Hayat Nasıl Gidiyor?

İyi Geceler ... zZz
  • Şu anda yok. Zaten oyun işi yapmak ister isem bunu Metin2 de yaptığımız gibi değil, tamamen kendi alt yapımızı kurarak yeni bir oyun ile yapmak isterim.

peki o zaman admin senin cok iyi yerlerde olman gerektigini birkere daha yüzüne vuruyorum :D başkada vurmam gerçekten sen mükkemmel bir yöneticiydin bununlada kalmayalım ben senin gibi oyun yapabilen birini daha görmedim görsem bu derece sana hayran kalmazdım bunu tüm samimiyetimle söylüyorum

• peki o zaman admin senin cok iyi yerlerde olman gerektigini birkere daha yüzüne vuruyorum :D başkada vurmam gerçekten sen mükkemmel bir yöneticiydin bununlada kalmayalım ben senin gibi oyun yapabilen birini daha görmedim görsem bu derece sana hayran kalmazdım bunu tüm samimiyetimle söylüyorum

Dünyaya baktığınızda benden çok daha iyi bu işleri yapanlar olduğunu göreceksiniz. Oyun konusuna gelirsek unutmayın bu bir ekip işidir. Herşeyi ben yapmıyordum. İnsanlığıma ise bu övgünüz bunu kabul edebilirim. İyi bir insan olduğumu düşünüyor ve olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim.

• Dünyaya baktığınızda benden çok daha iyi bu işleri yapanlar olduğunu göreceksiniz. Oyun konusuna gelirsek unutmayın bu bir ekip işidir. Herşeyi ben yapmıyordum. İnsanlığıma ise bu övgünüz bunu kabul edebilirim. İyi bir insan olduğumu düşünüyor ve olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim.

dünyayı katıcak kadar geniş konuşmadım vardır illaki fakat bakiyorum geziyorum izliyorum yeri geliyor deniyorum fakat gerçekten işini bu kadar iyi yapabilen metin2 oyunun üzerine yapabilen yok görüyoruz hala senden bişeyler çalmak isteyen çakallar turkmmo da geziniyor ama çalsalar bile yapamıyorlar biyerlerde patlıyor senin bu oyuna kattıgın çok şey var neyse fazla uzatmiyim arada girer cıkar bakarım ama açilmicaginida anlamiş olduk herşey için teşekkürler hayatında başarılar dilerim .

• Dünyaya baktığınızda benden çok daha iyi bu işleri yapanlar olduğunu göreceksiniz. Oyun konusuna gelirsek unutmayın bu bir ekip işidir. Herşeyi ben yapmıyordum. İnsanlığıma ise bu övgünüz bunu kabul edebilirim. İyi bir insan olduğumu düşünüyor ve olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ed

Haklısınız admin bey ben bekir yine bu arada sizi gerçekten tebrik ederim yaptığınız oyun pahabiçilemezdi bir çok sw ronark ve 1-1 arenayı yapmaya çalışsada yapamıyordu beceri sistemi yok tu insanlar artık metin 2 yi ticarete çevirdiler tkmt2 deki savaş tutkusu hiçbir yerde yoktu demekki tkmt2 artık hiç açılmıcak konuşmalarınızdan bunu anladım yapabileceğimiz bir şey yok ama bizi bunca sene eğlendirdiniz için size teşekkür ederim bizde zorlamayalım artık ama şey yapabiliriz mazileri konuşmak için felan bir buluşma düzenleyebiliriz çokta güzel olur hem admin beyi tanırız hemde oyundaki bir çok güzel insanı yani böyle bir şeyi hakettik bence bunu bize hor görmeyin saygılarımla admin bey sizi seviyoruz <3

EVLADIM DALGASINIZ -- DENİZDE HERKEZ KAPTAN

lGANDALFl

• Arada bir youtube da eski videoları izliyorsak, arama çubuğuna TKMt2 forum yazıyorsak bence bu özlemden de öte bir duygu Admin

Metin2 hayatıma TKMt2 ile başlamadım ya da burasıyla sonlandırmadım ancak şunu da gönül rahatlığıyla söylüyorum ki oynadığım en iyi sunucuydu. Hatta rakibinin de olmadığını düşünüyorum. Metin2 oynamayı bıraktım arada bir bakınıyorum etrafa hep abartılı ya da sezonluk sunucu.

Böyle bir konunun peşinden de açıkçası ben dahil çoğu kişinin gözleri tekrar sunucumuzu aktif edelim mi gibisinden bir oylama bekliyordur. (En azından benim bekliyor.)

Belkide araya uzaklığın girmesi insanların oyuna bakışını daha da etkilemiştir.:rolleyes:

Herkese selam olsun, işlerinizde başarılar, eğitim hayatınızda kolaylıklar diliyorum.

• Dünyaya baktığınızda benden çok daha iyi bu işleri yapanlar olduğunu göreceksiniz. Oyun konusuna gelirsek unutmayın bu bir ekip işidir. Herşeyi ben yapmıyordum. İnsanlığıma ise bu övgünüz bunu kabul edebilirim. İyi bir insan olduğumu düşünüyor ve olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim.

Tkmt2 sürecinde çıkarcı ve adaletsiz bir insandın bunu biliyoruz. Oyunu açman için iltifat ediyorlar sana. Amacın oyuncuları mutlu etmek değildi, kar etmekti.

• Tkmt2 sürecinde çıkarcı ve adaletsiz bir insandın bunu biliyoruz. Oyunu açman için iltifat ediyorlar sana. Amacın oyuncuları mutlu etmek değildi, kar etmekti.

Teşekkür ederim ama yapabildiğim buydu. Elbette nihai amacım para kazanmaktı. Ama bunu yapabileceğim en iyi şekilde yapmaya çalışarak insanları mutlu etmeye ve işimi hakkını vererek yapmaya çalıştım.

Ben bu işin içerisindeysem benim düşünceme göre iyi olmalıydı.

Kusura bakma lütfen.

• Admin büyüksün reis ❤️

Teşekkür ederim ama yapabildiğim buydu. Elbette nihai amacım para kazanmaktı. Ama bunu yapabileceğim en iyi şekilde yapmaya çalışarak insanları mutlu etmeye ve işimi hakkını vererek yapmaya çalıştım.

Kusura bakma lütfen.

ADAM 'sın ReiS :*

EfsaneKinG<3 EfsaneQueeN

D3LiAdaNaLi <3 D3Li1sTaNBuLLu

• Teşekkür ederim ama yapabildiğim buydu. Elbette nihai amacım para kazanmaktı. Ama bunu yapabileceğim en iyi şekilde yapmaya çalışarak insanları mutlu etmeye ve işimi hakkını vererek yapmaya çalıştım.

Kusura bakma lütfen.

İşinin hakkını veriyordun işinde iyisin ona lafımız yok ama oyuncularını mutlu etmek için gerekli çabayı göstermedin, umrunda olmadı. Sadece kar odaklı değil de hem kar hem de oyuncu memnuniyetini düşünseydin çok daha iyi bir izlenim bırakırdın.

• İşinin hakkını veriyordun işinde iyisin ona lafımız yok ama oyuncularını mutlu etmek için gerekli çabayı göstermedin, umrunda olmadı. Sadece kar odaklı değil de hem kar hem de oyuncu memnuniyetini düşünseydin çok daha iyi bir izlenim bırakırdın.

Bunca talep altında kim ne kadar verimli olabilir? Bir karar aldığında herkesi aynı anda mutlu etmek keşke kolayca mümkün olabilse.

• Bunca talep altında kim ne kadar verimli olabilir? Bir karar aldığında herkesi aynı anda mutlu etmek keşke kolayca mümkün olabilse.

2010 daki sizle şuan ki siz arasında ki farkta buna benzer. Aynı enerji aynı heves kalmıyor insanda,belki unuttunuz ama "bıkkınlık" vardı üstünüzde ona da dünya hali diyorum... Forumun açık kalmasından memnun kalanlardanım bu arada :)

Sağlıcakla kalın.

• Sigara içmek tedavisi olan bir "hastalıktır".
    • Sigara içmek hayatınıza; hastalık ,kötü koku, para kaybı gibi nice sorunları da ekleyecektir.
    • Bırakma süreciniz de kritik olan ilk 3 haftadır. "Tek nefes" bile almanız bağımlılığınızın devamı demektir.
    • 4. evre Akciğer kanseri değilseniz bırakmak için asla geç değildir.

Sağlık Bakanlığı Alo 171 Sigara Bırakma ve Danışma Hattı bu konuda alabileceğiniz en iyi hizmeti ülkemizde sunmaktadır.

• Bunca talep altında kim ne kadar verimli olabilir? Bir karar aldığında herkesi aynı anda mutlu etmek keşke kolayca mümkün olabilse.

Olay verimli olup olmadığın değil ki. Verimli olmak için uğraşıp uğraşmadığın. Tek işinin tkmt2 olmadığını biliyoruz ama tkmt2 senin için kıyıda köşede duran merak ettiğinde baktığın umrunda olmayan bir serverdi. 7 8 yıllık sabit oynayan bi kitlen var ve senin onlara verdiğin değer buydu. Sana binlerce lira yatıran adamlar da var demekki adamın değer verdiği bir yer tkmt2. Kazancın az bile olsa senin oyununu oynayan emek harcayan sana para kazandıran bu oyunu önemseyen müşterilerin için bu servere gerekli önemi vermeliydin. Bunları dile getirip Olumsuz eleştiri alınca da kudurup sağa sola ban atıyordun. Bu oyuncuları daha da kızdırıyordu. Hani desen ki şöyle şöyle yoğunum ilgilenemiyorum biraz zaman tanıyın felan anlayışla karşılardı oyuncular. En azından oyuncuların gönlünü almış olurdun. Yaş ortalamasının 25 olduğu bir Server hani çoluk çocuk yok anlarlardı seni. Yaşı büyük olup beyni küçük olanlar vardı onları da takmaya gerek yok. Neyse olan oldu umarım yapılan hatalardan ders almışsındır, almışızdır. Yeni bir oyun yaparsan McAdmin nickimle orda olucam :S