TKMt2 Hizmeti Devam Etmeli mi ?

• Peki. Oyun açılırsa x miktarında para yükleriz diyorsunuz . İyi . Peki ama . Oyun ilk acildiginda bu işe değebilecek parayi yoneticimiz kazanabilir . Fakat dusunelim herkes karakterini dizdikten sonra yuklermi sizce bir kisi keyif icin . Parayi ilk karsiligini aldigindan yuklerler fakat karşılıksız ( karakterlerinin eşyalarini tamamlayinca) yüklemezlerki . Kısa süreli oyun istiyorsaniz bu dediğiniz sistem olur . Fakat TKMt2 oyunu hicbir zaman 2 aylık bir oyun olmadi . Ee bu oyun uzun sureli devam etmesi icin bi harcama gerekli ilk basta bu gelir karşılandı diyelim sonrasında ne olacak peki ? diye sorarım bizlere . ( Ben kesinlikle açılmasını isterim. Bunca yıllar bize mukemmel anilar birakan ,keyif veren oyunun . Ama tek tarafli dusunmemeliyiz. )

• iyi hoş güzel demişsin de herkes senin benim gibi cash cekemiyor ki yüklü miktarda parası olmayanlarıda düşünmek lazım silah fiyatlari iyi şuan önceden dediğin gibi kraliyet 25 tl silahlar 10 TL idi (92) silahları Alpha da ne kadar ucuz o kadar iyi bence

Kardeşim ben dreamda zamanın da 1 lira bile yatırmadan full+full sura(Ruili) yapmıştım, oyun içi de oluyor. Biladerim açık konuşalım bir silahın 5 lira olması akıl işi mi? Çok değersiz bir hal alıyordu. Kraliyet 25 lira bak güzel fiyat mesela değeri olur en azından ama nova da 10 k cash :) yani bunlar göz önünde bulundurmak lazım ben yüklü cash çekememene birşey demem saygı duyarım zaten ben bu parayı sadece bu servere yatırırım diğer pvp serverlerine kesinlikle yatırmam. Valla admin görüldü atıyorsun resmen yaz birşeyler bogore support felan ne güne duruyor reel hayatınızı da bağlamaz.

• Peki. Oyun açılırsa x miktarında para yükleriz diyorsunuz . İyi . Peki ama . Oyun ilk acildiginda bu işe değebilecek parayi yoneticimiz kazanabilir . Fakat dusunelim herkes karakterini dizdikten sonra yuklermi sizce bir kisi keyif icin . Parayi ilk karsiligini aldigindan yuklerler fakat karşılıksız ( karakterlerinin eşyalarini tamamlayinca) yüklemezlerki . Kısa süreli oyun istiyorsaniz bu dediğiniz sistem olur . Fakat TKMt2 oyunu hicbir zaman 2 aylık bir oyun olmadi . Ee bu oyun uzun sureli devam etmesi icin bi harcama gerekli ilk basta bu gelir karşılandı diyelim sonrasında ne olacak peki ? diye sorarım bizlere . ( Ben kesinlikle açılmasını isterim. Bunca yıllar bize mukemmel anilar birakan ,keyif veren oyunun . Ama tek tarafli dusunmemeliyiz. )

6 yılın ilk senesindede para yatırılıyordu son senesindede. Bir kez para yatırdım bitti diye birşey mi var. Bunu ilk defa senden duydum.

-Ara Bitti,İntikam Vakti-

• Telif yersek, tüm oyuncuların yardımı dokunur. Biz sizlere yıllarca güvendik. Şimdi sizin oyuncularınıza güvenme zamanı?

Valla babana bile güvenmeyeceksin denen bir dünyada yaşıyorken oyuncularına güven demen komik olmuş :) Güvenmesi gereken oyunculardan birisi kendi serverını açtı, bazıları server açılmasın zaten sen beceremiyorsun tarzında saygısızca konuşuyor. Sen olsan güvenir misin ?

• Valla babana bile güvenmeyeceksin denen bir dünyada yaşıyorken oyuncularına güven demen komik olmuş :) Güvenmesi gereken oyunculardan birisi kendi serverını açtı, bazıları server açılmasın zaten sen beceremiyorsun tarzında saygısızca konuşuyor. Sen olsan güvenir misin ?

Telif yeme cezasının ne olduğunu bilmiyorum ama en fazla para cezasıdır heralde. Tkmt2 Ailesi ortalama 400-500 kişi. Bukadar kişinin içinden, illaki telif parası çıkacaktır. O kadar 10k 15k oyunculu serverler kapatılmadığına göre bizede bişey olmaz. Olsa bile 400-500 kişiyiz bizimi bulacaklar? Bazen güvenmek gerekir.

• Para hazır, oyun nerde Admin ?

[Blocked Image: https://i.hizliresim.com/qJL3XW.png]

O kadar banka ile çalışıyorum 2.000 veyatta 3.000Tl sabit bir para çekme şansım var (ATM)lerden kaldıki bankadan çekecek olsan paranın tamamı nasıl olurda vermiyorlar hadi onuda geçtim 2.075 Tl küsüratsız vermek yerine 2.081.36 vermelerine şaşırdım hem günlük limiti aşmışsın hemde 36 kuruşluk bir küsürat ile para çekmene fırsat veriyorlar bankanın ismini öğrenmemde sakınca var mı ? Neyse konumuza dönelim bu iş para teklifi yaparak yardım kampanyası düzenliyerek yada böyle hesap bakiyesini atıp hava atarak olacak iş değil admine bir bakıma hak veriyorum hatta iş yeri işletenlerin çoğuda konuyu bariz olarak biliyordur telif hakkı öyle kolay yollardan halledilebilecek birşey değil adamlar uğraştıktan sonra donunuza kadar alma fırsatları var bunu gününü boş bilgisayar başında asosyalizimden oluşan genç grupları bilmez hayat onların penceresinden mutlu bir güne başlamasını öğütlüyen güneş ışıklarıyla uyanıp ailesine olan saygısızlıkları o kadar yüksek seviye olmuştur ki ailecek kahvaltı bile etmeyiyerek bilgisayar başında oyun oynamakla geçip gider tkmt2’nin açılmasını canı gönülden isterim ama benim mutluluğum yüzünden başka bir insanın zarar görmesindense mutluluğu başka yerlerde ararım düşün taşın admincim tamam belki telif yemeye bilirsin belki güzel paralarda kazanabilirsin ama her zaman işlerin yolunda gideceği düşünülmemeli burda ahkam kesenlerin hiç birini başın derde girdiği zaman göremezsin bunu bil ve ona göre seçimini yap günlerdir suskunluğumuda bu mesajımla bozuyorum

• Telif yeme cezasının ne olduğunu bilmiyorum ama en fazla para cezasıdır heralde. Tkmt2 Ailesi ortalama 400-500 kişi. Bukadar kişinin içinden, illaki telif parası çıkacaktır. O kadar 10k 15k oyunculu serverler kapatılmadığına göre bizede bişey olmaz. Olsa bile 400-500 kişiyiz bizimi bulacaklar? Bazen güvenmek gerekir.

Hee bekle çıkar etiniz ne budunuz ne bu işler öyle kolay değil oyun açılsın aaa telif yedik tamam birşey olmaz parasını veririz demeni bekliyordu karşıtarafta :D:D:D

• O kadar banka ile çalışıyorum 2.000 veyatta 3.000Tl sabit bir para çekme şansım var (ATM)lerden kaldıki bankadan çekecek olsan paranın tamamı nasıl olurda vermiyorlar hadi onuda geçtim 2.075 Tl küsüratsız vermek yerine 2.081.36 vermelerine şaşırdım hem günlük limiti aşmışsın hemde 36 kuruşluk bir küsürat ile para çekmene fırsat veriyorlar bankanın ismini öğrenmemde sakınca var mı ? Neyse konumuza dönelim bu iş para teklifi yaparak yardım kampanyası düzenliyerek yada böyle hesap bakiyesini atıp hava atarak olacak iş değil admine bir bakıma hak veriyorum hatta iş yeri işletenlerin çoğuda konuyu bariz olarak biliyordur telif hakkı öyle kolay yollardan halledilebilecek birşey değil adamlar uğraştıktan sonra donunuza kadar alma fırsatları var bunu gününü boş bilgisayar başında asosyalizimden oluşan genç grupları bilmez hayat onların penceresinden mutlu bir güne başlamasını öğütlüyen güneş ışıklarıyla uyanıp ailesine olan saygısızlıkları o kadar yüksek seviye olmuştur ki ailecek kahvaltı bile etmeyiyerek bilgisayar başında oyun oynamakla geçip gider tkmt2’nin açılmasını canı gönülden isterim ama benim mutluluğum yüzünden başka bir insanın zarar görmesindense mutluluğu başka yerlerde ararım düşün taşın admincim tamam belki telif yemeye bilirsin belki güzel paralarda kazanabilirsin ama her zaman işlerin yolunda gideceği düşünülmemeli burda ahkam kesenlerin hiç birini başın derde girdiği zaman göremezsin bunu bil ve ona göre seçimini yap günlerdir suskunluğumuda bu mesajımla bozuyorum

İMF den teklif geldimi sana hiç

en kötü zamanlarında yalnız bırakmadığım insanların benim en kötü zamanlarımda yanımda olmamasına zerre şaşırmıyorum

• O kadar banka ile çalışıyorum 2.000 veyatta 3.000Tl sabit bir para çekme şansım var (ATM)lerden kaldıki bankadan çekecek olsan paranın tamamı nasıl olurda vermiyorlar hadi onuda geçtim 2.075 Tl küsüratsız vermek yerine 2.081.36 vermelerine şaşırdım hem günlük limiti aşmışsın hemde 36 kuruşluk bir küsürat ile para çekmene fırsat veriyorlar bankanın ismini öğrenmemde sakınca var mı ? Neyse konumuza dönelim bu iş para teklifi yaparak yardım kampanyası düzenliyerek yada böyle hesap bakiyesini atıp hava atarak olacak iş değil admine bir bakıma hak veriyorum hatta iş yeri işletenlerin çoğuda konuyu bariz olarak biliyordur telif hakkı öyle kolay yollardan halledilebilecek birşey değil adamlar uğraştıktan sonra donunuza kadar alma fırsatları var bunu gününü boş bilgisayar başında asosyalizimden oluşan genç grupları bilmez hayat onların penceresinden mutlu bir güne başlamasını öğütlüyen güneş ışıklarıyla uyanıp ailesine olan saygısızlıkları o kadar yüksek seviye olmuştur ki ailecek kahvaltı bile etmeyiyerek bilgisayar başında oyun oynamakla geçip gider tkmt2’nin açılmasını canı gönülden isterim ama benim mutluluğum yüzünden başka bir insanın zarar görmesindense mutluluğu başka yerlerde ararım düşün taşın admincim tamam belki telif yemeye bilirsin belki güzel paralarda kazanabilirsin ama her zaman işlerin yolunda gideceği düşünülmemeli burda ahkam kesenlerin hiç birini başın derde girdiği zaman göremezsin bunu bil ve ona göre seçimini yap günlerdir suskunluğumuda bu mesajımla bozuyorum

İddaa sitesindeki güncel bakiye. Kazandığın yada kaybettiğin için 2.081.36 gibi miktarlar olabiliyor. Bütün bankalarla anlaşmalı istediğin bankadan alabilirsin. Telif konusuna gelirsek, okadar büyük bi bedel olarak düşünmemiştim ben. 3-5 bişeyse yardımcı olurlardı olurduk. Adam satacak kadar, hangi devire geldik? İnsanoğlunu bukadar kötüleme.

• Ben zaten seçimimi yaptım ve bunu defalarca söyledim.

Son kezde olsa ilgiyi gördük : )

"benim mutluluğum yüzünden bir başkasının zarar görmesindense mutluluğu başka yerde ararım"

Fikrimce bir tarafın mutlaka zarar göreceği oyun düzeneği varken oyunda olsa üzücü hale gelebiliyor bir çok kanıtı vardır.

Ben kararımı değiştirip hayır diyorum ki daha fazla psikolojik baskı altında kalmasınlar. :) Bu hayat içinde deymeyeceği aşikâr.

Buraya kadarmış diyelim ve konuyu kilitleyelim.

Teşekkürler TKMt2 Yönetimi. 8)

• Sheriff

Closed the thread.