Hayat Nasıl Gidiyor?

• Buralar hala çoluk çocuk dolu Admin de üşenmeden uzun uzun cevaplar vermiş okullar acılana kadar durum değişemeyecek anlaşılan :(:|:thumbdown:

Ben en çokta benden nefret edenlerin gözleri önünde olup onların beni gördüklerinde ki baş çevirişlerini seviyorum :whistling:^^:P

Hayat bu herşey gelip geçici takma çıldırırsın . ;)

• Admin şu an oyunla uğrasmak istemiyor gerek kişisel tercihi gerek ileride herhangi bir şey olacağını düşünmemesi. Piyasada binlerce server var adamlar bu uyarıyı yaptıkları halde bütün sosyal medyalara bas bas bağırıyor reklamları veriyorlar.Yani eğer açmak isteyipte sırf bu duyurudan dolayı açmıyorsan Admin biraz saçma bir hareket çünkü bu duyuruyu yapalı ne kadar oldu kaç sw kapandı ? Adamlar hala açmaya devam ediyor.İşleri güçleri yokta bu küçük kendi çapındaki swlerle mi uğrasacaklar?

Oyuniçi durumuna gelince McLaggen' ında dediği gibi bazı durumlar olmadı değil. Evet oldu fakat Admin'in bu oyuna emek vermediği önemsemediği anlamına gelmez.

• Teşekkür ederim.

İkna olman için ne olması gerekiyor yada biz ne yaparsak ikna olursun diye düşünmüyor değilim ki bence bunu sadece ben değil kemik kadrodan çoğu kişi düşünüyordur Admin

Hala alternatifi olmayan bir oyunun forumunda sana tekrar aç diyen bunca oyuncuyla muhattap oluyorsun en azından bunun verdiği heyecanın hatrına bir adım atman gerekmezmi.

Yaptığın şey en gelişmiş pvp server değil daha gelişmiş yabancı kaynaklı serverlarda var en kalabalık pvp serverda değil kat kat daha kalabalık olanları da var senin yaptığın oyun kendi içinde Türkiye şartlarına göre en eşsiz serverlardan biri olma niteliği taşıyor. Kurduğun düzen her oyuncunun yapabileceği ayak uydurabileceği bir düzen değil belkide bu yüzden bu kadar çok istiyoruz.

Velhasıl kelam oyuna başladığımda lise birinci sınıftım şuan üniversiteyi bitirme arefesinde gibi bir durumdayım ve bu oyun aracılığıyla başka şehirlerden tanıştığım kişilerle halen daha görüşmekteyim bu oyun bana yabancı bir şehirde bir kapı oldu desem yalan olmaz hatta eksik bile olur.

İnsanların böyle deneyimler elde ettiği ve böyle paylaşımlar yapabildiği bir platformu kurdun ve bu platform kendi içinde taklitçiliğin bu kadar yaygın olduğu günümüz piyasası içinde hep özgün kalmayı başardı ve halen daha bir benzeri yok.

Bence kendinle gurur duyabilirsin...

• Yok saydıklarım seviyesine inmeyi kendime layık görmediğim evlâdım olsa cami avlusuna bırakıp kaçacağım şahıslar ben yok say tuşuna basdıkça kendisi tekrar dene tuşuna yüklenmeyi kessin benle muhattap olmasin pls <X<X:rolleyes::rolleyes:

Ben en çokta benden nefret edenlerin gözleri önünde olup onların beni gördüklerinde ki baş çevirişlerini seviyorum :whistling:^^:P

• Uzun zaman kapalı olan bir oyunun forum sitesi ziyaret edildiğine göre tek seferde silinip atılacak bir iz bırakmamış insanlarda. Eski kitleyi bulamam gibi bir düşüncen varsa ben eminim ki çoğu kişi duydukça geri dönüp yeniden başlayacaktır. Şu insanlar senin ağzından oyunun tekrar açılacağını duymak istiyor.

• Yok saydıklarım seviyesine inmeyi kendime layık görmediğim evlâdım olsa cami avlusuna bırakıp kaçacağım şahıslar ben yok say tuşuna basdıkça kendisi tekrar dene tuşuna yüklenmeyi kessin benle muhattap olmasin pls <X<X:rolleyes::rolleyes:

Durduk yere laf atıp sonra laf yedikten sonra bunları mı yazıyorsun :) Hiç değişmiceksin allah ailene çevrene sabır versin

• Uzun bir aradan sonra serverdaki arkadaslardan duydum hala burada böyle bir talebin oldugunu merak edipte bir bakayım dedim Hic kimse degişmemiş özellike Harika   McLaggen' :D

Bu arada oyunun acılmasını istemeyenlerdenim ama acılırsada oynarım :)

oo can napalim küçükler ders almıyor hadlerini bilmeyene bildirmek gerek .

Herkes duracağı yeri bilsin gına geldi artık . Çoluk çocukla uğraşmak isteseydim kreşe giderdim :rolleyes::rolleyes:

• 200 kişilik serverda oynayan oyuncuları küçümseyen insanların para ile özellikli kostüm satılan serverlarda iki üç kişi kesip kendini yetenekli sanması gerçekten komik. Nova item yapımı açısından kolay sayılabilecek bir serverdı ancak insanların bahsettiği durum bu değil. İtem yapmak için yetenek değil uğraş gerekiyor. Toplu savaş bilgisi vasat, pozisyon alamayan, düz tutmayı bilmeyen, efsun bilgisi eksik insanların tkmt2 oyuncularını, oyuncu sayısı az olduğu için beceriksizlik ile itham etmesi gerçekten komik. Forumda ve oyunda en büyük düşmanlarımdan biri olan mclaggen bu ithamlarda bulunan oyuncudan daha bilinir, daha tanınır ve daha saygı duyulur bir isimdi. Üzgünüm dostum tkmt2 senin egonu tatmin edebileceğin bir yer değil, sen git editli server falan ara ^^

• Buna benzer bir oyunu ne buldum nede gördüm açılmasını çok isterdim ama admin çok kararlı duruyor açmamakta. Şu sv yi açta herkes sevinsin yap bir güzellik admin. Eski oyuncuların hepsi zaten gelmeye dünden razı açılsa ben mesela direk gelirim koşa koşa çünkü eşini benzerini bulamadım bu sv nin arkadaşlık açısından da düşmanlık açısından da :D. Ronark da suikast atıp topluluk içine bıçak çevirme ile okçu şaman yollamayı özledim. "Jegs"

• Buraya herhangi bir oyun ismi zikretmeden yazdığım yazı silindi umarım bu silinmez. Madem sohbet amaçlı fikirlerimizi burdan yazıyoruz.Yazılanın sataşma olmadığı sürece onaylanması gerekmektedir.Genede tasarruf sayın yöneticilerde.

Birkez daha yazayım. Israrla tkmt2 gibi bir oyun yapılamayacağı iddia ediliyor.Bende tam tersini savunuyorum.İşini bilen oyunu tanıyan ve yazılım bilgisi olan bir kişi bu oyunun birebir kopyasını ve hatta daha iyisini bile yapabilir. Madem burası açılmayacak belki bu gayretlerde olan insanlar olabileceğinide düşünmemiz gerekiyor. Değerli adminimizin cabalarını asla küçümsemedim ve herzaman taktir ettim. Ancak tkmt2 nin misyonunu tamamladığını defalarca bu platformdan yazdı. Bizede düşen üzerine gitmemektir. Tek anlayamadığım konu, madem açmaya niyeti yok bu oyunu o kadar satın almak isteyen kişiye olumsuz yanıt verdiğidir. Bu bile insanların kafasını karıştırmaya yetiyor.

https://youtu.be/IzUBHjRipCs

Şerefli bir insan demek, saygıya değer bir insan, daha açıkçası yolda rastlandıkça dönüp de bakılmaya değer bir insan demektir.Umarım bunu başarabilmişimdir...Sevgilerimle.