Net Bir Karar İstiyoruz

• Açılacak diye her akşam bakarım foruma admin açmayacakmış.bosu bosuna bakıyoruz yani admin bey cok dusunuyosan bızı telefon no larımızı verelım wassap dan gorusuruz.

Düşünmüyorum nereden çıkarıyorsun? Forumun açık durması sizi düşündüğüm anlamına gelmiyor. Sadece bir buluşma alanı veya anı defteri amaçlı bu forum açık.

• Anladım insan olmak sıkışınca oyun sonlandırmak ve tekrar açmak oyuncuları sömürmek sonra, sonrası bahane bahane

Senin farklı bir derdin var heralde? Ben kapatmak için gereken süreci yürüttüm ve içim rahat. Kendi çıkarlarına göre hareket ettiğine inanıyorum. Biraz daha konuşursan forumdan uzaklaştıracağım.

• Kazasız belasız bir mt2 serüveninde bir TkMt2 rüzgarı esti,geçti ve kalitesiyle iz bıraktı.Dolayısı ile burada olanlarda kaliteyi anlatmadı,yaşadı.Artık anılarda olacaksa şayet TkMt2 ve forumda sohbet amaçlı ise amacına uygun kullanılmalı.Şöyle saçma konuları onaylamasanız ve yeni modüller,konular ekleseniz daha uygun olur gibi.

Kim demiş kışın Dondurma yenmez diye.!?

• Düşünmüyorum nereden çıkarıyorsun? Forumun açık durması sizi düşündüğüm anlamına gelmiyor. Sadece bir buluşma alanı veya anı defteri amaçlı bu forum açık.

Admin bey yazdığımı umarım silmezsiniz.Nedense bazen amacımı farklı algıladığınıza tanık oldum. Ancak yazışmaların bile karşılıklı nezakete dayalı idame ettiğini düşünüyorum. Birtek hoşunuza gitmeyenleri silmenizi anlamış değilim.

Yukardaki alıntıda sadece buluşma alanı ve anı defteri diye tanımlamışsınız.Şimdi burdan birkez daha sorma gereği duydum.Madem serveri açmayacaksınız. Hala kim olduğunuzu ve hiç kendinizden bahsetmemenizi. Server kapandığına göre vede açmayacağınızı iddia ettiğinize halde ısrarla sizi tanıma şansını bizden esirgemenize bir anlam veremediğimi söylemek istiyorum. Bana göre bunun tek açıklaması olabilir.Ne kadar ısrarla açılmayacağını söylesenizde kendinizi hala sadece admin olarak gizlemenizin tek mantığı forumda anıları depreştirmek olmadığını söylemek isterim. Zamanını bilemem ancak adı her ne olursa olsun bu oyunu tekrar açacağınızdan çok emin olduğumu söyleyebilirim. :)

https://youtu.be/IzUBHjRipCs

Şerefli bir insan demek, saygıya değer bir insan, daha açıkçası yolda rastlandıkça dönüp de bakılmaya değer bir insan demektir.Umarım bunu başarabilmişimdir...Sevgilerimle.

• Admin Serveri açmamanın nedeni özel hayatın mı yoksa telif korkusu mu şayet telif korkusuysa göz boyamadan ibaret youtube aracılığı ile videolara telif atmak oldukça kolay bunu bugün sen ben bile yapabiliriz. Sözde 2017 nin son çeyreğine doğru tüm pvp serverler kapanacaktı :) 2018 e girdik ses seda yok bunu yapamazlar kaldı ki şirket daha kendi ülkesi olan Almanya da bile bunun için uğraşmıyor ya da uğraşamıyor Bugün Global serverların çoğusu alman tabanlı server.
    Ha özel hayatınsa 7 yıldır bu işi yapıyo olmanın verdiği yorgunluksa anlarım

Tüm oyuncu ve Yetkililerin hayatına başarılar dilerim

• Admin Serveri açmamanın nedeni özel hayatın mı yoksa telif korkusu mu şayet telif korkusuysa göz boyamadan ibaret youtube aracılığı ile videolara telif atmak oldukça kolay bunu bugün sen ben bile yapabiliriz. Sözde 2017 nin son çeyreğine doğru tüm pvp serverler kapanacaktı :) 2018 e girdik ses seda yok bunu yapamazlar kaldı ki şirket daha kendi ülkesi olan Almanya da bile bunun için uğraşmıyor ya da uğraşamıyor Bugün Global serverların çoğusu alman tabanlı server.
    Ha özel hayatınsa 7 yıldır bu işi yapıyo olmanın verdiği yorgunluksa anlarım

Tüm oyuncu ve Yetkililerin hayatına başarılar dilerim

Bunları defalarca cevapladım.

• Admin

Closed the thread.