Nasılsınız

• Sen ne saçmalıyon? Sende elimden geçtin h3ro1903 biliyorsun değilmi? Bıçakçıya bıçakçı 9-3 kesmiştim hani? Sonra karabüyüme kafa tutmuştun 6-0? Lanet olsun herkezi ezip geçmişim aşırı iyiyim.

Anlatım ve ikna edebilme çabana hayran kaldım,bravo :thumbup::thumbup::thumbup:

Kim demiş kışın Dondurma yenmez diye.!?

• Her şeyi foruma atan sen, şu korumasız kesmenin videosu, hadi olmadı bir ss'i yok mu canım? :/ CheatEngine ile yapmadığın hile kalmadı, zaten admin onu da engelledi bir süre sonra. Bir de skillerle hp emme yapıp millete atar yaptığının havasına giriyorsun, bu kadar aciz olmak için çaba sarf etmene ben bile taktir ediyorum bazen. :D O değilde sende video ss yok ama benim bedensel ile senin karabüyü suranı 3-0 öttürdüğüm düellonun konusu forumun tarihinde olması da ayrı bir ironi. :sleeping:

• Acınası bir halin var Tekrar imzama bak ve ağla :D

Yazdıklarıma içi giden sen ilk alıntı yapan sen ağlayan ben mi yani djdj :D hadi hadi boş laf seni bir yere taşımaz.

• Üstüme alınayımmı Hasan Bende o loncada idimde

Senle bir sorunum olmadı oyunda tam tersine iyi bir sohbetimiz vardı.Zaten o loncada neden durduğuna şaşırdığım kişilerden biriydin.

Djdjdj. Daha kaç 3-0 Rhynos vb. :D Hiç bir zamanda kesinlikle üstün gelmedi çok net bariz olarak görüldü.

O mesajı okumadım bile senin alıntın üzerine göz gezdirdim, gölgemize denk gelmesi bile yere serecek cinsteyken neyin boş konuşmasını yapıyor ortada hiçbirşey yokken. ddj ^^^^... Üstelik senin kesmelerini düşünüyorum da iyiki karşıma çıkma sırası gelmemiş :D

Bak yine Rhynos vb. kişilerin üzerinden prim yapma derdinde :D Bak tekrar tekrar söylüyorum admin dahil tüm oyuncular şahit sen şu oyunda her zaman birilerinin başarılarıyla övünmeye mahkum birisin aksini iddaa edecek birisinin oyunculuğundan şüphe ederim.Kimin ne olduğunu herkes gördü zaten burda.

Ölümün olduğu bu dünyada hiç birşey çokda ciddi değildir aslında.

• Yahu sen neyi ispatlamaya çalşıyorsunki ? şu oyunu oynadığım süre zarfında 3 ay tanıdım Tandığım şeklide anlatayım.

Kesmiş yada kesilmiş olman çok normal. Savaşçı ve Şamanla oyunculuğunu belli edemezsin. Kritiğe baktığı için. Ninja ve Surada belli edebilirsin oyunculuğunu ve ben oyunculuğumu belli ettim. 3-0 kestim İtemleri vermeden kaçtın. Elinde 27-28 Beceri hayalet olanları, nelerini dengesizce tokatladım. Kendine güvenenleri korumasız kesip dalga geçtim. Neurotic (AzazeL) iyi bilir beni. Haydi Sercan ona söyle seni finalde korumasız nasıl kestiğimi. Ağababanızım inkar etmeyin. Ağlamaya devam. Bb.

Admin kimlerin nekadar ünvan aldığını görebiliyormusunuz? Foruma atabilme şansınız varsa lütfen. (NOVA: 11 Sura, 7 Ninja, 1 Savaşçı, 1 Şaman Olması lazım)

Yahu sen neyi ispatlamaya çalşıyorsunki ? şu oyunu oynadığım süre zarfında 3 ay tanıdım Tandığım şeklide anlatayım.

Ortada dengesiz var sahte.

Parası olmadığından nickleri alıp paraya satmaya çalışan biri.

Okadar laf söyleyip tartıştığı insana belirli bir ücret karşışığında özür af dileyen biri abi çeken biri.

Aldığı ünvanı ünvan diye düşünen arenada adeta kovalamaca oynayan biri.

Ne Alphada tanırız ne dreamda 3 Aylık bir karakter insanlar üzerinden pirim yapmaya çalışan birisin.

Bizim burda tatlı atışmalarımızın , konuşmalarımızın bir değeri var seneler öncesinden bahsediyoruz. Kendini bu kulvara sokmaya çalıştığın bellide,

Yazdıklarınla yaşadıkların içler acısı.

Ayrıca Surayıda oynyabiliyorum zannetme. Büyülü sura olarak göremedim seni. Çözme tutmayınca kesiyorsun doğal olarak. Eğer tutarsada arenada kaçıyorsun. Züğürt adamdan Ağababa olmaz bu arada :D

6-0 Savaşını kestim 3-2 suranı. Önde olan yine benim herzaman olduğu gibi :) Kudur hemen kafanda bir senaryo yaz ben sana söyleyim. Bol yalanlı bir okadarda komik olsun :D BayBay

Örmcek Korktumu Yılaaaaan Korktumu korkmadımııı :D :D

• Her şeyi foruma atan sen, şu korumasız kesmenin videosu, hadi olmadı bir ss'i yok mu canım? :/ CheatEngine ile yapmadığın hile kalmadı, zaten admin onu da engelledi bir süre sonra. Bir de skillerle hp emme yapıp millete atar yaptığının havasına giriyorsun, bu kadar aciz olmak için çaba sarf etmene ben bile taktir ediyorum bazen. :D O değilde sende video ss yok ama benim bedensel ile senin karabüyü suranı 3-0 öttürdüğüm düellonun konusu forumun tarihinde olması da ayrı bir ironi. :sleeping:

Biriside çıkıp demiyorki kuşçu kestin tebrik ederim helalin var. İnkar ettiğinizde çıldırıyorum:D. Server oradaydı. Yokmu gören duyan? 3 Bayrak düşmanki bana oradalarsa bile ben yoktum derler. Sercan korumasız kesildikten sonra AzazeL ismini haritada görmedim birdaha. Bunuda açıkla bize. Neden?^^

İlk başlarda sadece 1-1 sura itemleri vardı yavaş yavaş dizmeye başladım. Senle atarken titan felan taktım kemerde yoktu kesmen normaldir. İtemlerim tam olup kesseydin tebrik ederdim. Yoksa havacı kesebilirmi karabüyüyü Dream gibi bir yerde?

Halen hile diyorlar ya yazık. Bir kaç lonca toplu şikayet etti. Askıya aldı hesabı araştırmak için. Bilgisayarıma baktılar bişey çıkmadı. Açıldı sonra hesabım. Admin bu konularda bilgili hile felan kullansam affetmezdi bulurdu.

• Sana tek cevabım var aşağı in...

Senle bir sorunum olmadı oyunda tam tersine iyi bir sohbetimiz vardı.Zaten o loncada neden durduğuna şaşırdığım kişilerden biriydin.

Bak yine Rhynos vb. kişilerin üzerinden prim yapma derdinde :D Bak tekrar tekrar söylüyorum admin dahil tüm oyuncular şahit sen şu oyunda her zaman birilerinin başarılarıyla övünmeye mahkum birisin aksini iddaa edecek birisinin oyunculuğundan şüphe ederim.Kimin ne olduğunu herkes gördü zaten burda.

HeeHeee :D

• Sen ne saçmalıyon? Sende elimden geçtin h3ro1903 biliyorsun değilmi? Bıçakçıya bıçakçı 9-3 kesmiştim hani? Sonra karabüyüme kafa tutmuştun 6-0? Lanet olsun herkezi ezip geçmişim aşırı iyiyim.

Beni bu serverda kesebilen 2-3 ninja vardı ki onlarda eze eze 9-3 kesemediler hiç bir zaman. En kötü oynadığım zamanlarda bile 10-7 yenildim. Şimdi boş boş konuşma istersen h3ro1903 ün nasıl bir ninja olduğunu herkes bilir ama beni sevmedikleri için boş boş konuşurlar :) Karabüyü vs Ninja olayını hatırlamıyorum ama Ninja vs Ninjada 2008 den bu bugüne kadar kimse beni 9-3 kesemedi :) Tr de başladım istersen aç bir ninja geç karşıma dicemde sen anca devir alırsın ya da Halının üstüne dizersin 2-3 bin kendi çapında hava yaparsın. Yakında YouTube kanalı açıp yayınlara başlayacağım umarım ilerde bu server açılırda yayınlarımda bu serverı tanıtma fırsatım olur. Bu server açılana kadar TR de h3ro1903 efsanesi devam edecek. Şimdi halının üstüne 2-3 bin daha koy ve bir fotoğraf daha çek .

• Biriside çıkıp demiyorki kuşçu kestin tebrik ederim helalin var. İnkar ettiğinizde çıldırıyorum:D. Server oradaydı. Yokmu gören duyan? 3 Bayrak düşmanki bana oradalarsa bile ben yoktum derler. Sercan korumasız kesildikten sonra AzazeL ismini haritada görmedim birdaha. Bunuda açıkla bize. Neden?^^

İlk başlarda sadece 1-1 sura itemleri vardı yavaş yavaş dizmeye başladım. Senle atarken titan felan taktım kemerde yoktu kesmen normaldir. İtemlerim tam olup kesseydin tebrik ederdim. Yoksa havacı kesebilirmi karabüyüyü Dream gibi bir yerde?

Halen hile diyorlar ya yazık. Bir kaç lonca toplu şikayet etti. Askıya aldı hesabı araştırmak için. Bilgisayarıma baktılar bişey çıkmadı. Açıldı sonra hesabım. Admin bu konularda bilgili hile felan kullansam affetmezdi bulurdu.

Boş yapma, illa resim arşivini arayıp tarihi, nicki vs gösteren screen shot mı bulalım? Seni kestikten aylar sonrasında bile bedensel ile liderlik turnuvasına girip finale çıkarak finalde Batuya kesilip kaybetmiştim, oraya gelene kadar da iki karabüyü kesmiştim, artık şu rezilliklerine bir son versen? ?( Hile hurda sende, düellolarda kaçmak, silah değiştirmek sende, bahanelerini de yalanlarını da al hadi yaylan ufaklık, bir yerden sonra çekilmez oluyorsun.

• Sana tek cevabım var aşağı in..

Sen bizim eglencemizsin wolf her zaman da oyle oldu ötesine gecemedin ^^ Su videolar varken hala oyunculuktan felan bahsetmen de ayri bir gülunc durum ^^

HeeHeee :D :D

• Beni bu serverda kesebilen 2-3 ninja vardı ki onlarda eze eze 9-3 kesemediler hiç bir zaman. En kötü oynadığım zamanlarda bile 10-7 yenildim. Şimdi boş boş konuşma istersen h3ro1903 ün nasıl bir ninja olduğunu herkes bilir ama beni sevmedikleri için boş boş konuşurlar :) Karabüyü vs Ninja olayını hatırlamıyorum ama Ninja vs Ninjada 2008 den bu bugüne kadar kimse beni 9-3 kesemedi :) Tr de başladım istersen aç bir ninja geç karşıma dicemde sen anca devir alırsın ya da Halının üstüne dizersin 2-3 bin kendi çapında hava yaparsın. Yakında YouTube kanalı açıp yayınlara başlayacağım umarım ilerde bu server açılırda yayınlarımda bu serverı tanıtma fırsatım olur. Bu server açılana kadar TR de h3ro1903 efsanesi devam edecek. Şimdi halının üstüne 2-3 bin daha koy ve bir fotoğraf daha

AYNI LONCADAKİ ADAMIN SS'LERİNİ FORUMA ATMAK TAM SENLİK BİR İFADE.BİŞE YAZICAMDA ONAY VERMİCEKLER. NE GEÇTİ ELİNE NEŞESİNE ATTIGIMIZ VS'LERİN SS'LERİ FORUMA ATMAN. BİRKAÇ KEZ 3-0 KESİLDİGİN SS'LERİ HAFIZANDAN SİLME EVLAT

(VEFA-KADİR) BawerNiiNJA

• Oyuna Başladığın Hafta İlk Turdan Gittin 2 Haftada Öyle Sonra Oyunu Bıraktın :)

Pet olmadan yarım bir hesap ile Ünvan aldım ki kimse imkan bile vermemişti :) Dedenin hesabıydı hatta bir ton eksiği vardı hemde hatırlamıyorum bile :D Ben oyunu bırakmasına vs attım ve sözümü tuttum. Bir çoğunuz bunu bile yapamazsınız. Neyse haaa uşağummm haaa :D

AYNI LONCADAKİ ADAMIN SS'LERİNİ FORUMA ATMAK TAM SENLİK BİR İFADE.BİŞE YAZICAMDA ONAY VERMİCEKLER. NE GEÇTİ ELİNE NEŞESİNE ATTIGIMIZ VS'LERİN SS'LERİ FORUMA ATMAN. BİRKAÇ KEZ 3-0 KESİLDİGİN SS'LERİ HAFIZANDAN SİLME EVLAT

(VEFA-KADİR) BawerNiiNJA

Ben oyunda her şeyin ss ini alırım kendi loncamdaki adamın ss ini alırım ama atmam. Haaaa 1-2 ay sonra o loncamdaki adam başka loncaya gider ya da arkamdan konuşur ya da terbiyesizlik yapar işte o zaman tüm ss leri sürerim foruma. Senin yaşın kaç abisi bana evlat diyorsun :D Bordo Klavyeli seni :D Benim gözümde şu oyunda 2-3 tane oynayan ninja oyuncusu vardı. Alpha zamanındakileri değilde son zamandakileri söylüyorum. Birincisi servetin kardeşi. Diğeride final turunda beni 2-0 dan 3-2 kesen bir arkadaş ama adını hatırlamıyorum. Hatta gördüğüm nadir ninja oyuncularından olduğu için özellikle ws teklif ettim 5 set attık onuda 3-2 almıştım. Beni sevmek zorunda değil kimse. Ben bu oyuna milletle anlaşmak için girmedim hiç bir zaman. Abilerim oldu, kardeşlerim oldu her zaman saygılı davrandım ama kıvırmayı sevmem ben. Bir gün başka bir yerdeyken 2. gün başka bir yere geçmem. Oyunun başından beri hep neysem o oldum ki bu yüzden sevilmedim zaten. Kimse Cihan ı sevmek zorunda değil ama h3ro1903 ü gördüğünüz zaman saygı duyacaksınız ;) Bu sana son cevabımdı ki niye cevap verdiğimi bile bilmiyorum çok gereksiz. Hadi kolay gele 8o

• Pet olmadan yarım bir hesap ile Ünvan aldım ki kimse imkan bile vermemişti :) Dedenin hesabıydı hatta bir ton eksiği vardı hemde hatırlamıyorum bile :D Ben oyunu bırakmasına vs attım ve sözümü tuttum. Bir çoğunuz bunu bile yapamazsınız. Neyse haaa uşağummm haaa :D

Ben oyunda her şeyin ss ini alırım kendi loncamdaki adamın ss ini alırım ama atmam. Haaaa 1-2 ay sonra o loncamdaki adam başka loncaya gider ya da arkamdan konuşur ya da terbiyesizlik yapar işte o zaman tüm ss leri sürerim foruma. Senin yaşın kaç abisi bana evlat diyorsun :D Bordo Klavyeli seni :D Benim gözümde şu oyunda 2-3 tane oynayan ninja oyuncusu vardı. Alpha zamanındakileri değilde son zamandakileri söylüyorum. Birincisi servetin kardeşi. Diğeride final turunda beni 2-0 dan 3-2 kesen bir arkadaş ama adını hatırlamıyorum. Hatta gördüğüm nadir ninja oyuncularından olduğu için özellikle ws teklif ettim 5 set attık onuda 3-2 almıştım. Beni sevmek zorunda değil kimse. Ben bu oyuna milletle anlaşmak için girmedim hiç bir zaman. Abilerim oldu, kardeşlerim oldu her zaman saygılı davrandım ama kıvırmayı sevmem ben. Bir gün başka bir yerdeyken 2. gün başka bir yere geçmem. Oyunun başından beri hep neysem o oldum ki bu yüzden sevilmedim zaten. Kimse Cihan ı sevmek zorunda değil ama h3ro1903 ü gördüğünüz zaman saygı duyacaksınız ;) Bu sana son cevabımdı ki niye cevap verdiğimi bile bilmiyorum çok gereksiz. Hadi kolay gele 8o

ŞU YAZDIĞIN KELİMELERDEN HİÇBİRİNİ GEÇİRDİGİMİZ ZAMAN SÜRESİNCE GÖRMEDİM SENDE. NE SAYGI NE SEVGİ :D BİZ (BİZEFSANEYİZ) KENDİ LONCAMIZDAKİ KİŞİLERİN VS ATTIGIMIZDA SS'SİNİ ALIP FORUMA ATMADIK SENİN GİBİLERİ ÇIKTI TABİ.OYUN BIRAKMASINA VS ATTIN BAŞKA ÇARLA LONCAYA GİRDİN KİMSEYE BAHSETME DEDİN :D HANİ TUTTUĞUN SÖZ ? .s