Nasılsınız

• Online daha fazla düşünülüyor, eski tadı tattırmaya uğraş veriyorlar. Zaman durmuyor herkes büyüyor fakat hayat devam ediyor, kafa dağıtmak için girmek istiyen olacaktır. Akşam işten gelmişiniz mesela skype ortamında yanında çay veya alkol felan herneyse işte muhabbet kuruyorsun savaşıyorsunuz felan güzel işler olacak. Haftaya da göreceksiniz zaten. Vakit mevzusuna gelince şahsen kendi adıma konuşayım zamanında oynadığımın yarısını bile oynuyamam, çünkü hayatımda çok koşturmaca var. Zorlamıyoruz kimseyi arkadaşlar, bi tercih sadece bu. TKMt2 güzel işler yaptı 7-8 sene içerisinde, şimdi ise yönetmek istemiyor. Bunun bir çok nedeni olabilir reel hayata girmeyeceğim fazla, örneklerinden: Kazancı yeterli olmayabilir, uğraşma isteği olmayabilir, vakti olmayabilir. Gayet doğal şeyler bunlar ben saygı duyuyorum açmasına. Açsa da günde gireceğim en fazla 1.5-2 saat, benim demek istediğim dostlarınla savaşlar felan gerçekten güzel oluyordu. Çok uzun yazdım : ) Fikrin içinde teşekkür ederim ayrıca.

Serverin yetkilisi değilim bu arada, yanlış anlaşılmasın.

Dostum güzel güzel anlatmışssın eyvallah da ben buna tamamen emek hırsızılığı olarak bakarım bu adamlar dediğin gibi 7-8 sene uğraş vermişler son ana kadar getirmişler serveri sonra birisi çıkıp aynı files üzerinden bir server açıyor 8 senelik emeğin üzerine yatıyor Yahu hepsini anlarım Oyun yetkilisinin nicki ''Admin'' bari bukadar özenti olmasalardı neyseki Rivals falan yapmamışlar Kaldı ki Hodrimeydan ekibi tarafından yapıldıgı bariz belli... Oyunu oynadığım zaman boyunca yerimde durmadım tek tabanca ona buna sıktım önüme kim geldiyse mesafemi koydum kestim forumda sergiledim sözün özü ben ne oncuyum ne buncuyum ByBitter oyunu bıraktıktan sonra yalnız kurt takılan birisiydim Sözün özü bu adamlar taraf tutmadan becerebilecekler mi yöneticiliği sanmıyorum.. Kaldı ki bi taraftan biri yoksa rekabette yokdur siz bu oyundan zevk alıyordunuz cünkü kıyasıya rekabet ortamı vardı haliyle dostta kazandınız ŞİMDİ aynıları olabilir mi ? Olmaz...

• Dostum güzel güzel anlatmışssın eyvallah da ben buna tamamen emek hırsızılığı olarak bakarım bu adamlar dediğin gibi 7-8 sene uğraş vermişler son ana kadar getirmişler serveri sonra birisi çıkıp aynı files üzerinden bir server açıyor 8 senelik emeğin üzerine yatıyor Yahu hepsini anlarım Oyun yetkilisinin nicki ''Admin'' bari bukadar özenti olmasalardı neyseki Rivals falan yapmamışlar Kaldı ki Hodrimeydan ekibi tarafından yapıldıgı bariz belli... Oyunu oynadığım zaman boyunca yerimde durmadım tek tabanca ona buna sıktım önüme kim geldiyse mesafemi koydum kestim forumda sergiledim sözün özü ben ne oncuyum ne buncuyum ByBitter oyunu bıraktıktan sonra yalnız kurt takılan birisiydim Sözün özü bu adamlar taraf tutmadan becerebilecekler mi yöneticiliği sanmıyorum.. Kaldı ki bi taraftan biri yoksa rekabette yokdur siz bu oyundan zevk alıyordunuz cünkü kıyasıya rekabet ortamı vardı haliyle dostta kazandınız ŞİMDİ aynıları olabilir mi ? Olmaz...

Beni kesen birisi çıkarsa taraf tutuyorlar demektir. Takipte kalın.:D

• Admin

Closed the thread.