Eşsiz Belirsizliği

• 92 level silahlar epey çeşitli oldu. Peki eşsizler de bu kadar çeşitli mi olacak yoksa mesela tüm bıçaklar Yıldırım bıçağa, tüm genel kılıçlar Kristal Kılıca mı dönüşecek? Yoksa yeni eşsizler eklenip mesela Rivulette ki can çalma dönüştürülürken korunacak mı? Şuan her nadir silahın tercihlerimizi etkileyen özellikleri var. Bunların aynı silaha çıkması mantıklı mı ki?

• Bunlar aynı silaha çevrilecek ama ortalama becerinin geleceğini söyledi Admin. Ayıracak bir sebep olacak.
    2 silah + mavi kristal istesin hiç efsanevi silahlarla uğraşmayalım.
    Silah olarakda bütün bıçaklar yıldırıma, bütün palalar zehir palasına kutsal haricindeki bütün tek el silahlar kristal kılıca, kutsal hayalet kılıca, çan ve yelpazeler alev asasına dönüşmeli.
    TKMt2 oyuncuları bu eşsizleri sevdi onun için başka silah eklenmemeli diye düşünüyorum.

• Bencede Efsanevi Silahlar İle Uğraşmadan Direkt 2 Silah + 1 Mavi Kristale Bu İş Hallolmalı.Ayrıca Yeni Silahlar Gelmemeli Biz Alphayı İstemiştik ALPHA Eşssizleri Bize Yeterli Gelecektir Diye Düşünüyorum.

Invasive - Invader - Mystery - Batiatus

Invunche Karakteri İle Bir ALAKAM Yoktur İTİBAR ETMEYİNİZ.

• Bi boş yapmayın be 2 sliah 1 mavi kristal diolar , 1 silah + 1 mavi kristal bu kadar basit.

• Yok ya hatta direk markette satılsın arkadaşlar bukadarmı umutsuzsunuz kendinizden :S Abarttınız ya Alphada oyunda bukadar parası olan adam yoktu. Ondan bile fazla malzeme istemesi gerekir normalde.
    Siz kalkmışınız bir silah bir mavi yahu gidin wslik serverde oynayın siz eşşiz silahı bari öldürücü pala gibi yapmayın.

Çift dönüşümlü olsun yine ve 2 adet mavi kristal istesin dönüşümde Her bir mavi kristalin Cash fiyatı 20 25 Bin olsun.
    Eşşiz silah adı üstünde önüne gelen adamda olmaması gerekir her telden adam lazım bize. Oyunda bir yarış rekabet olsun adamlar silah yapmak için çaba sarfetsin herkesde olunca öyle böm böm bakarsınız birbirinize.

Oyunun kuralı Ya bastıracaksın reel paranı oynuyacaksın Yada oyunda çalışacaksın emek vereceksin item dizeceksin. Beleş item yok. Ne yapım ben 500t Parayı öldürücü pala gibi yine 60 70 tane eşşizim olur artık :S

Bu gönderi 1 kere düzenlendi, en son Bogore: Mesaj sahibinin isteği üzerine düzeltildi. () tarihinde.

• Yok ya hatta direk markette satılsın arkadaşlar bukadarmı umutsuzsunuz kendinizden :S Abarttınız ya Alphada oyunda bukadar parası olan adam yoktu. Ondan bile fazla malzeme istemesi gerekir normalde.
    Siz kalkmışınız bir silah bir mavi yahu gidin wslik serverde oynayın siz eşşiz silahı bari öldürücü pala gibi yapmayın.

Çift dönüşümlü olsun yine ve 2 adet mavi kristal istesin dönüşümde Her bir mavi kristalin Cash fiyatı 20 25 Bin olsun.
    Eşşiz silah adı üstünde önüne gelen adamda olmaması gerekir her telden adam lazım bize. Oyunda bir yarış rekabet olsun adamlar silah yapmak için çaba sarfetsin herkesde olunca öyle böm böm bakarsınız birbirinize.

Oyunun kuralı Ya bastıracaksın reel paranı oynuyacaksın Yada oyunda çalışacaksın emek vereceksin item dizeceksin. Beleş item yok. Ne yapım ben 500t Parayı öldürücü pala gibi yine 60 70 tane eşşizim olur artık :S

Bu kadarı da fazla bence. Oyunun ömrünü kısaltmaktan bazı oyuncuların diğer oyunculara ulaşılmaz bir fark açmasından başka hiç bir işe yaramaz. Gene alphaya döneriz 100Tden 200T den eşsiz satmacalar başlar.

• Bu kadarı da fazla bence. Oyunun ömrünü kısaltmaktan bazı oyuncuların diğer oyunculara ulaşılmaz bir fark açmasından başka hiç bir işe yaramaz. Gene alphaya döneriz 100Tden 200T den eşsiz satmacalar başlar.

Fazlamı zaten böyle olması gerekir önceden alphada altın kılıçlı adamlarda vardı öple takılanlarda sizin bu mantığınızda herkes kral takılıyor. Hızlı gelemiorsa yavaş yavaş gelecek zaten bot olduğu sürece 100t kimse vermez merak etme efsunluda olsa. Oyunda herkes çapıyla takılmalı siruslu adamlar neden yok düşük lvller kime özenecek ? bunlar hep alt yapı adamlar eşşiz yapabilmek için uğraşsın biraz. Yada yapamıyorsa kendi aralarında vs atsın savaşsın.
    Yazımı anlayacak idrak edecek şurda adam yokmu gerçekten ?

• Şimdi sende birikmiş t var diye itemler pahalı mı olacak yani? Aşırı bencil bir fikir gibi geldi bana bu.

Bunun bencillikle alakası yok. Şuan görüyoruz herkes takır takır diziyor. Sonuç işler bittiğinde yapacak hiçbir şey kalmıyor. @FaKeLiFe 'ye katılıyorum. Mantıklı olan zaten odur. Gidin biraz emek harcayın. olmadı para yatırın oyuna. Armut piş ağzıma düş hesabı yapmayın oyunda.

Sen gönlüne göre eğlen. Yok benim acelem. 8)

:thumbsup: OYUN SONU :thumbsup:

Rekabet anlayışına hayran kaldım diyorsunki beni ırgalamaz ben paramı yatırım elalem ya 500 lira yatırsın yada 500 sat space tuşuna basılı tutsun.

• Rekabet anlayışına hayran kaldım diyorsunki beni ırgalamaz ben paramı yatırım elalem ya 500 lira yatırsın yada 500 sat space tuşuna basılı tutsun.

Tamda öyle diyorum. Anormal olan kısım neresi ? Şimdi siz yatımıyorsunuz yada para kasmıyorsunuz diye neden eşitlik istiyeyimki sen ayak uyduracaksın ozaman bize yanlış anlama ama.
    Senin mantığın şu yani ben bu marka giyinemiyorum. Ozaman kimse giyinmesin komik olmayın arkadaşlar.

• Bunun bencillikle alakası yok. Şuan görüyoruz herkes takır takır diziyor. Sonuç işler bittiğinde yapacak hiçbir şey kalmıyor. @FaKeLiFe 'ye katılıyorum. Mantıklı olan zaten odur. Gidin biraz emek harcayın. olmadı para yatırın oyuna. Armut piş ağzıma düş hesabı yapmayın oyunda.

Fakelife teke tek takılırsınız ondan sonra. Alphanın kapanmasının tek sebebi bu kafa yapısıydı bence. WoW falan mı oynuyoruz bu ne kasıntı?