Nasılsınız

İyi Geceler ... zZz
  • ByDengesiZ biladerim gönderme yapmışsın sanırım eyvallah, fakat ben açılır açılmaz basıcağım parayı söyledim. Tartışma benimle günlük 1.000 lira kazanıyor dükkanımız üstelik bunun 600 lirası kar Allah bereket versin. Yok yani yazmayacaktım fakat olur da kafanda soru işareti kalırsa özelden yaz kardeşim internet kafemize gelirsin raporları felan herşeyi kanıtlarım. Muhasebecimize kadar da gidebiliriz isteğe göre benim amacım burda kesinlikle hava değil tırnaklarımızla kazıya kazıya hak ederek bu günlere geldik. Allaha emanet

Sen çok yanlış anlamışsın kardeşim benim derdim kimin ne kadar para kazandığı değil Allah herkese fazlasını versin Fakat konu para değilken herkes paradan bahsedince bende görselle karşılık verdim senin internet kafen günlük kazandıgın veya muhasebecinde benim umrumda değil Allah bereketini versin İnşallah günlük 2000 kazanırsın Oda para sonuçta :)

Para mı yarıştırıyorsunuz arkadaşlar?

İsteyen herkesle yarışırız admincim sıkıntı yok. Ben ironi yaptım arkadaşlar farklı yerlere cekmeye çalışmış.

MuRaT Eyvallah her zaman Mütavizi olmuşuzdur ;)

• [Blocked Image: https://i.hizliresim.com/PO92JN.jpg]

Selamun aleyküm öyle bir geçerken uğradım baktım herkes paradan puldan bahsediyor yok hesap bakiyesi, yok 1 mil k cash, 350 k cash bu ne yav böyle . Admincim gerçekten bi sorayım dedim bu paraya kac k cash veriyorsunuz :D yok eğer yetmezse bi bu kadarda pazar carında var :D Bu arada resme 2 nerde diyenler olabilir öyle fakir zihniyetlere sesleniyorum kağıt para olarak en büyük para birimi olan 200 TL ile halıya bu kadar sığdırabildik malum 2 yi de yazsaydık Drone ile fotoğraf cekmemiz gerekebilirdi o kadar görgüsüz olmayalım dedik :D Neyse işin şakası burda para muhabbeti yapan arkadaşlara ORGİNAL DENGESİZ ' LERDEN Selamlar . Heh bu arada bu muhabbetleri gördükten sonra gerçekten onca sene bu insanlarla oyun oynamadığımıza şaşırıyoruz :D Dostlar alınmasın ...

( admincim senin bugattiye benzin parası olarak yeter bence :D )

Amaç ney senin kendini göstermekmi? Gösterdin diyelim neoldu şimdi? Orjinalmiş. Benim dengesize entegreli kelimeler var. Sizinkisi ayrı benimkisi ayrı. En iyi itemleri dizmenize rağmen kaç kere katlettim sizi? En kısa örneği Novadaki ilk SURA turnuvasında finalde Batuyla karşı karşıya geldik 2-0 kesmeye başladım. Dediki, bu turnuvayı bana bırakırsan bu çardaki bütün itemleri sana veririm. Batuhan iyi bilir beni. Sakın inkar etmeyin ssler duruyor hazırda. Bu arada paralar sahte olabilir güven olmaz bunlara.:D

Yeni yılda yeni bir server açılsa güzel olur Admin  :) özledik artık tartışmaları dimi DengesizMuhtar

Aynen öyle. Kesemedikleri için kuduruyorlar çamur atmaya başlıyorlar buda bize zevk veriyor. :love:

Selamun aleyküm öyle bir geçerken uğradım baktım herkes paradan puldan bahsediyor yok hesap bakiyesi, yok 1 mil k cash, 350 k cash bu ne yav böyle . Admincim gerçekten bi sorayım dedim bu paraya kac k cash veriyorsunuz :D yok eğer yetmezse bi bu kadarda pazar carında var :D Bu arada resme 2 nerde diyenler olabilir öyle fakir zihniyetlere sesleniyorum kağıt para olarak en büyük para birimi olan 200 TL ile halıya bu kadar sığdırabildik malum 2 yi de yazsaydık Drone ile fotoğraf cekmemiz gerekebilirdi o kadar görgüsüz olmayalım dedik :D Neyse işin şakası burda para muhabbeti yapan arkadaşlara ORGİNAL DENGESİZ ' LERDEN Selamlar . Heh bu arada bu muhabbetleri gördükten sonra gerçekten onca sene bu insanlarla oyun oynamadığımıza şaşırıyoruz :D Dostlar alınmasın ...

En büyük para birimi 200TL değil en büyük türk parası birimi 200TL diye gereksiz bir giriş yapasım geldi. Ah ben yatırdıklarımı bir göstersem :D IBAN numarasını ezbere biliyorum bak sen düşün kaç yüz kere ep çekmişim :D Furkanlar falan bilir benim ne kadar ep çektiğimi :D Şuan trde devam ediyorum ep çekmeye burası açılsın buradanda devam ederiz ama adminciğimin açması gerekiyor :) Daaaaa kadar saçmala iyi hoş güzelde Adminin sıkıntısı para değil ki ? 3-4 bin mi var orda ? Ben de yatırayım hadi 6-7 bin eee paradan yana sıkıntı yok ama her şey para değil birde böyle bir gerçek var :( Halı güzelmiş ne halısı bu :P

O 2 sayısını görmezsem inanmam ?

Araaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

• En büyük para birimi 200TL değil en büyük türk parası birimi 200TL diye gereksiz bir giriş yapasım geldi. Ah ben yatırdıklarımı bir göstersem :D IBAN numarasını ezbere biliyorum bak sen düşün kaç yüz kere ep çekmişim :D Furkanlar falan bilir benim ne kadar ep çektiğimi :D Şuan trde devam ediyorum ep çekmeye burası açılsın buradanda devam ederiz ama adminciğimin açması gerekiyor :) Daaaaa kadar saçmala iyi hoş güzelde Adminin sıkıntısı para değil ki ? 3-4 bin mi var orda ? Ben de yatırayım hadi 6-7 bin eee paradan yana sıkıntı yok ama her şey para değil birde böyle bir gerçek var :( Halı güzelmiş ne halısı bu :P

Ehe ne kadar komik :D :D :D :D Bizi de bilen bilir de burda kimseyle PARA yarıştırmak değil derdimiz herkes Resme odaklanmış :D Adminin de derdinin para olmadığını çok iyi bildiğimiz için İRONİ yaptık hani belki anlarsınız diye de Resim ilginç geldi tabi ona odaklanmışsınız. El yapımı Halı bu bunu yapan kör olmuş .

O 2 sayısını görmezsem inanmam ?

Senin için özel olarak Drone ile cekip atıcam mamicim sen inanmazsan içimde kalır :( Delirmelerini özledim :( :D

• Ehe ne kadar komik :D :D :D :D Bizi de bilen bilir de burda kimseyle PARA yarıştırmak değil derdimiz herkes Resme odaklanmış :D Adminin de derdinin para olmadığını çok iyi bildiğimiz için İRONİ yaptık hani belki anlarsınız diye de Resim ilginç geldi tabi ona odaklanmışsınız. El yapımı Halı bu bunu yapan kör olmuş .

Senin için özel olarak Drone ile cekip atıcam mamicim sen inanmazsan içimde kalır :( Delirmelerini özledim :( :D

İroni halıya 3-4 bin dizmekle olmuyor neyse :) Ben halılar gördüm üstünde insan yok ben ne insanlar gördüm altında halı yok ... ahhahahahhahahahaha

• Bunca para yatircaz bekliyoruz diyenlerin hiç hayatlarında oyundan başka zevki yokmuş bunu anlamış olduk.

Hayatta oyun dışında yapabileceğiniz aktivitelerde var bence bilgisayar basında belinizi yeterince büktünüz. Çıkın bir hava alın alışveriş yapın sinemaya gidin ^^^^

Beyninize oksijen gitsin pc faninin sıcak rüzgarıyla yetinmeyin . ;)

HAYATINDA İLERLEME KAYDEDİYOR 8)

• Nasıl gidiyor arkadaşlar? Nasılsınız?

İyiyiz Admin Eyw Konuşmaları Okudumda İnsanların Akklında Hep Bir Şüphe Bırakıyorsun Her İsteğe Cevabın Şuanlık Öyle Bir Düşüncemmiz Yok Yazmışsın İnsanlara Net Bir Cevap Verirsen Sende Kurtulursun Onlarda Oyunun Efsane Bir Çok Pvp Oynamayı Denedim Ama Simyaymış Kuşakmış Yok Çok Tuhaf Geliyor Bana Eminim Buradaki Bir Çok Kişiyede Öyle Oluyordur Yani Şurada Konuşan İnsanların Senden Hala Bir Beklentisi Var Bizler kaç Yıllık Senin Müşterin İsek Bize Bu Kararı Net Bir Şekilde Söylemen Lazım Bizde Bir Umutla Beklemeyelim Amacın Nedir Anlamadım Acacaksan Şu Tarihte Şu Zaman Acıcam Yaz Açmicaksan Oyun Açılmayacaktır Yaz Bizler Senin Müşteriniz Veli Nimetin O Yüzden Bunu Bize Söylemen Mecburi Oyun Oynama Bizimle .

EVLADIM DALGASINIZ -- DENİZDE HERKEZ KAPTAN

lGANDALFl

• İyiyiz Admin Eyw Konuşmaları Okudumda İnsanların Akklında Hep Bir Şüphe Bırakıyorsun Her İsteğe Cevabın Şuanlık Öyle Bir Düşüncemmiz Yok Yazmışsın İnsanlara Net Bir Cevap Verirsen Sende Kurtulursun Onlarda Oyunun Efsane Bir Çok Pvp Oynamayı Denedim Ama Simyaymış Kuşakmış Yok Çok Tuhaf Geliyor Bana Eminim Buradaki Bir Çok Kişiyede Öyle Oluyordur Yani Şurada Konuşan İnsanların Senden Hala Bir Beklentisi Var Bizler kaç Yıllık Senin Müşterin İsek Bize Bu Kararı Net Bir Şekilde Söylemen Lazım Bizde Bir Umutla Beklemeyelim Amacın Nedir Anlamadım Acacaksan Şu Tarihte Şu Zaman Acıcam Yaz Açmicaksan Oyun Açılmayacaktır Yaz Bizler Senin Müşteriniz Veli Nimetin O Yüzden Bunu Bize Söylemen Mecburi Oyun Oynama Bizimle .

Açmayı düşünmüyorum.

• Ehe ne kadar komik :D :D :D :D Bizi de bilen bilir de burda kimseyle PARA yarıştırmak değil derdimiz herkes Resme odaklanmış :D Adminin de derdinin para olmadığını çok iyi bildiğimiz için İRONİ yaptık hani belki anlarsınız diye de Resim ilginç geldi tabi ona odaklanmışsınız. El yapımı Halı bu bunu yapan kör olmuş .

Ah umut aha sensizlik çok zor ??Bu gidiste anca ozlicez galiba ?

Araaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

• admin senin bi büyük projen vardı hatırlarmısın bilmiyorum oyunu aylık ücretli yapiyim diye bi aralar çok bahsediyordun istekliydin yap şimdi ücretli giren girer girmeyen girmesin

Dostum adam açmak istemiyor hani parasındada değilim diyor daha hala neyin diretmesi bu ? Anlaşılan bir sıkıntı olmasından korkuyor. Sonuçta çocuk oyuncağı değil böyle işler ...

• Admin Tamam oyunu açmak istemiyorsun bu konuda ısrar etmicem ama senden bi ricada buluncam bi buluşma ayarlıyalım yönetim ve oyuncular buluşsak o kadar yıl serverinde oynuyoruz bi tanışma olsa çok güzel olur ama tabi oyunda birbirine kanlı bıçaklı olanlar var onlar problem olur diyorsan merak etme hepsinin hırsı oyunundan belki yüzyüze tanışsalar can ciğer olucak insanlar :)

• Admin Tamam oyunu açmak istemiyorsun bu konuda ısrar etmicem ama senden bi ricada buluncam bi buluşma ayarlıyalım yönetim ve oyuncular buluşsak o kadar yıl serverinde oynuyoruz bi tanışma olsa çok güzel olur ama tabi oyunda birbirine kanlı bıçaklı olanlar var onlar problem olur diyorsan merak etme hepsinin hırsı oyunundan belki yüzyüze tanışsalar can ciğer olucak insanlar :)

Benim geldiğimi düşünsene %100 mevzu çıkar