi :D Haklısın yazdıklarınla sonuna kadar:thumbup:

Sarı bayrağın kralı iken kırmızı bayrağa geçiş yapan [Kral]D3LiAdaNaLi sanada selam olsun ^^

• yiye yiye bitiremedin şu çocuğu be :) selam olsun :thumbup:

Kendisi rahatsız olursa söyler, aksi düşünceler benim için önemli değil.