Hayat Nasıl Gidiyor?

İyi Geceler ... zZz
  • Tartışmanın kavga etmenin ne anlamı var? Alpha sunucusunda silahlara taksi plakası muamelesi yaptınız. Bizler de mecburen bu duruma el atmak zorunda kaldık. Yeni silah getirmeye de onlara eklenti yapmaya da karşı çıktınız. Oyunu toparlayabilmek için geçici silahlar bile oluşturduk. Yeni oyunculara verdik. Yine olmadı yine olmadı.

• Tartışmanın kavga etmenin ne anlamı var? Alpha sunucusunda silahlara taksi plakası muamelesi yaptınız. Bizler de mecburen bu duruma el atmak zorunda kaldık. Yeni silah getirmeye de onlara eklenti yapmaya da karşı çıktınız. Oyunu toparlayabilmek için geçici silahlar bile oluşturduk. Yeni oyunculara verdik. Yine olmadı yine olmadı.

Taksi Plakası Muamelesi ^^^^ Oy oy Admin Reis <3

EfsaneKinG<3 EfsaneQueeN

D3LiAdaNaLi <3 D3Li1sTaNBuLLu

Bu gönderi 1 kere düzenlendi, en son BlackOut: Kullanıcı isteği üzerine düzenlendi. () tarihinde.

sen oyuncunun agzına bakarsan bikere kaptırırsan oyunu öyle devam eder sen birazcık res cekeydin bunlar olmicaktı sen resmen saldın oyunu ensesi kalin arkadaşlar yönetiyordu

• Burada kimsenin he hö süyle iş yapılmadı. Bilinmeyen konular hakkında boş bik bik konuşuluyor. Bunca sene buranın açık kalması ve verilen hizmet hiç de kolay şeyler değil. Bu kadar biliniyorsa bu iş buyurun açın yapın. Şuan ki oyunların halini görüyorsunuz hepsi birbirinin aynısı en iyisi 6 ay sonra kapanıyor. TKMt2 için onca şey yazan şu oyun için hiç bir şey kazandırmayan insanlar şimdi açılsın diye bas bas bağırıyor.

Şurada küçük bir ortam var bu kitleyi bilen sayan bırakın da bu kitle birbiriyle burada bir anı defteri olarak konuşsun eğlensinler. Oyun kapanalı neredeyse bir sene oldu hala aynı tartışmaları yapıyorsunuz. Boş bunlar.

B O G O R E

• Burada kimsenin he hö süyle iş yapılmadı. Bilinmeyen konular hakkında boş bik bik konuşuluyor. Bunca sene buranın açık kalması ve verilen hizmet hiç de kolay şeyler değil. Bu kadar biliniyorsa bu iş buyurun açın yapın. Şuan ki oyunların halini görüyorsunuz hepsi birbirinin aynısı en iyisi 6 ay sonra kapanıyor. TKMt2 için onca şey yazan şu oyun için hiç bir şey kazandırmayan insanlar şimdi açılsın diye bas bas bağırıyor.

Şurada küçük bir ortam var bu kitleyi bilen sayan bırakın da bu kitle birbiriyle burada bir anı defteri olarak konuşsun eğlensinler. Oyun kapanalı neredeyse bir sene oldu hala aynı tartışmaları yapıyorsunuz. Boş bunlar.

bişey demicem dersem ağır konuşur kalbini kırarım .

• Şimdi doğruya doğru. Silahlara elde etmek çok zor gözüyle bakılıyordu. Yeni başlayan birinin erişmesi ne kadar mümkün. Parasını verirse erişiyordu ancak. Başka server açılması veya uğraşlar verilmesi bunu engellemek içindi.

Haklısın valla 19 üstü 5-5 getiren Roket getirdim diye geziniyordu :) Nasıl nakite çevirsem,nasıl satsam çabasına giriyordu. Alpha için konuşursak yeni başlayan birinin yetişmesi imkansızdı. Tek yetişme şansı şansa bala güzel efsun getirecek anca öyle. Bide Oyun T miktarı aşırı fazlaydı eritmeye çalıştın yine olmadı iyi bile oynandı alpha kemik kadrosu sabitti.
    T miktarının çok olması da tamamen örümcek zindanın da kasılan para silahların fiyatlarına yansıması çok oldu. Kod sistemi getirdin hala kasıldı para(Yani bende çok kastım günde 15 T kasıyordum ne yalan söyleyim ) Zaten alpha'da yükünü tutmuş sağlam silahları olanlar ve oyun da isim yapmışlar belliydi diğerleride öyle böyle gidiyordu :) Şu bir gerçek senin gibi Admin bir daha zor gelir ve tüm samimiyetimle söylüyorum hem oyun bilgisi acısından hem de yönetici olarak bana göre dört dörtlük birisin.İlla ki hataların yanlışların vardır vakat +++'ların ----'lerinden çok :)TKMt2 gibi server de sen açmadığın sürece gelmez;) Bu silah konusu ne zaman açılsa Nova'da 24 becerili asa geliyor aklıma.

Burada kimsenin he hö süyle iş yapılmadı. Bilinmeyen konular hakkında boş bik bik konuşuluyor. Bunca sene buranın açık kalması ve verilen hizmet hiç de kolay şeyler değil. Bu kadar biliniyorsa bu iş buyurun açın yapın. Şuan ki oyunların halini görüyorsunuz hepsi birbirinin aynısı en iyisi 6 ay sonra kapanıyor. TKMt2 için onca şey yazan şu oyun için hiç bir şey kazandırmayan insanlar şimdi açılsın diye bas bas bağırıyor.

Sakin ol şampiyon.

EfsaneKinG<3 EfsaneQueeN

• Şimdi doğruya doğru. Silahlara elde etmek çok zor gözüyle bakılıyordu. Yeni başlayan birinin erişmesi ne kadar mümkün. Parasını verirse erişiyordu ancak. Başka server açılması veya uğraşlar verilmesi bunu engellemek içindi.

Silah ne kadar fark ediyor tkmt2'de? Vs ler şansa bağlıydı bunu biliyorsunuz zaten. Kullanılan skiller veya hareketler gecikmeli olurdu çoğu zaman veya saçma sapan yerden skil işlemesi birinin bilgisayarında adam sekerken diğerinde kaçıyormuş gibi görünmesi felan, bu metin2 nin doğası silah ne kadar fark eder böyle bir oyunda? 19 20 bec silah alan bi adam ronark ta rahatça savaşabilirdi. Yeni başlayan birisi 500t lik silah almak zorunda değil almasına da gerek yok zaten. Dediğinşz gibi silahları saçma sapan değerlere çıkarıyorlar. 25 strli silah 100t, 50 str li olanı 300t 25 str ne kadar fark oluşturuyor? Yeni başlayan birisi rahat bi şekilde uyum sağlar benim sağladığım gibi. Kısacası bunları bahane etme biz bizeyiz gördük biliyoruz :)

Burada kimsenin he hö süyle iş yapılmadı. Bilinmeyen konular hakkında boş bik bik konuşuluyor. Bunca sene buranın açık kalması ve verilen hizmet hiç de kolay şeyler değil. Bu kadar biliniyorsa bu iş buyurun açın yapın. Şuan ki oyunların halini görüyorsunuz hepsi birbirinin aynısı en iyisi 6 ay sonra kapanıyor. TKMt2 için onca şey yazan şu oyun için hiç bir şey kazandırmayan insanlar şimdi açılsın diye bas bas bağırıyor.

Evet tkmt2 gibi Server yok. Ama tkmt2 daha iyi olabilirdi. Oyuncuların derdi buydu zaten. Biraz boş kıyaslama yapıyorsun. Kimse yönetime öyle birşeyler ifade etmiyor. Admin'in işinde iyi olduğunu biliyoruz zaten ama oyuncularına değer vermiyordu bunu da biliyoruz. Tkmt2 daha zevkli hale getirilebilirdi. Mevcut kitlesini memnun edebilirdi. Bunlar Admin in yapabileceği şeylerdi. Ama zaman ayırmadı uğraşmadı ilgilenmedi. Olay bu başka bişey değil.

• Bu kadar kasmaya gerek yok. Server açılmayacağını admin defalarca belirtti. Ancak oyunla ilgilenmediğini yazarsanız adama çok büyük haksızlık yaparsınız. Bazıları biliyor oyalanmak için oynadığım yerde değil ilgilenmek hatalara bile oralı olmuyor. Oyuncularla enseye tokat ..... Hiçbir açıklama yapmadan banlamalar 1 sene önce onerdigim turnuva konseptini bile daha yeni yapmaya çalışan ama onunda beceremeyenler ne yazıkki 9 senedir server yönetiyor. Tkmt de sayın admininin 3 gün turnuva için uygulamalı hazırlık yaptığını da gördüm biz ne istediysek yaptı adama haksızlık yapmayalım. Admin bey sizde getirisi tatmin etmeyen biseyle uğraşmak istemediğini açıkça yazinki insanlar boşa beklemesin. Bu arada son aldığım duyumlar kopya servere çeyrek kaldığıdır...

https://youtu.be/IzUBHjRipCs

Şerefli bir insan demek, saygıya değer bir insan, daha açıkçası yolda rastlandıkça dönüp de bakılmaya değer bir insan demektir.Umarım bunu başarabilmişimdir...Sevgilerimle.

• Kemik kadrosu olan bir serveri idare edemedin. yapmam dediğin şeyleri yaptın 2 3 tane oyuncu ile arenada karakter dengesi yapmaya kalktın dream da tutmadı. değerli olan beta takılar beta silahlar yeni mapı getirerek değerini düşürdün zaten o map geldikten 1 ay sonra oyundaki item fiyatları düştü rekabet olmadı uğraşarak yaptığımız silahlar takıları çöp oldu sonra 120 level yaptın yeni silahlar vs getirdin her çara para verip silahlar aldık o kadar gittiniz novayı açtınız o kemik kadro yine birşey demeden dreamda ki itemlerin bedelini almadan novaya geldi o kadar para harcadı ve siz yine serveri ayakta tutamadınız bu beceriksizliktir bir insan aynı hatayı 3 Kere yapamaz kapatmış olmanız ve daha açmayacak olmanız belkide aldığınız en doğru karar.

• Aç gitsin Admin Gerçekten eski muhabbetleri özledim. Tk dan sonra 1 tane bile servere girmedim sadece baktım ama Tkmt2 gibi bir server daha yer yüzüne gelmemiştir. Hele birde Alphanın Alpha olduğu zamanlar.

Efkarlandım yine... :)

Olcay gardaşım haklı. Ben de efkarlandım gardaşım seviliyorsun :)

EfsaneKinG<3 EfsaneQueeN

• Olcay gardaşım haklı. Ben de efkarlandım gardaşım seviliyorsun :)

Aynen ya bende efkarlandim ne güzel her karakter eşitti şamanla arenada herkese molotof atıyorduk ?

Ben en çokta benden nefret edenlerin gözleri önünde olup onların beni gördüklerinde ki baş çevirişlerini seviyorum :whistling:^^:P

Hayat bu herşey gelip geçici takma çıldırırsın . ;)